28 Nisan , 2024, 00:45:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

SEROŞ

krizantem84

SEROŞ

SEROŞ

selam canım çok güzel konuşmuşsun psikolojimizi bozmayalım

SEROŞ

ya şu hastalansamda hastalanmasamda kelimesi varya asıl psikolojini bozan işte bu kelime ya arkadaşım biraz inançlı olmak lazım demi

krizantem84

EVET TABIKI ASLINDA EN DOGRUSU ÖYLE mesela ben hep sunlari düsünüyorum yillarca cocugu olmayanlar var tabiki beklemek zor bisey insan istiyor bir bebegi olsun ama hayirlisi olsun hayirsiz olacaksa hic olmasin bunu icin dua edelim :amin:ama yinede bizler insanogluyuz istiyoruz herseye ragmen :sad1:
senin varmi bebek?

SEROŞ

var canım benim 5 yaşında bi oglum var şuanda 7 haftalık hamişim mevlam evlat evlat diye yalvaran kullarına da tez zamanda nasip eder inşallah amin :amin:

SEROŞ

krizantem sen hamişmisin en son 26 agustos yazmışında nasıl anlamadın canım

krizantem84

insallah cnm  :amin: ALLAH BAGISLASIN OGLUNU KARNINDAKI BEBISINI :amin:
yok yok agustosu yanlis yazmisim düzelttimya geri :laughing7: yani bu ayi bekliyorum 26 ekim olmasi gerekiyordu ama hayirlisi :amin:

SEROŞ

canım biz daha 16 ekimdeyiz senin günün geçtimi

krizantem84

AY SEROSCUM KUSURA BAKMA yine yanlis yazdim SANIRIM YANI 26 ekim olmam gerekiyor ama bakalim durum neyi gösterecek:)kusura bakma gercekten :'(

SEROŞ

hıı gününün geçmesi için 26 ekimimi bekliyosun canım

akideciknane

Alıntı yapılan: SEROŞ - 17 Ekim , 2009, 01:47:34
ya şu hastalansamda hastalanmasamda kelimesi varya asıl psikolojini bozan işte bu kelime ya arkadaşım biraz inançlı olmak lazım demi

seroş selam benimde günüm geçdi biliyorsun hala tık yok

duyguduygu

kızlar ben bugün de hastalanmadım:)  :muzz: :muzz:
seroş canım gece sabaha kadar bi bardak dolusu tortu gördüm rüyamda ayyy sabaha kadar !!!!!!!!!!!!!!!!
sabah baktım dibinde tortu var ama turuncuya yakın bir renk (çok özür diliyorum )

..BahaR●●

DUYGU KIZZ HADİ HAYIRLISI İNŞ.....