20 Mayıs , 2024, 22:36:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

nazlı kuzum NAZ kızım

Başlatan nagihan, 03 Mart , 2007, 20:41:43

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

ya ben napıcam, benimki kucakta dursa iyi bide zıplatmaya alıştırdılar kollarım kopuyooooooo  :y25:

nagihan

aynen canım aynen
şu ahmet yok mu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :caca:

nagihan

kuzum seni anneannene bırakıp dün çarşıya çıktım vede kendime birşeyler aldım. uslu durduğun için teşekkürler meleğim.  :love9:

nagihan

yarın dr kontroluümüz var. bakalım dr amcan sana neler dicek?  ???

adalet

41 kere masallah nagis gozleri renklimi cok merak etimde :k06:
sen nazimi kime biraktin bakem
yarin dr konturulunuz insallah iyi gecer
seni ve kuzunu opuyoruz

nagihan

adalet teyzesi şu an için renkli ama değişirmi bilmiyorum. umarım renkli kalırrrr  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

bu ne doktor kontrolü nagiş  :icon_scratch:

nagihan

nagihan

bugun benim minik kızım bana gülücükler saçtı. artık annesinin konuşmalarını dinliyor. vede omuzumda uyuyor.
seni çok seviyorum minik kelebeğim. aman baban kıskanmasın babanıda çok seviyorum.
allahım sana şükürler olsun bana iki tane tapılası melek verdin.  :love7:

adalet

Alıntı yapılan: nagihan82 - 24 Mayıs , 2007, 22:28:25
bugun benim minik kızım bana gülücükler saçtı. artık annesinin konuşmalarını dinliyor. vede omuzumda uyuyor.
seni çok seviyorum minik kelebeğim. aman baban kıskanmasın babanıda çok seviyorum.
allahım sana şükürler olsun bana iki tane tapılası melek verdin.  :love7:

allah mutlulugunuzu daim etsin guzel arkadasim hep boyle mutlu ol emi

ღ°cerenay.♥.

evet arkadaşım, Allah mutluluğunuzu daim etsin...
dünyanın en güzel şeyi bu kücücük bebeler,çabuk büyürler onagöre, bol bol tadını çıkar.. :D

nagihan

teşekkürler sizlere canlarım benim.  :love9:

Almiş'inAnniş'i

aman allah tadınızı bozmasın canım  :nazar:

nagihan

canım kızım sana artık tosunum deme vakti geldi aşkım. 5800 gr ve 56cm olmuşsun bebeğim. maşallah  :nazar:
çok korkuyorum gelecekte annen gibi tombik olmandan. umarım öyle olmazsın hayatım  :amin:
dr amcamız senin gelişimini çok beyendi bebeğim. yalnız çok yediğin için hazım zorluğu çekiyormuşsun. bu gaz sancılarının sebebi buymuş. ilacını değiştirdik aşkım. yarın alıcaz ve kullanmaya başlayacaksın  :-[

Almiş'inAnniş'i