28 Nisan , 2024, 00:48:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tecrübeli anneler Beşik mi, yoksa oyun parkı mı daha avantajlı???

Başlatan tubis, 12 Ağustos , 2008, 20:21:55

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 14 Haziran , 2010, 19:47:15
güle güle büyüt bebegini canım iyi günlerde kullansın..
bizde karyola aldık benim odamda,2 yasına kadar odamda yatırmayı düşünüyorum kızımı,sonra odasını yapıcaz beyaz istiyorum ben  :love9:  :love9:

tskler cnm..
bende besıgı sımdılık yatak odama kurdum 1 yasına gırsın ınsallah o zaman oda takımını alcm bende bem beyaz yapcm kızımın  odasını ıns. :flowers: :love9:

pamuk&şekerim

bence şimdilik park yatak avantajlı bizimki park yatak kendim kolayca taşıyabiliyorm biraz büyüyüynce mobilya beşik uygun olur.
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lb2f.lilypie.com/adH2p3.png[/img][/link]

--elif--

yaa kızlar kaç zamandır park yatak bakıyorum netten bir türlü karar veremedim netten alacam ya pek güvenemiyorum sanki daha önce bi kaç şey almıştım istediğim gibi çıkmadı
aslında ebru ya sormuştum e-bebekten almış yinede hala kararsızım
sanırım park yatak kullanıcısı çok var
memnun kaldıysanız banada link verin bi bakim almam lazım artık çocuğun nerde yattığı belli değil
beşiğe sığmıyor artık zaten yatmıyorda  :-\ 
bakalım bunda yatacakmı bir ümit işte

gökse

slm canım .valla ben çok memnunum park yataktan ben iki çocuğumuda onunla yatırdım k.kızım hala yatıyo 14 aylık şuan .bence çok rahat hem sanırım .yalnız en fazla 1.5 yaşına kadar yatabiliyorlar  benim oğlum okadar yatmıştı :k06: bence rahatlıkla alabilirsin canım  :opucuk:

Balböceği

Bende gecen besiklere bakmaya gitmistim park yatak aliyim aklimdan dedim
hemde burda fiyati cok uygundu satici pek tavsiye etmedi bize bizde mobilya besik aldik  :k06:

elif35

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 20 Haziran , 2010, 13:38:06
Alıntı yapılan: ırmak184 - 14 Haziran , 2010, 19:47:15
güle güle büyüt bebegini canım iyi günlerde kullansın..
bizde karyola aldık benim odamda,2 yasına kadar odamda yatırmayı düşünüyorum kızımı,sonra odasını yapıcaz beyaz istiyorum ben  :love9:  :love9:

tskler cnm..
bende besıgı sımdılık yatak odama kurdum 1 yasına gırsın ınsallah o zaman oda takımını alcm bende bem beyaz yapcm kızımın  odasını ıns. :flowers: :love9:

herkes aynı fikirde sanırım bende park yatak aldım yatak odasına başucuma kurdum hemen kalkıp bakabiliyorum ağladımı yada uyandımı odasını 2-3 yaşında kurucam vee bembeyaz olsun istiyorum duvarları da beyaz ve uçuk pembe bir halı ve perde olsun istiyorum ben  :angel12:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

BENDE PARK YATAK ALDIM KİRACIYIZ ODA TAKIMI ALMADIM 2 YILA İNŞ EW ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ..EWİME GÖRE ALICAM..HEMDE ODASI OLSADA ZATEN 2 YIL YANIMDAN AYIRMAM..

elif35

bencede 2 yıl anne ile yatmalı bebek 2 sene sonra ayırıcaksın yanından yalnız yatmaya alışsın

sugarwoman

bencede park yatak en iyisi bizde kiracıyız.....sonuçta uzun bir süre bebek yanımızda yatmalı...

Balböceği

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 28 Eylül , 2010, 16:14:08
BENDE PARK YATAK ALDIM KİRACIYIZ ODA TAKIMI ALMADIM 2 YILA İNŞ EW ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ..EWİME GÖRE ALICAM..HEMDE ODASI OLSADA ZATEN 2 YIL YANIMDAN AYIRMAM..
:icon_thumright: :icon_thumright:

βαlκιz

Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 25 Eylül , 2010, 13:52:38
hemde burda fiyati cok uygundu satici pek tavsiye etmedi bize bizde mobilya besik aldik  :k06:

hangisi pahalı  mobilya mı
pahalı olanı iyi derler hep pis satıcılar madem park yatak iyi degil ne satıyosun o dükkanda  :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 28 Eylül , 2010, 19:58:07
Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 25 Eylül , 2010, 13:52:38

hangisi pahalı  mobilya mı
pahalı olanı iyi derler hep pis satıcılar madem park yatak iyi degil ne satıyosun o dükkanda  :violent1:
Aynen gulsahcim ya park yatagi sorduk 59 eu dedi yani turk parasi 100 milyana yakin mobilyayi sorduk 299 350 599 yuh dedim  :-ooo :-ooo :-ooo hemen hemen 1 milyari geciyor 599 luk
bende baska yerden ayni besigi daha ucuza kaptim  :ehi: :ehi: :ehi: esim diyorki kadin hem soguk olur kisin dedi hemde
kullanisli olmuyor dedi diyor  ::)

Balböceği

Gulom burdan bir sey almak cok uyuz oluyor

mesela besik yaninda singeri kucuk dolabi var bunlar takim gibi ama ayri ayri para
gecen bir pantolon gomlek hirka takimina baktim pantolunu ayri para gomlegi ayri para hirkasi ayri para
sinir oldum madem takim ha 50 ise 50 sat ne hepsinin ustunde fiyat yaziyor  :cildir:

н∂vv∂ ツ

bende park beşik alcam
peki park beşiğe uyku setimi aldınız nevresim takımı mı
park beşiğe uyku seti olmuo diolar
kararsız kaldım    :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

Uploaded with ImageShack.us

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah bende park beşik alacam,sık taşınanlar için birebir
bide ayrı şifonyer almayı düşünüyorum