23 Nisan , 2024, 14:31:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Forum çok güzel tebrikler...

Başlatan fatma, 11 Ocak , 2007, 21:07:01

« önceki - sonraki »

fatma

site kurucularını çok tebrik ediyorum süper olmuş ellerinize gönüllerinize sağlık  :-*

pınar

Eminecim forum çok güzel olmuş. Bende hemen üye oldum. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun...  ;)

ÇİTLENBİK

bende çok beğendim..
çok güzel..
eminecim tebrikler..
herkese güzel paylaşımlar..

Emine

teşekkürler arkadaşlar paylaşımlarınızla daha da güzel olacak inşallah

hörü

12 Ocak , 2007, 22:20:10 #4 Son düzenlenme: 12 Ocak , 2007, 23:02:11 hörü
EMİNE ABLACIĞIM
SİTE HARİKA OLMUŞ GÜZEL YARATICILIĞININ DEVAMINI DİLERİM.ELLERİNE SAĞLIK HER BAŞARILI ERKEĞİN ARKASINDA BİR BAYAN OLDUĞU GİBİ ; GÖRÜYORUZ Kİ BAŞARILI BİR BAYANIN ARKASINDADA BİR ERKEK VARMIŞ HAYAT MÜŞTEREK..TEBRİkLER.UMARIM SAYENİZDE GÜZEL DOSTLAR KAZANIR HOŞ SOHBETLERİMİZ OLUR.

Emine

Canım benim dünyalar güzelim bal damlayan dillerini yerim senin hoşgeldin bitanemm

minekavlak

eminecim site muhteşem.ellerinize sağlık..umarım site büyüdükçe büyür..tebrikler.. ;) :D :D

Emine

GÖNÜL

ben de tebrik edicem...gerçekten hoş..ve bebek.com dan sonrası burası nasıl geliyo anlatiim...
sanki büyük ve kalabalık bi mahalleden daha mutevazi ve herkesin herkesi tanıdığı küçük ama sevimli bi mahalleye taşınmışım gibi :D
bi kaç önerim olacak yalnız benim:
1.diğer konular adı altındaki bölüm kategorilere ayrılmasın..mesela "cilt bakımı"ile ilgili bi sayfa acmak istesem yer bulamayacagım...
2.resimler kopyalanamasın(ki ben de resim koyabileyim,bıktım artık gizemli olmaktan :P)
şimdilik aklıma gelenler bunlar...
bu arada: sitenin rengine bayıldım ;)
emeğinize sağlık eminecim...

Emine

Düşüncelerin için teşekkürler gönülcüm.Sizin Seçtikleriniz diye bir bölüm açtım canım isteğin üzerine burada yer bulamadığınız konuları oradan paylaşabilirsiniz.

Emine

14 Ocak , 2007, 15:40:04 #10 Son düzenlenme: 14 Ocak , 2007, 17:17:11 Emine
triacım kopya konusunda çalışıyoruz.Bunun dışında yeni ikonları ekledik.  :wav:
Bu arada bir ipucu madem değişik ifadeler istiyorsun bu ikonlar dışında daha da fazla ifade istersen
http://www.animatiemagazijn.nl/  bu siteye gir.Yüzlerce ikon var hepsini bu siteye koyamayız tabi daha çok ifade için bu siteden faydalanabilirsin.Şimdi nasıl yapacağını anlatıyorum  :)
http://www.animatiemagazijn.nl/ bu sitede bütün ifadelerin bulunduğu anasayfasında beğendiğin ikonun üzerine sağ tıkla en altta properties var.Oradaki adres kısmını kopyala buradaki mesajına hapıştır başına Köşeli Parantez Koy [ yanına img yaz sonra ] bununla kapa.kopyaladığın mesajın sonuna da [ yaz yine sonra /img] ile kapatıyoruz .Çok güzel ifadeler var ben bayılıyorum.Ben bir örnek yapayım mesela

dene bakalım  ;)

aylin

14 Ocak , 2007, 18:39:17 #11 Son düzenlenme: 14 Ocak , 2007, 19:29:58 Emine
Böyle bir bebeğe sahip olduğu için emine ablaya alkışşş . :hello2: kızın çok tatlı maşallah forum da çok güzel olmuş ikonlarda harika  :occasion14: tebrikler

adalet

cok guzel bir site bayildim eminecim ellerine yuregine saglik ne guzel yapmissin canim

Emine

teşekkür ederim aylin ve adalet paylaşımlarınızı bekliyoruz

ღ°cerenay.♥.

linki görür görmez geldim,çok güzel olmuş çok beğendim ,ellerine sağlık.inşallah memnuniyetimiz böyle devam eder :D