BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

mia

Alıntı yapılan: safakrazi - 08 Mart , 2007, 16:08:06
amiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn

gonca mis koku diyince aklıma geldi . dün akşam kocacım bana dedi ki, üzerine bebek kokusu sinmiş sanki  :love7:

Çok hoş bir iltifat  olmuş :)

Almiş'inAnniş'i

öyle mi dersin   :hieyt: umarım 40 hafta bekletmez
ben çok paniğim hazırlıklarımız aylar öncesinden bitti! belki de allahtandır! ey kulum acele et seninki fazla beklemeyecek, demek istemişti belkide  :love7:

seyda

Mirayim,
ben de söylenen tarihten tam 6 gün önce dogum yaptim. doktorum 12 ekim demisti 6 ekim sabahi islak bir yatakta uyandim :ehi: ama tirsmistim ama ha. bi aksam önce jimlastik sinifinda aklimdan gecmisti bu ebe bizi bu kadar hoplatiyo hepimizi erkenden dogurtcak diye :ehi: sonracima öglen hastanedeydik malum su gelince birakmiyorlar. gece orda kalip bekleyecek olma düsüncesi bana cok kkoymustu ama kizim annesini yanliz birakmadi. sunu sanci vermelerini beklemeden saat 23. 52 de geldi. ben tabi gece orda kaldim ama tek basima degil:love9: Allah hayirlisiyla bebislerinizi kucaklamayi nasib etsin hepinize :flowers:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 08 Mart , 2007, 17:20:58
öyle mi dersin   :hieyt: umarım 40 hafta bekletmez
ben çok paniğim hazırlıklarımız aylar öncesinden bitti! belki de allahtandır! ey kulum acele et seninki fazla beklemeyecek, demek istemişti belkide  :love7:

sırayı bozmaaaaaaa :director:

Almiş'inAnniş'i

sende doğur o zamannnnn  :director:

napim yavrucum seninki oğlan geç gelcek alla alla
zaten nerdeyse 3 kilo olmuş. seni beklicem derken almiş saçlı göbekli 5 kilo bi bebek olarak mı çıksın alla alla  :caca:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 08 Mart , 2007, 23:55:24
sende doğur o zamannnnn  :director:

napim yavrucum seninki oğlan geç gelcek alla alla
zaten nerdeyse 3 kilo olmuş. seni beklicem derken almiş saçlı göbekli 5 kilo bi bebek olarak mı çıksın alla alla  :caca:
saçlı olsun işte ne güzel.... :D
ama 5 kilo çok tabi....

Almiş'inAnniş'i

saçlı olursa benim koca şüphe edebilir bebek benden değil mi acaba diye (benimki kel de!  :honk: )

ღ°cerenay.♥.

kız allah iyiliğini versin , kız damı kel  olacak yani :k06:

Almiş'inAnniş'i

gelirken kel gelsin sonrasını idare ederis  ;)

adalet

cumalide zenci bir bebek resmi bize gosterdi insallah kardesim buna benzer dedi
esim bana bakarak boyle birsey olsa ben kabul etmiyorum diye ;D

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 09 Mart , 2007, 00:35:32
cumalide zenci bir bebek resmi bize gosterdi insallah kardesim buna benzer dedi
esim bana bakarak boyle birsey olsa ben kabul etmiyorum diye ;D
:love8:

:toothy10:

Almiş'inAnniş'i

ponçik

ay alemsiniz yaaaaa  :ehi:
çok güldüm Allah da sizi güldürsün  :toothy10:   :laughing7:

nagihan

mirayım

Alıntı yapılan: seyda - 08 Mart , 2007, 23:45:22
Mirayim,
ben de söylenen tarihten tam 6 gün önce dogum yaptim. doktorum 12 ekim demisti 6 ekim sabahi islak bir yatakta uyandim :ehi: ama tirsmistim ama ha. bi aksam önce jimlastik sinifinda aklimdan gecmisti bu ebe bizi bu kadar hoplatiyo hepimizi erkenden dogurtcak diye :ehi: sonracima öglen hastanedeydik malum su gelince birakmiyorlar. gece orda kalip bekleyecek olma düsüncesi bana cok kkoymustu ama kizim annesini yanliz birakmadi. sunu sanci vermelerini beklemeden saat 23. 52 de geldi. ben tabi gece orda kaldim ama tek basima degil:love9: Allah hayirlisiyla bebislerinizi kucaklamayi nasib etsin hepinize :flowers:

4 günüm kaldı ve sürekli vücudumu dinliyorum geçen gece yine sancılandım 1.5 saat sürdü sonra geçti yine. . .  pazartesi doktora gidicez benim kız baya nazlandı karnım hala yukarıda herşeyi boşverdim bebeğim sağlıklı olsun diyorum en çok merak ettiğim şey o akıntım var biraz son bir iki haftadır suyummu geldi diye endişeleniyorum hep. . .