BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

ben geldim kızlar iyi akşamlar , remziyecim hoşgeldin özledik seni,
ben sayfayı bi okuyuvereyim

burcu-emir

bazen hayat çok zor ve dayanılmaz olabiliyor.seni  çok iyi anlıyorum.geçen sene de benim babaannem vefat etti,ki,o benim annemdi,beni büyütendi.sen benim 3.kızımsın torunum değilsin derdi.15 yaşına kadar anne dedğimde hem annem,hemde babannem "efendim"derdi.yüreğimdeki acımı anlatamam.1 ay hastanede yattı ve hergün yanındaydım.eşimde akşamları geliyodu,onun geliş saati biraz gecikse,nerde kaldı diye cama bakıyodu.
hergün kulağına fısıldıyodum,bak bi yerlere gitme,daha bebiş büyütücez,sen bana yardım edeceksin diye.bazen o kadar halsiz oluyodu ki,sadece kafasını sallayabiliyodu.ve 25 haziranda vefat etti.şimdi içim hala cız ediyo,Emiri göremedi,kucağına bir kere bile alamadı  :(  :(  :( hayat bazen gerçekten çok zor ve acımasız

adalet

kanka hosgeldin  :flowers:

burcucum seni cok iyi anliyorum canim allah hepsine rahmet eylesin canlari bu gece rahmet istedi  :sad1:

Almiş'inAnniş'i

selam aslıhan canım arkadaşım.  :-*

benim babaannem de seninkinden farklı değildi. yemedi yedirdi giymedi giydirdi... çok dua ettim "allahım nolur biraz daha yaşasın almira yı görsün, bir an için bile olsun hafızası yerine gelsin ve onun benim kızım olduğunu anlasın" diye hamileyken hep dua ederdim. allah bütün dualarımı kabul etti. almira yı tanıdı elini tuttu onun ve gülümsedi. bunların hepsi mucize gibi...

kalçasında kocaman bir delik açılmış yatmaktan. özel bir yatağı vardı o bozulmuş ve malesef birkaç gün bunu fark edememişler. tuvalete kaldırıp oturttukça inliyordu. acaba böyle dua ederek bencillik mi yaptım diye düşünmeye başladım ve sonra da "allahım nolur onu huzura kavuştur" diye dua etmeye başladım. umarım şimdi cennet bahçelerinde yatıyordur...  :y25: kandil günü cuma selası ile öğlen ezanı arasında vefaat etti. tek üzüntüm yanında olup, elini tutup helallik alamadım.  :(

nagihan

Tebessüm :)

raziciğim hoşgeldin canım.tekrar başın sağolsun,Allah sizlere ömür versin.

kızlar siz beşliyi tamamladınız, kim tutar artık sizi. :k06:

razi sen bana mail attın mı? ona göre açıcam.

nagihan

evet ayşegülcüm uzun bir aradan sonra ilk defa 5liyi tamamlayabildik

ღ°cerenay.♥.

ay mesaj yazarken  ayşegülcüm senin mesajını gördüm...
diğer forumda virüs olayını duydun mu , dikkatli ol canım.
arkadaşlar msn den gelen iletide virüs çıkmış , ve o kişinin listesindeki herkese bulaşmış.
dikkatli olun

Almiş'inAnniş'i

virüs yok kızlar merak etmeyin hepinize gönderdim. bilirsiniz pek adetim değildir bu tür mailler katkıda bulunmak ama "ya doğruysa!" diye içime şüphe düştü bende gönderdim...   :sad1:

nagihan

coğunluk virüs çıkıyor kızlar. benim laptop nihayet format yedi.

burcu-emir

biraz da güzel şeylerden bahsedelim lütfen.uzun bi aradan sonra 5 imiz bir aradayız,güzelliklerden bahsedelim.ben ağlaya ağlaya bi hal oldum son 10 dakkadır.

Almiş'inAnniş'i

biz bu gün gelir gelmez koştur koştur dr. a gittik. kontrollerimizi yaptırdık. herşey çok iyi. dr. almira nın kilosunu çok iyi buldu ve hafif hafif meyve ve sebzelere başlayabilirsiniz dedi... 6. aya kadar görüşmeye gerek yok dedi. 6. ayımızda gidince kahvaltıya başlayacakmışız.  :hello2: heeeeeyyyyyyyyy millet şaka maka hamilelik doğum yok kırkı çıksaydı falan derken kızım büyüyoooooooooorrrrrrrr  :love9:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

muhtesem besli yada maskeli besler her neyse hepimiz suanda bir aardayiz sizleri seviyom arkadaslarim  :love9:

ღ°cerenay.♥.

nagihancım naz nasıl oldu?
diş mi çıkarıyor naz, maşallah bebişime...
remziyecim ,burcucum beni duygulandırdınız...
benimde babannem öleli 8 sene oldu...
ama bunamıştı ,onu son kez gördüğümde eteğiyle konuşuyordu...hernekar eteğiyle konuşuyormuş gibi görünsede ,kendi iç dünyasında ,aslında bizlerle konuşuyodu...
biz küçükken bize söylediği şeyleri söylüyordu çünki...
onu öyle görmek beni çok üzmüştü..
bu arada hain kanka nerde, beni çağırdı kendi tüydü

ღ°cerenay.♥.

amanın burdaymış kanka , günahını aldım