BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

adalet

:director:alooooooooo ses verin ucunuzde burdasiniz

aynur

merhaba adalet bana demedin galiba ama bende burdayım

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 13 Haziran , 2007, 22:27:33
ne guzel aslihan hediyeni almissin vallah nagis cok hizli cikti :muzz: :hello2:hamaratli arkadasimizi tebrik ediyorum bende bu hafta alip gonderecektim erdem cok huysyzdu birakmadi dogru dorust bakayim ama insallah bu hafta alip gonderecem
bence ayri konu acak ama yinede sizbilirsiniz

nereye koyayım resmi netleştirelim de ona göre ekleyeyim...

hakkatten nagiş hızlı çıktı  biz daha dün aldık hediyemizi ama yollayamadık..

adalet

Alıntı yapılan: ay - 14 Haziran , 2007, 00:05:34

canim sende hos geldin devamli bekleriz

razi nereye eklsin hadi aslihan seni bekliyor :ehi:

Almiş'inAnniş'i

kızlar sayıca azız zaten bence daha fazla bölünmeye gerek yok devam edelim diğer arkadaşların sayfasından.  :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

aynurcum nasılsın? pek fazla uğramıyorsun buralara  :sad1: bebişin nasıl  :binkybaby:

Alıntı yapılan: ay - 14 Haziran , 2007, 00:05:34

aynur

sağol remziye sen nasılsın fırsat buldukça açıyorum ben interneti ne yazıkki bazen günler alıyo

ღ°cerenay.♥.

aynur arayı soğutma ;) sık sık bekleriz

tamam remziye ,ordan devamedelim,ben ennemlerdeyim şimdi. gidince eklerim oraya..
arkadaşlar zor bi gece geçirdim ,alper uyumadı ,çok sancılandı.bende hayalet gibiyim şuan :icon_pale:
sabah aşıya gittik,gecikmeli olarak aşımızı olduk çok şükür...
sonrada evi ilaçlattık oyüzden annemlere geldim , geç gideriz eve...alper mızırdanıyo içerde ,biraz gözatıvereyim siteye  :D

nagihan

kızlar merhaba.bende eskisi kadar siteye giremiyorum. çünkü naz hanım gündüzleri uyumamaya başladı. birde bizim iadeyi ziyaretlerimiz başladı.
bugun nazı uyutmak için öğlen sıcağında arabası ile gezdirmeye çıkardım. hatunun keyfi yerinde ama bu seferde başıma güneş geçti sanırım. o arabasınd uyudu bende eve çıkardım biraz mızıklandı ağaımda sallarken yine uyudu ve bende başımı koltuğa dayayıp uyumuşum. kapının ziline uyandım anneannesi gelmiş benim tontiş kızımın. sonrada teyzoşu geldi. biraz önce yıkadık. şimdide komşu annesi aldı uyutmak için. birazdan gideyimde bakayım uyumuşmu benim  böcüğüm  :sunny:

Almiş'inAnniş'i

oooooohhhhhhh nagiş kebapsın valla yardımcın çok. bu günde benim k.valide geldi bende evi çektim ve duş aldım. yoksa evde bende kurtlanacaktık  :k06:

dün gece almiş hanım 6 da yattı tabi sabahın 4 ünde de kalktı. 6 ya kadar ben idare ettim ve pilim bitti. bir saatte babası idare etti ben uyumakla dinlenmek arası bişi yaptım. sonra yine nöbet bana geçti. hala uykusuzum  :sleepy1: yemek yapıyorum ancak  :sad1:

ღ°cerenay.♥.

alper efendide uyuyor yatırıyorum 10 dakka sonr kalkıyor.
onu yatırınca hemen oturuyorum pc nin başına ,ne yazsam kar diyorum :D
ateşlenmedi ama aşıdan mı uyumuyor bilmiyorum.

adalet

demek herkes benim gibi uykusuz buna sevindim :ehi: :k06:

dun komsum bana geldi biraz disariya cikak hava alak dedi bizde hazirlandik kapidan ciktik karsimiza bir kopek cikti kopek bizi gorunce korktu bizde korktuk biz geri donduk kopek pesimize verdi daracik yere sikistik kopekte ayagimizin dibinde havliyor komsum ciglik cigliga bagiriyor bende erdemi almisim gozum kapali ay halimizi gorseydiniz gulmekte olurdunuz sonra kopegin sahibi geldi aldi bize sorry sorry diyor komsumda ne soorysi odumuz koptu :toothy10: :k06:sende gelmissin sorry diyon kadin anlamiyor tekrar sorry diyor cok korktuk cokta gulduk hamilyekende kopek geldigi zaman komsumla cumali arkama giriyorlardi bende gozumu kapatiyordum eyer beni isirirsa ozaman kiyameti koparirim :k06: :ehi: :toothy10:

nagihan

Almiş'inAnniş'i

aksine benimki de aşı olduğu gün hep uyudu, arada gözünü açıp inleyip tekrar uykuya daldı  :y25:

Alıntı yapılan: cerenay - 14 Haziran , 2007, 22:20:12
alper efendide uyuyor yatırıyorum 10 dakka sonr kalkıyor.
onu yatırınca hemen oturuyorum pc nin başına ,ne yazsam kar diyorum :D
ateşlenmedi ama aşıdan mı uyumuyor bilmiyorum.

Almiş'inAnniş'i

adaleeeeeeettttttttttttt sen niye yeğenimin sayfasını boş bırakıyooooooooonnnnnnnnnnnn  :cussing:
ben bunun için mi hazırladım o sayfayı haaaaaa!!!  :caca: