29 Nisan , 2024, 00:12:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÖZGECİM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM

Başlatan mavili, 10 Ağustos , 2008, 00:32:44

« önceki - sonraki »

mavili

mavili

guguş

iyiki doğdun özgecim iyiki aramızdasın  :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

oozge

SEVİLAYCIMM CNMM COK TEŞEKKURLERR KUTLADIGIN IÇINN :flowers: :love9:

oozge

TUBIŞIMM MAVIŞIMM YAAA BU EKLEDIKLERINIZ SÜPERMIŞŞŞŞŞ BAYILDIM BAYILDIMMMM
HELE MAVISIN O NE BAKION OLE YAZSANA BISILER OLAN COK KOMIK

TUBISIM SENINDE PASTAN PEK BI AHENKLI HANII  OZGECIM FLN YAZIO UZERINDEEEE KIYAMAMKI BEN ONU KESMEYEEE YAWWW :laughing7: :laughing7: :laughing7:

efsane

DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN :flowers:YENİ YAŞIN ŞANS MUTLULUK SAGLIK AŞK VE HUZUR GETİRSİN.NİCE YILLARA SEVDİKLERİNLE BİRLİLKTE :flowers:

oozge

seyhan

affedin bu beceriksizi ancak buldum sizi.herkese selammm...doğum günün kutlu olsun özgecim

mavili

ösgecim boş geçmeyelim diye mesaj sayısı bol olsun bu sayfanın :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

özgecim dogum gününü ilk kutlayanlardan olmak isterdim ama malum deniz kızımdan ancak fırsat buldum canım dogum günün kutlu olsun yeni yaşın sana ugur getirsin denizle seni cok cok cok öptük :opucuk: :opucuk: :opucuk:

oozge

seyhancımm hadı affeeedeiim barıı napalımm artıkımm bu syfada oklava kaldırmayım sımdık snaaaa :k06: :k06:

mavısımmm yaaaa cok gulduruon sen benıı of of :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emoşumm cnmm cok saoll suan bıle kutlaman yeterlııı dusunmenn onemlı olannn denıızım ıhmale gelmessssss bska bı sebep olsa uzulurdumm ama söz konusu denızseeee bısı dememm aslaaaaa
bnde o mıs kokulu gıdıktann optummmm o sımsıyah saçlarını okşaya okşayaaaaa o gusel meleğiminn :opucuk: :love9: :opucuk: :love9:

mavili

ösge dogum günün bitti artık tamam mesaj yazmaya gerek kalmadı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sana sadece koca 1 yaş eklendi hayırlı ugurlu olsun 1 yıl daha yaşlandın tebrikler yaşlılığa 1 adım daha yaklaştın hazırlıklarını yapmaya başla  bu moralle de sen yarın beni oklavalarmısın çekiçlermisin bilmiyorum canım

oozge

buda yusufla ben oluyorum snırsamm heeee :k06: :k06:

yok oklava kaldırmıom cnm hayat buuu bıraz saçmalıcam felsefe yapmış olucam ama napimmmm
gerıye dönulmuyo ısde hep ılerııı ne varsa ılerde sankı tobe tobeeee
yaşlanıosss belkıde bu fotodakı halımı bıle goremıcem ne malummm :( :(

2gundur nıye boleyım ben yaaaaaaa

mavili

ösge ya seni kızdırmak hoşuma gidiyor neşelen diye yaptım ama sen yelkenleri suya indirdin yine ya :caca: