29 Nisan , 2024, 13:15:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HA-Mİ-LE-YİM

Başlatan hazan, 16 Ağustos , 2008, 08:44:46

« önceki - sonraki »

Ecrin57

hazancimm gozun aydin canim cok guzel bir haberr darisi lalemizin basinaaaaaaa iste biri doguruyorr geriden baska hamisler geliyorr allah veriyorr sirayla demekkiiiiiiii

cok sevindim tebrikler canim  allah sagliklica kucagina almayi tamamini nasip etsin

efsane

:amin: :amin: :amin:canım sagol rabbim sanada kolay dogum naip etsin inş :amin: :amin: :amin:saglıklı bi şekilde kucagın alırsın inş :amin: :amin: :amin: :amin:

oozge

hazancım hayırlı ı olsun cnm sbh sbh walllaaaaaaaa ıgrenc bıdurumdaykenn bıanda yuzuumde gulucukler açtı ne gusel bu hamıs haberrını almak ya :amin:

sibel28

çok sevindim arkadaşım Rabbim hayırlı doğum nasip etsin...

Ecrin57

sevda

LALECİM İNŞALLAH SENDENDE EN KISA ZAMANDA ALIRIZ HAYIRLI HABERLER... :amin: :amin:

Ecrin57

efsane

sevda melisa sagolun arkadaşlar allah razı olsun :amin:

aysel

leylacım inş.en kısa zaman da alırız güzel haberini  :amin:  :amin:  :amin:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

Ecrin57

canim benim allah herseyin hayirlisini nasip etsin insalah :amin:

efsane

Ecrin57

canim benim ya olucak insalahh  ya duygu selinden hic ses seda cikmadi demi merak ettim iyimi acaba ise baslayacakti insallah iyi gelir toparlanir birazzz :amin:

sevda

CANIM BENİM ALLAH YUKARDA VEE BEN İNANIYORUMKİ BU FERYADINI DUYUP EN KISA ZAMANDA SANADA YAŞATICAKKK GÜZELLİKLERİİ.... :amin: :amin: :amin:

Ecrin57

efsane

CANIM MELİSAM SEVDAM BENİM YÜREKLRİ GÖNÜLLERİ BÜYÜK ARKADAŞLARIM SAGOLUN ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN CANIMSINIZ RABBİM EVLATLARINIZA SAGLIKLI UZUN ÖMÜR VERSİN.MUTLU OLUN SENELERCE :amin: :amin: