BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

nagihan

ne çabukta kırdı öyle ya
şaştım valla

SEVİNÇ

Nagihancığım,daha durun.Neler kıracaklar,alışmaya başlayın.YAZAN:GAMSIZLAŞAN VE SİNİRLERİ TÖRPÜLENMİŞ  ANNE

nagihan

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 29 Mayıs , 2007, 15:39:08
Selam kızlar,oo çekilişler yapılmış ha.Hayırlı olsun şimdiden.
Bu arada gaz sorunu olanlara ;
1.tavsiyeeem aktarlarda bulunan acı yavşan adı verilen bi ot,günlük bir tutam kahve fıncanına ıslıyorsunuz,sıcak suyla,tadı güzel değil ama gayet iyi geldi oğluma birde iştah acıyor.
2.tavsiyem burda arkadaşlar alıyor bebeklerine gaz maz kalmadı diyorlar.Yabancı bir marka amerikan pazarında satılıyor.İlgilenen olursa adını sorarım.Pazara gidip,gaz ilacı diyince hemen onu veriyorlarmış zaten.
3.tavsiyem hint cevizi.
yavşanı denicem bakalım.birde burda bir eczanede bebeğin ayına göre özel bir damla hazırlıyorlarmış. yarın annem onu alacak bakalım ne faydasını görücez. her kafadan bir ses çıkıyor. annemin arkadaşı eczaneden aldıkları yağdan memnun kalmışlar herşeyi denemişler ama bu damla kesmiş bebeklerini gazını.  :amin: inşallah bizimkinede yarar çünkü naz ağladıkça içim parçalanıyor ve elim ayağım birbirine dolanıyor

nagihan

inanın sabahın 6 sından beri naz aralıklı olarak ağlıyor. ve artık kafam bir tuhaf oldu sanırım tansiyonum iyice düştü.

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

kurayı anladımdA güselim adalete nassı ulaşıciiiiz.huuu adalet nası yolliciiiz sana hediyeni  ???
nagiş sinir krizi geçiriyorum yalnız değilsin,tansiyonum 4'e 7....var gerisini sen düşün.sigara içmeyi bile düşündüm bugün  :crybaby2:

nagihan

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 29 Mayıs , 2007, 16:47:06
kim neyi kırdı ya anlamadım  :dontknow:

Alıntı yapılan: nagihan - 29 Mayıs , 2007, 15:39:49
ne çabukta kırdı öyle ya
şaştım valla
senin kız dönenceyi kırmış. öyle dememişmiydin  :toothy10:

adalet

selam kizlar ne kadar hamartlisiniz masallah sizlere bir ben tembel ciktim ender sayesinde
iki gundur ender cok rahatsizdi surekli agliyordu allahtanki esim evdeydi bir benim kucagimdaydi bir ondaydi bugun dr goturduk popsu icin kirem verdi memeyi tutmuyordu onu anlatik dr dediki burnu tikanik nefes almiyor ondan emiyor ve surekli agliyor damla veridi bugun biraz iyi bakalim nasil olacak yavrumun gaz sancisida var

nagihan

adaletcim senin bebeğin adı erdem değilmi  ???  ender yazmışsın. birde ben naza bugun gaz için neo baby başladım sanırım işe yaramaya başladı

adalet

nagihan

Almiş'inAnniş'i

allah seni ne etmiye emi nagiş, sıpa nası kırsın onu  :toothy10: bozuldu babamız da tamie etmeye kalkıştı, sonuç "dönence iptal"  :k06:

Alıntı yapılan: nagihan - 29 Mayıs , 2007, 22:22:58
Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 29 Mayıs , 2007, 16:47:06
kim neyi kırdı ya anlamadım  :dontknow:

Alıntı yapılan: nagihan - 29 Mayıs , 2007, 15:39:49
ne çabukta kırdı öyle ya
şaştım valla
senin kız dönenceyi kırmış. öyle dememişmiydin  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

bu yüzyılın bombası valla  :ehi:
eh nolacak "cumali'nin anası"  :toothy10:

Alıntı yapılan: adalet - 29 Mayıs , 2007, 22:41:45
ay evet erdem ben hep karistiriyorum :icon_scratch:

adalet

kizlar cok gormeyin vallah kafayi yemisim cocuk ac ve meme emmiyor ben ne yapcam bilmiyorum ellerini agzina koyuyor emiyor memeyi alinca basliyor aglamaya dr muane etmeden neymis burnu tikanikmis damlada sonrda ayni iki saatir ayaktayim surekli agliyor bende agladim dayanmiyorum ne olacak halimiz Allah bize yardim etsin

Almiş'inAnniş'i

seni mi emmiryor adalet  :sad1: hayatım tatlı bişiler ye belki sütünün tadı değişmiştir ondan istmiyordur  :honk: