27 Nisan , 2024, 20:57:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

nazlı kuzum NAZ kızım

Başlatan nagihan, 03 Mart , 2007, 20:41:43

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

aslıhan süt var da nagişinkinde bir hikmet var  :icon_scratch:

ღ°cerenay.♥.

almişimin kilosu düşükmü ki?

Almiş'inAnniş'i

nagihan

kızım bugun ilk defa sabah kahvaltısına anneannsine öğlen yemeğinede babannesine gitti.yumurtalarını aldı geldi  :icon_thumright:

ღ°cerenay.♥.

raziiiiii işin sırrı yumartalar olmasınnnn  :D ,ne yumurtasıymış bu bakem ::)

nagihan

kırkı çıkmış bebekler yumurta toplamaya gidermiş.bizde gidiverdik babannesi bir koli verdi  :toothy10:

nagihan

işte benim kızımın en yeni fotoları anneannesinin evindeki pasaklı hali. sanah kalkınca aklıma annemlere kahvaltıya gitmek geldi. ahmette kabul edince hemen annemleri aradım ve kahvaltıya yeni oturduklarını öğrendim. kardeşim elecekseniz ben hemen sizi almaya geleyim dedi.( bu arada ben olsam hayatta almaya gelmez. bu ilgi alaka sadece naz hanım için  :toothy10:) ve biz en pasaklı halimizle kendimi anneannenin evinde buldukkkk  :k06:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

nagihan

resimlerimizin çoğunu ekleemiyoruz. çünkü resimlerimizin boyutları büyük geliyor. ne yapmamız lazım arkadaşlar akıl verin  :honk:

nagihan

bunlarda yeniler

nagihan

bunlarda bugün fotoları

estim

:nazar: naz'a. bizde yumurta ile birlikte soğanda veriliyor.
ben resimler konusunda yardımcı olayım. canım küçültmek istediğin resmin üzerine sağ tıklıyorsun ve çıkan menüden düzenleyi seçiyorsun. resim paint bölümüne aktarılıyor işlem sonucunda. araç çubuğundan "resim" bölümünütıklıyon ve içinden "uzat/eğri" yazan bölümü seçiyorsun yada kısayol olarak "Ctrl/W" dediğinde direk geliyor. gelen kutucuğun üsteki iki kutusunu resmin hangi boyutta olmasıı istiyorsan o rakamı giriyorsun ve "tamam" diyorsun. resim  hemen istediğin boyuta geliyor. sonra "dosya" menüsünden "farklı kaydet"i tıklıyarak resmin küçük halini kayıt edip. istediğin yerde kullanabiliyorsun.

umarım anlatabilmişimdir. hadi kolay gelsin.   :k06:

nagihan

deniyeceğim canım teşekkürler yardımın için  :opucuk:

nagihan

denedik ve resimleri küçültmeyi öğrendik. annenden kaçarmı kızım  :aferin:

estim

burcu-emir

ben bu kızları kesin yiyicem sonunda anneleri.  :hungry: ya göstermeyin bana bu tatlıları.zaten canım tatlı istiyo gösterip gösterip çekiyosunuz aaaa ayıp ama  :k06: