Cinsiyet takıntınız var mı?

Başlatan elen, 13 Ağustos , 2008, 18:35:15

« önceki - sonraki »

mavili

Allahım herkesin gönlüne göre versin saglıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin :amin: :amin:

sevda

14 MÜÜ..MAŞŞALLAHHH  :nazar: :nazar:

ALLAH HEPİMİZİN MELEKLERİNİ KORUSUN YARABBİM... :amin: :amin:

mavili

bende şaşırdım ki hemde ne şaşırdım havva 14 mü 4 mü gelde yaz valla annenin elinden öpmeye gelcem 14 çocuk yapmışsa  :-ooo

oozge

4tür yaaaa
şaka dedı orda o

en kucuklerı havva dıe hatırlıyorum ben o olana kadarda 4 tane abısı olmuş ısde :honk:

elen

allah analı babalı büyütsün herkesin gönlüne göre versin bu soyadı yürüme meselesi var ya o gıcık neyse o.bi de her babanın önüne arkasına bir erkek lazımmış yaşlanınca bakarmış sanki kız bakmaz bu insanların saçma düşünceleri beni öldürecek

oozge

erkekmı bakarmış  :tongue3:
bnce erkek kız kdr dusunemess tam tersı olmalı yani
heee erkek maddı acıdan herzmn ozgurdur o konuda bakabılrler evt :icon_thumright:

bal küpü

MERHABA CANIM BENİMDE BİR KIZIM VAR.EŞİM KIZLAI ÇOK SEVER BENDE AMA EŞİMİN AİLESİ ERKEĞE ÇOK DÜŞKÜN BENİM KIZIM OLUNCA BİRAZ SOMURTTULAR SANKİ,BELLİ ETMEMEYE ÇALIŞIYOLAR AMA BEN ANLIYORUM.SAĞLIKLI OLSUNDA AYIPSIZ KUSURSUZ FARKETMEZ.YANİ  BENİM ÖYLE Bİ TAKINTIM YOK.

ecrin merzam

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ösgecim mavişim şimdi gördüm  :k06:

evet 14 kardeşiz ama hepsi annemden değil babam diğer annem vefat edince annemle evleniyo 7 ondan 7 bizimkinden ama tek kız benim şu anda  :muzz: :muzz: :muzz:

oozge

maşallahhhh havvacım yaaaaaa
14 erkek demek 14 gelın demekk
abooooooooo
evlımı hepsı cnm :-\

ecrin merzam

8 erkek canım diğerleri vefat etmiş evet şu anda 8 tane gelin var  :suclu: :suclu:

oozge

Allah rahmet eğlesın cnm yaa

ama 8 gelınde ıstedgı kdr anlaşıos desın kesın vardır çekışmeler tartısmalar :k06: :k06:

ecrin merzam

sağol canım aminn

inanki olmuyo zaten hepsi burda değil 3 tanesi burda bide ben seviyorum yengelerimi  hele en büyük olanı annem gibi allah razı olsun  :amin:

oozge

ne gusel yaaaaaaa keske bısde öle olsydıkk beee
annemler 3 elti ve bırıyle yıllardır çekişme bı kıskanclık fesatlık ara bozuculuk annemle babamı ayırmaya calısmaları fln
dıgerı sessız sakin ama oda yere bakan yurek yakan.

artık konusmuos hıcbırıle oyuzden rahatız ama eltı denılıcne bı ıkı adım gerı kacıorm nednse artık :y25:

ecrin merzam

haklısın ösgecim kumanın gemisi yürümüşte eltininki yürümemeiş derler ya bazen doğruluk payı yüksektir

ben yengelerimle iyiyim ama onlar arada çekişmiyo değilller yanii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

oda emın ol ki kıskanclıktandır heee :k06: