Çin Takvimi - Cinsiyet tahmini

Başlatan küçügüm, 08 Ağustos , 2008, 12:24:15

« önceki - sonraki »

Balböceği

evt ama ben kiz istiyom ama icime erkek doguyorrr en hayirlisi kiz evladi
ama rabbim hakkimizda hangisini hayirli kildiysa o olsunnn kiz erkek istemeyle olmuyorrr

pamuk&şekerim

benim bebişim kız görünüyodu her ne kadar eşim ısrarla erkek istediysede kızımız oldu tesadüf tuttu çin takvimi ..
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lb2f.lilypie.com/adH2p3.png[/img][/link]

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

her ay bu çin takvımıne bakıyorum ama hala bebk yok olsun ben bakıyorum yınede  :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 18 Mayıs , 2010, 17:17:28
evt ama ben kiz istiyom ama icime erkek doguyorrr en hayirlisi kiz evladi
ama rabbim hakkimizda hangisini hayirli kildiysa o olsunnn kiz erkek istemeyle olmuyorrr
aynne edoş bende senın gıbı kız çocuk sevıyorum dedıgın gıbı istege gore olmuyor

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

vuslatcım senin o baktıgın çin takvimine benim içinde bakarmısın belki ben çin diye jeponla karıştırmışımdır  lütfenn çok rica ediyorum bakarmısın
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Shadowqueen

Bende bugün baktım daha Erkek çıktı ve oğluşum yolda kızlar yani tuttu  :basardim:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: shadowqueen - 19 Mayıs , 2010, 13:39:35
Bende bugün baktım daha Erkek çıktı ve oğluşum yolda kızlar yani tuttu  :basardim:

hadi hayırlısı olsun canım  :muzz: :muzz:

Shadowqueen

Rabis

cin takvimine inairsak oz aman benimki erkek:)))
:)

****SeRaP-27****

Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

Lunary

ben anneme bi bioloji öğretmenin öğrettiği bi tekniği denemiştim. annem de kardeşim ve bana ona göre hamile kalmış. erkek çıkmıştı, simdi bu sitede denedim verilen burada da erkek çıktı. zaten doumgünü ile yapılan, annemin denediği olay şimdiye kadar hiç yanılmamıştı ama belki kız olur die düşünmüştüm. sağlıklı olsun da bebeğim :)

#tugba#

ama ama ama ikili teste göre erkek çin takvimine göre kız çıktı kafam karıştı :igrenc:
bakalım hangisi doğru :icon_scratch:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

Lunary

e bence testin güvenilirliği daha yüksek... yine de hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun. sağlıklı bi sekilde kucağımıza almayı nasip etsin Allah! :amin: