Tecrübeli anneler Beşik mi, yoksa oyun parkı mı daha avantajlı???

Başlatan tubis, 12 Ağustos , 2008, 20:21:55

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

tskler cnm...hep eklıce3ktım resımlerı ama cekmeye fırsat olmuyordu bugün cektım nıhayetınde  :love9:

Demet_dk

BEN HEM PARK YATAK ALDIM HEM BÜYÜYEN BEŞİKLERDEN  :k06:

İLK PARK YATAK ALDI DEDESİ SONRA İÇİNE SİNMEDİ BÜYÜYEN BEŞİK ALDI  :k06:

PAK YATAK ANNEMLERDE BÜYÜYEN BEŞİK YATAK ODAMIZDA

βαlκιz

resimler açılmadı göremedim 1 saat beklemek gerekiyo  :crybaby2:

bizim büyüyen karyola beşiklerden
ama çocuklar 3 aydır falan beşikte yatmıyo
dar çünkü benimkiler   geniş geniş yatıcaklar illa
o yüzden yer yatagı yaptırdım onlara salonda yatıyoruz hep beraber  :k06: :k06: :k06:
eşimle dün konuştuk
bebek odamız var ama boş
oraya çift kişilik yatak alalım yatsınlar diyoo  :ehi: :ehi: :ehi:
öyle yapıcazz heraldee bi yatak odası takımı alıcaz bu gidişle
bide gelin buluruz odamız hazırr oluncaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

canım annemler ışıla beşik aldılar 6 ay yatabildi sığmadı park yatak alıcaktık babam benim bebeklik karyolamı kurdu ondada 2 ay ancak yattı

çünki ayağa kalkıp eğilmeye başlamıştı odası hazırdı büyüyen karyola almıştım şimdi orda yatıyo bende rahat ediyorum

βαlκιz

bizimkilerde beşikte yatsa keşke
aylardır solondayız
odamı özledimm  :ehi: :ehi:
yatakları rahat değildir diye beşiğe göre yatak yaptırdım yine yatmadılar
:sad1: :sad1: bide çok sert olcak yattıkları yer yumuşak yatakta asla uyumuyolar  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

güzel günlerde kullansın eciş hanım beşiğini :nazar:

bende oyun parı aldım memnunum biraz daha zamn geçsin oda alıcam.
Eşim arabalı olanları beğenmil illa ondan alalım diyor.
Ya denizci modelini yada arabalı modeli alıcaz 8)

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

arabalı yataklara ben bayılıyorum çok güzeller
eşim ondan aalırsak gerçek lastik takarım ışıklandırma falan yaparım diyo
ama bu gidişle biz yatak odası takımı alcaz çocuklara  :ehi: :ehi:

ırmak184

güle güle büyüt bebegini canım iyi günlerde kullansın..
bizde karyola aldık benim odamda,2 yasına kadar odamda yatırmayı düşünüyorum kızımı,sonra odasını yapıcaz beyaz istiyorum ben  :love9:  :love9:

elif35

bende beyaz istiyorum kızımın odasını bembeyaz mobilyalar,açık lila rengi duvarlar,mor perde ve halı,oyuncakları süsleri,panoları  :muzz: :muzz: bende senin gibi Allah nasip ederse 2 yaşına kadar istemiyorum oda yapmıycam şu an odası var boş duruyor ama kullanmıyacağım şeye neden boşuna para vereyim ki şimdi hem 2 sene sonra daha güzel modelelr çıkar anneannesi alıck kızıma oda takımını bana şimdilik oyun parkı yeter  :occasion14:

#tugba#

ben takım almak istiyorum ama büyüyen yataklardan alıcam sonra tekrar almak zorunda kalmam 6 yaşına kadar kullanır sonra kendi beyensin alsın.inş. :amin:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

**fatoş**

ben oğluma büyük beşik aldım 4 yaşına kadar filan yattı şimdide sığıyor ama ben yatırmıyorum orasını burasını kırıyor şimdi bebeğimede oyun parkı alıcam çok güzel bişi bence sonrada abisinin beşiğinde yatsın :k06:

mervemm

şuan beşikte yatıyor ada benim yanımda

odasında karyolası var

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

eylemce

arkadaşlar ben de 7 aylık hamileyim ama hala beşikte karar veremedi :( odasını almayı düşünyoruz aslın da ama ilk 1-2 ay yanımda kalması lazım sonra ayırcam odasına ama park yatak mı yok sa normal beşik mi karar veremedik :( bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Aslında içimde normal beşik var ama park beşik le aynı fiyatlar genelde :( karar veremedik o yuzden.

βαlκιz

güzel beşikler de var park yataklarda çok güzel
ama beşik kaba ve agır
en iyisi park yatak  :icon_thumright:

serra_emine

evet bencede oyunparkı modelı yatak bence deee :icon_thumright:
yerınden kıpırdatması kolay,görünüşü hoş spor,kullanışlı,uzun tatıle yola çıkacagın zaman katla şemsıye gıbı gotur yanında. :icon_thumright:
bız kayınvalıdeme gıderken goturuyoruz çok çok ıyı oluyor.yıllık ızın var eşimın o zaman da goturecegız tatıle çıkarlen.yer kaplamıyo kapannca. :icon_thumright:
şimdı oda takımı da aldık mobılya.tam takım.yanı nereye koycam şimdı bunu derdı yok katla koy kenara. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: kesınlıkle tavsıye ederım :D :D
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..