Şu an hamileliğinizde Herhangi Bi İlaç Kullanıyormusunuz. . .

Başlatan mirayım, 12 Mart , 2007, 10:41:59

« önceki - sonraki »

emosum

mavili

bu ilaçlar agzımda metalik bir tat bırakıyor ve midemi bulandırıyor ben ilaç içmekten hiç hoşlanmıyorum ama kızım için herşeye razıyım tabi

emosum

evet bende aynı sekilde kızım için katlanıyom vallahi

mavili

dogum yapayım sag salim kızımı kucagıma alayım Allah ilaç içmek zorunda bırakmasın beni içemiyorum ya gerçekten

emosum

mavili

az kaldı hafta hesabına bakınca tadını çıkarmak gerek hazır yaz da gelmişken :k06:

emosum

evet canım öyleeee   tadını cıkarıyorum ben zaten işten cıkayım bebek odasını hazırlamakala gecicek vaktim :muzz:

mavili

az kaldı sanırım senin işten çıkmana ben çalışırken sen evde keyif yaparsın artık :k06: :k06: :k06: :k06:

emosum

canım vallahi öyle bebişin odasını hazırlıcam ya heycanlıyım 2 haftam kaldı sadece işi bırakmam için :k06:

mavili

hadi gözün aydın çok az kalmış canım senin adına sevindim bana dua edersin artık evde otururken çok yorulmayım diye :flowers:

emosum

mavili

ben magnezyum ve elevit haricinde bişey kullanmıyorum ara sıra mide agrısı için de gaviscon likid okadar

emosum

ben sabah ferrum öğlen elevit ve aksam magnezyum ve balık yağı dr balık yagına devam et demişti bende coktandır kullanıyorum

mavili

bende balık yagı kullanmak istiyorum ama doktorum vermedi emoş seninkinin adı ne doktora danışayım da bende kullanayım kızım biraz kilo alsın

emosum

marincap canım zaten bunu veriyolar ama yinede sor ben bayadır kullanıyorum bunu kullan sende hiç bi yan etkisi bile yok ilacı içerken koku bile almıyorsun