BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

oyküm

Alıntı yapılan: adalet - 30 Ağustos , 2007, 01:12:03
tamam kanka supersin cikar pis adami armizdan  :k06:
Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 30 Ağustos , 2007, 09:06:07
:toothy10:
Alıntı yapılan: nagihan - 30 Ağustos , 2007, 11:01:11
yelizcim canım arkadaşım sayfamıza hoş geldin. sende bir bebek istiyorsun. inşallah allah sanada bir tane minicik bir kelebek nasip eder. aramıza hoş geldin.  :occasion16:

CANIM BENİM TEŞEKKÜR EDERİM YAZDIĞIN MESAJLA GURUR DUYDUM İNŞAALLAH SENİN GİBİ TATLI BİR KUZUM OLUR BENİMDE TEK İSTEDİĞİM BU BİLİYORSUN ARANIZDA OLMAKTAN DA BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUM.
Sen benim içimde beslediğim umutsun

nagihan

aslıhan,adalet,burcu,remziye oyküm(yeliz) benim çok yakın arkadaşım. oda bebeğinin olmasını çok istiyor. inşallah onun bu güzel haberini en kısa zamanda alırız.

burcu-emir

yelizcim aramıza hoşgeldin  :flowers: en yakın zamanda bebişini kucağını alman dileğiyle,allah isteyen herkese sağlıklı evlat nasip etsin  :amin:

oyküm

TEŞEKKÜR EDERİM BURCU İNŞAALLAH BENDE SİZİN GİBİ BURDA BEBEĞİMİN YAPTIĞI ŞEYLERİ ANLATIRIM. BUNU GERÇEKTEN COK İSTİYORUM VE BU KONUMDA ENBÜYÜK DESTEKCİM NAGİHAN SENİ COK SEVİYORUM ARKADAŞIM

Almiş'inAnniş'i

büyük allahım "evlat!" diye açılan elleri boş çevirmesin  :amin:

Almiş'inAnniş'i

kollarım koptu yogunluktan GEBERİYORUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMM  :cildir:

oyküm

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 30 Ağustos , 2007, 12:38:12

İNŞAALLAH AÇILAN ELLERİMİZİ ALLAH BOŞ ÇEVİRMEZ ARKADAŞIM. KOLLARIN DUA ETMEKTEN Mİ YORULDU ONU ANLAYAMADIM

nagihan

kesin almişi sallamaktandır. hehehehe. neyse ben kahvaltı olayını hallettim. bu arada burcu aradı canım arkadaşım sen çağırırda ben gelmezmiyim  :opucuk: kızlar ben ütü yapmaya gidiyom. hazır babamız evde iken naz hanımla eylensin.
bu arada naz hanımdan ay ay ay sesleri yükseliyo  :toothy10: ben buna gülerim işte

Almiş'inAnniş'i

EVİ YABANCILADI YA HEP YANINDA OLMAMI İSTİYOR VE TABİ Kİ KUCAKTA  :sad1: BENİM KÜÇÜK PATATES ÇUVALIM UYUDU SONUNDA. EVDE YAPMAM GEREKEN Bİ DÜNYA İŞ VAR AMA NERDEN BAŞLAYACAĞIMI ŞAŞIRMIŞ DURUMDAYIM BU YÜZDEN OTURDUM PC BAŞINA  :k06: ŞAKA Bİ YANA HANIM UYURKEN MAKİNA FALAN ÇALIŞTIRAMIYORUM.  :-\

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: oyküm - 30 Ağustos , 2007, 12:47:54
Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 30 Ağustos , 2007, 12:38:12

İNŞAALLAH AÇILAN ELLERİMİZİ ALLAH BOŞ ÇEVİRMEZ ARKADAŞIM. KOLLARIN DUA ETMEKTEN Mİ YORULDU ONU ANLAYAMADIM

YOK YELİZCİM BEN O DUAYI DOĞURURKEN SANCILAR İÇERİSİNDE ETMİŞTİM ZATEN  ;)

oyküm

KUSURA BAKMA ARKADAŞIM BEN DAHA YENİ OLDUĞUM İÇİN ACEMİYİM BİRAZ BEBEK BÜYÜTMENİN NE DENLİ ZORLUKLARI OLDUĞUNU UNUTTUM BİR ANDA   :suclu:

nagihan

yeliz hemde çok zor şekoşum benim. msn de olsam şimdi sana bir titreşim atardım. heheheheh.
ay asıl o titreşimin bana atılması lazım. yorgunum.  uykum var. ama hatun birazdan uyanır benimde uykumun içine edilir. en iyisi uyumamak.biraz takılayım da kafam dağılsı. ütüler bitti ama yerleştirmek var. gardolabı düzenlicem diye ütülenenleri yerleştirmiyorum. yani akşam naz hanım uyuduğu zamanda bir dünya işim var.  :y25:

semra

hosgeldin aramiza yelizcim :flowers:güzel paylasimlar :-* sanada simdiden kolaygelsin nagihan cim  :D

nagihan

semracım sağolasın valla.
hu adalet remziye. gördüm sizi forumdasınız. hele bir ses verin daaaaaaa (karadenizlilik işte naparsın)

oyküm