28 Nisan , 2024, 18:46:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yalovalı Yok mu ?

Başlatan bebitom, 11 Ocak , 2007, 20:16:43

« önceki - sonraki »

fbetuly

bende 23 yaşındayım yalova kolejinde okumuştum o zamanlar asillerdi adı duymuşsundur illaki.memnun oldum çocuk varmı

ZyNp

biliyorum canım yok cocuk işte gecen ay ılk dememeydı ama fos cıktı :D bakalım inş bu aya umutlarımıs

fbetuly

ne kadarlık evlisin?allah en yakın zamanda nasip etsin inş.çalışıyomusun

ZyNp

4yıllık evlıyım canım evet çalışıyorum .amin inş cok saol

fbetuly

hayırlı haberlerini alırız inş.önümüzdeki ay. :tongue3: :love9:

ZyNp

inş canım saol senın varmı babısın  :k06:

fbetuly

var bitane kızım artık bebişlikten çıktı kartladı :ehi:4yaşında kreşe başladı bu sene :aferin:

ZyNp

ohh maaşallah  :nazar:
:k06: allah olmayanlarada versın isteyenlere tabıkı:D

fbetuly

amin amin  :love9 senin ilk ay denemnmiydi bu ay

ZyNp

ewet canım ilk denemeydı ama olmadı ne bılıyım herkes bıseyler dıyo yataktan kalkma ayaklarını kaldır falan ben hıc bırını yapmıyorum  :dontknow:

fbetuly

ayaklarını kaldırma olayını bilmiyorumda bi süre yat kalkma ben öyle yapmıştım.ama senin daha çok yeni ilk aydan kalmayabilirsin kafaya takılcak bişey değil.yumurtlma günlerini iyi tespit et .allah hayırlısını nasip etsin.
nerde çalışıyosun zeynep

ZyNp

ben cok takmıyorum kafaya allah ne zaman verırse ozman olur dıyorum ama eşim cok istıyo hatta bana kalırsa 1,2sene daha yapmasak olur :k06: canım ben tuzlada özel bir firmada muhasebe departmanındayım

fbetuly

bebek güzel bişey anne olmakda öyle.ama sorumluluğu çok,kızıma 18 yaşındaydımhamile kaldığımda,ama şimdi 2.ye cesaret edemiyorum mesela :violent1:

ZyNp

bence kızın bıraz daha buyusun sonucta cok gencsın canım
tabıkı sız bılırsınız ama işte banada o sorumluluk zor gelıo ben cok pimpiriklıyım kımselere bırakamam hayatımı bı kenara koyar hersey o olur hayattan soyutlarım bı zman kendımı emınım bunada hazırmıyım bılmıyorum en cok eşim istıyo dıye bende kıramıyorum onu 4sene salladım ama artık sallayamıyorum :-\

fbetuly

bende öyle düşünüyorum,daha yaşım genç .zamanı gelince olur inşallah.
sen yap bitane kırma kocanı :love8:hamile kalınca doğurana kadar insan öyle bi alışıyoki anneliğe,daha içine düşünce başlıyo annelik.