28 Nisan , 2024, 07:26:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HÜZÜN GEMİSİ

Başlatan -GAMZE-, 13 Ağustos , 2008, 15:10:43

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

ANLATMAYACAĞIM İŞTEE OHHH  CEYLİN NAZIMA ALDIĞIM ELBİSENİNDE FOTOSUNU ÇEKTİM ÖZELDEN SADECE SELOCUĞUMA GÖNDERCEM SİZ ÇATLAYIN HIHHH.SELİNCİM KINA GECESİ PLANALRIMIDA SAKIN KİMSELER SÖYLEME   :k06:

-GAMZE-

mızıkçıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı mızıkçıııı sana kimse inanmaz mızıkçı mızıkçı sözüne kimse kanmazzzzz mızıkçı zuhal papuçu yarım çık dışarıya oynayalımm  :ehi: :toothy10: :toothy10:

-GAMZE-

durun size çok hoşuma giden bi hikaye anlatcam kıslarr  :y25:

-GAMZE-

-GAMZE-

BİRBİRİNİ ÇOK SEVEN 2 ÇOÇUKLUK ARKADAŞI VARMIŞ BUNALRIN YEDİKLERİ İÇTİKLERİ AYRI GİTMEZMİŞ FAKAT BUNLARIN BİRİSİ  ÇOK FAKİR DİĞERİ ÇOK ZENGİNMİŞ Bİ OLAY OLMUŞ O FAKİR OLAN ARKADAŞI ÇOK SIKIŞMIŞ ZENGİN ARKADAŞTAN YARDIM İSTEMİŞ ODA TABİKİ CAN ARKADAŞI HERŞEYİYA HEMEN YARDIM ETMİŞ  SONRA BUNLAR BIRBIRLERINI KAYBETMIŞLER ARADAN ZAMAN GEÇMİŞ BU ZENGİN OLAN ARKADAŞ ÇOK KÖTÜ DURUMA DÜŞMÜŞ O FAKİR ARAKADASTAN ARKADASINDAN ALDIGI PARAYLA BUYUP GELIŞIP ÇOK ZENGIN OLMUŞ GASTELERE FAALN CIKIOMUŞ GASTEDE ARKADASINI GORUNCE COK SEVINMIŞ BEN YILLAR ONCE YARDIM ETTIM O BENIM KARDESIM BANA YARDIM EDER DIEREK KOŞARAK GİTMİŞ ARKADASINA  FAKAT ARKADASI ICERDE OLDUGU HALDE YOK DEDIRTMIŞ GİTMİŞ BI KAC GUN SONRA GERİ GELMİŞ PARA İSTEMİŞ  VERMMEİŞ İŞ İSTEMİŞ  VERMEMİŞ  BU YIKILMIŞ Bİ ŞEKILDE SEVGILISINE GITMIŞKI ODA ARTIK ONU DEIL ZENGIN ARKADASINI SEVDIGINI SOYLEMIŞ YANI ARKADAŞI SEVGILINIDE ALMIŞ ELİNDEN  BU YIKILMIŞ MAHVOLMUŞ BI SEKILDE GİDERKEN Bİ DİLENCİ GEELMİŞ PARA İSTEMİŞ BUDA SON PARASINI ONA VERMİŞ KADIN NEYIN VAR FLN DİE SORUNCA ANLATMIŞ BÖLE BÖLE İŞİM YOK GUVCUM YOK ARKADASIM BANA BUNU YAPTI DIE KADIN BUNU BI CIFTLIGE  GOTURMUŞ ORDA BAHCIVANLIK YAPIOMUŞ ARADN BIRAZ ZAMAN GECMIŞ EVIN SAHIBI OLMUŞ AMA OLURKEN BUTUN MIRASINI BUNA BIRAKMIŞŞ   O DILENCI KADIN TEKRAR GELMIŞ SANA COK GUSEL BI KIS BULDUM EVLEN DIE  BAKMIŞ COK SEVMIŞLER EVLENIOARMIŞ O KADAR KALABALIK BI DUGUNMUŞKI ELINE MIKREFONU ALMIŞ BENIM BI ZAMANLAR BOYLE BI ARKADASIM VARDI BEN ON ANLER YAPTIM AMA  O BANA YARDIM ETMEDI İŞ İSTEDİM VERMEDİ PARA İSTEDİM VERMEDİ EN ONEMLISIDE CANIMDA COK SEVDIGIM SEVGILIMI ELIMDEN ALMIŞTI BELKI O ŞU ANDA ARANIZDA AMA BEN ONU HALA ÇOK SEVIYORUM DEMIŞ ORDAN ARKADASI CIKMIŞ ELINE MIKREFONU ALMIŞ EWET O BAHSETTIGI ARKADASI BENIMDOGRU O BAN YARDIM ETTI BEN ONA ETMEDIM AMA NEDEN DEMIŞ O BENIM CANIM KARDESIM YANIMDA İŞÇİ OLARAK ÇALIŞAMAZDI DEMIŞ PARA VERMEDİM ÇOK SAVURGANDI PARANIN KIYMETINI BILSIN DIE DEDMIŞŞ  SEVGILISI ONA YAKIŞMIYAN BIRRIYEDII EWET BENIM KARIM AMA  LANET OLŞSUN DEMIŞ  O ONUNE CIKAN DILENCI BENIM ANAM SANA BU MİRASI BIRAKAN BABAM EN ÖNEMLİSİDE EVLENDIĞİN KİŞİ BENİM KIZ KARDEŞİM DEMİŞŞ  :( :( :(

-GAMZE-

beyaz giyme sözzzz olurrrrrrrrrrrrr siyah giyme toz olurrr gel beraber gezelimmm muradımız tez olurrrr salınada salınada gelll haydi yavrum dön dolşa yine bana gelllll   :'(

-GAMZE-

-GAMZE-

oozge

selinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :violent1: :violent1: döferım senııııııııııııı heeeeeeeeeeeeeeee
ne dolduruşa getıruyonnnnnnnnnnnnnnnnn sen zuzuyuuuu
o benden gızlemes anlatır

zuzu bak hala anlatmam dıosann senın kafanı koparırımmmmmmmmmmmmm eglenhocadakııııııııııı bı kuytu kenarda tenhalarda menhalarda sıkıştırırımmmmmm kısmecıkler kurtaramas senı o anda kınada göbek atmakla mesgul olurlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: walla olan sana olur söleyım yaneeee :tongue3:

buarada en ceylının elbısesının fotosunu cekıosun ve bıtekkkkkkkk selıne ozelden gonderıyosun heeeeeeeeeeeeeee
smdı sna bısı derdımde forum musaıt degıllllll
cumartesı gnu gorcen senn gorcen :violent1:
ne cumartesısıs yawwww bu aksam bebısı almaya gelcenıs ya ozmnnn yandın sen
:toothy10:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

nutella tıkınıyomm az daha boğazımda kalıyodu gülerken , ilahi özke çok güldüm sana. oohhh resimde süpermiş ne zevkliymiş benim arkidişim zuzum ceylin nazımada çok yakışacak...

Zuhalcim anladın sen onu  :director:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

-GAMZE-

özge gel kuşum sen bunların gazına gelme seni fişeklemeye çalışıolarrr inanma sen bize hava yapıolarr hıh  merakta etmıoss zaten  :ehi: :ehi:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

41,5 KERE MAŞALLAH ARDA KUZUSUNA  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
NEDE GÜZEL GÜLÜMSEMİŞ ÖYLE BAŞINI FALAN KALDIRMIŞ TATLUMU TATLU ANNE KUZUSU BUDA İŞTE... :nazar:

En büyük varığım NAZ'ım

-GAMZE-

öyle anne kuzusuu   yalnız kaldıgı zman uzaktn seyredıorum ne kaadar caresiz ne kadar korumzasızz  çok yalnız allahım  beni eksik etmesin oğlumun başından paşamm benim o  herşeyimm oo

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

BAK YİNE HÜZÜNLENDİM... KIZIMI ÖZLEDİM ÖLE DEDİN DE

En büyük varığım NAZ'ım

oozge

KIZ SELIN AGSINI KAPAT NUTELLALAR YABANA GITMESİNNNNNNNNNNNNNN
BOGULURKEN :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SNDE ONU ANNADINNN :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: