BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

burcu-emir

adalet kız nasıl becerdinde erdem bebişi o kiloyla normal doğurdun??? valla bravo sana,ben kendimi o halde düşünemiyorum bile

raziiiii ne zaman geleceksiniz,ayyy çok mutlu oldum,gelin,gelin,hemen gelin,bize gelin  :hello2:  :muzz:
ayrıca canımcım çok emince kusuyolar.tecrübeyle sabittir,bizim oğlan tavuk gibi,doyduğunu anlamıyo,sonrada kusuyo.eğer almişte emir gibiyse oburluktandır o güzelim.

jbdun saol canımın içi,kokladım senin yerine ,hatta dayanamadım,öptüm gıdısından.resimlerimiz bebeklerin ilkleri bölümüne koyuyorum yavaş yavaş canım..

Almiş'inAnniş'i

burcu bi kendine gel güzelim dah yeni doğurdun. gelenin gidenin çoktur zaten bi sakinleşsin ortalık  :laughing7:
nagişin kız da rahatsızdı o da düzelsin rahat rahat oturalım dimi ama  ;)

adalet

kislar sagolun vallah cikartirkin okadar zorlanmadim simdi daha cok canim yaniyor gogus uclarim cok kutu dikislerim bir yanda bebek uymuyor ben hem yorgunum hem uykusuzum ama kara bocugume baktigim zaman herseyi unutuyorum
tabi cumaliylede pek ilgilenemiyorum :crybaby2:dun babasina yardim ediyor yeter artik annem hamileykende isi bize yaptiriyordu dogurduda yine bize is yaptiriyor kendisi yatakta kalksin artik esimde anenin bacaklari agriyor dedi bugun okulda geldi bakti ben ayaktayim hani senin bacaklarin agriyordu nediye ayaga kalktin ah ah bilmiyor tabiki dikislerim var benim akili oglum

bu arada razi senin gogus uclarin iylestimi burdaki ebe bebegi emdikten sonra goguslerine sutunu sur dedi ilactan iyimis

Almiş'inAnniş'i

yaralar iyileşti hayatım ama o kadar sık emmek istiyor ki hatun kuru emziği reddediyor beni istiyor ve artık cidden canım acıyo  :y25:
bende farkettim ki sık emzirmeye başlayınca daha çabuk iyileşiyor, ne kadar acı verdiğini biliyorum hayatım ama sık dişini. :sad1:

burcu-emir

razicim en yakın zamanda bekliyorum,naz bebek bi iyileşsin ilk bendesiniz..
adalet allah yardımcın olsun hayatım,evde 3 erkekle zor valla işin  :laughing7: ama benim tahminin cumali bu pabuç damda olayına fazla göz yummaz,en yakın zamanda cıngar çıkartır haberin ola.....
benimde ilk günler meme uçlarım yara oldu,çatladı.canım öyle çok yanıyodu ki ağladım resmen.hatta bi süre silikon uçla emzirdim..onuda steril et falan derken bayağı iş çıkıyodu..sürmediğim krem kalmadı...hepsinin ismi ezberimde  ;D
eve bebek hemşiresi geldi,nasıl yıkıyacağımı,emzireceğimi anlattı falan.emzirmeden önce sütünü sık uçlarına sür emdirdikten sonrada tekrar aynı işlemi yap demişti.çünkü antibiotik işlevini görüyomuş,en iyi iyileştiren budur dedi.
haaa bide unutmadan,en acısı,sağ gögsümü az emzirmişim,gögsüm katılaştı resmen,pompayla sağdık,resmen kanlı sütler aktı,o acımı anlatamam size.allah kimseye böyle bi acı vermesin  :crybaby2:

jbdun

kızlar çatlatmayın beni yaw,ne o gelmeler-gitmeler falan :caca: aaaaa ben gelemiycem ama yaw :suclu: :k06: şaka tabeee ooohhh güzel güzel gezmeler yapın aranızda :hello2:
burcu geçmiş olsun canım :sad1: ,evet anne sütünü ben de sürüyordum ama razinin dediği gibi sık emzirmek de işe yarıyor :icon_thumright:

nagihan

Alıntı yapılan: rain - 15 Mayıs , 2007, 15:15:16
huuu kısllaar nerelerdesiniz??? bebişler rahat durmuo artık dimi bilgasayar başında oturamıosunuz  :ehi: güseldi tabii karnımızın içindeyken ooohh gel keyfim gellldii keh keh...
şimdi gazıydı,sütüydü,beziydi derken gün bitiyo.ama herşeye değer dimi ..şimdilik öptüm hepinizi  :opucuk:
alın benden size emirin resimleri teyzeleri,oğlum öptü hepinizi
burcu canım ne güzel çıkmışsınız yaw  :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

jbdun gonca ile konuştuk istanbul buluşmasını senin burda olduğun zamana denk getiricez inşaallah  :icon_thumright:
kıymetini bil programımızı bilem sana göre ayarlıyoz  :k06:

nagihan

Almiş'inAnniş'i

nagihan

jbdun

kızlar normal kusmalar üzülmeyin yaw, fazlalıkları çıkarıyorlardır ;)
razicim harika çok sevindim  :opucuk: buluşalım tabüüüü  :occasion14:

adalet

kizlar nerdesiniz yav benim goguslerim cok kutu tas gibi olmuslar :crybaby2:velet uymuyor yorgun ve halsizim

burcu-emir

saol nagihancım,güzellik nerde be güzelim,feleğimi şaşırmış durumdayım.dün gece faciaydı...oğlum çok gazlanıyo,garibim gazınıda çıkartamıyo,resmen çocuk morardı..benim içim ağlıyo,kahroluyorum onu o halde görünce  :( bi an önce çıkarsın gazını diye bildiğim tüm duaları okuyorum.şu annelik ne zor şeymiş yaaa
adalet gögüslerini pompala güzelim,valla benim gibi olursun,kanlı kanlı pompalamak zorunda kalırsın.
jbdun ne zaman geliyosun canım,bian önce gelde buluşalım kaynaşalım  :love9:

Almiş'inAnniş'i

adalet sakın öyle kalma duşa gir ve göğüslerine sıcak su tut bi taraftan da masaj yap hayatım akıtmalısın o sütü yoksa sıtma yapar  :honk: