BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

vaşşşşşş maşaallah  :nazar: ay canım arkadaşıımmmmm nası çıkardın acep bu kadar tombiş bebeği  :honk: saçlar da almişle yarışıyo hani  :k06: adıyla yaşasın erdem bebek  :binkybaby:

Almiş'inAnniş'i

aslıhan canımın içi hiç aklına gelmiyo mu msn açmak ben msn de de görmüyorum seni  ::)

nagihan

aslıhan senin msn bende yok. bir ara beni ekle şekoş.
erdem bebek almişle saç konusunda yarışıyor gerçekten. bir tek benim böcük anasına çekmiş. az saçlıyız ikimizde hemide ince telli  :honk:

adalet

kizlar sagolun cok sukur kara ogluma kavustum dikislerim oldugu icin sandalyede oturamiyorum nagis teyzemiz resmimizi eklemis
size simdi hak veriyorum hic durmiyor devamli emek istiyor sipa biraz iylesince aranizda olacagim canilarim

adalet

Alıntı yapılan: adalet - 11 Mayıs , 2007, 01:12:43
Alıntı yapılan: sema_aksu - 11 Mayıs , 2007, 01:04:24

ADALET HALA MI DOĞURMADIN SEN YAW :k02:

sema gelmiyor :toothy10:vallah ben cok agirlastim artik gelsede bende rahat ederdim teyzesi

ben bu msj yazarken sanci cekiyordum soylemek istemedim belki dedim normal sancidir hayat ne tuhaf :k06:

jbdun

oy oy oyyyyy maaşallah çok saçlı, tombiş erdem bebişee :nazar: :nazar: o yanaklar yeme de yanında yat yokyok ye en iyisi :k06: canım çok tatlı allah bağışlasın adaletcim,tekrar tebrikler :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

ŞU MESAJINI SANA HATIRLATMAYI BİR BORÇ BİLİRİM  :k06:

Alıntı yapılan: adalet - 10 Mayıs , 2007, 23:32:51
evet siz cok tembelsiniz durun benimki gelsin hic bos birakmicam :ehi:ama siz yinede inanmayin sipa abisine cekerse ben zaten halti yemisim ozaman :dontknow:

adalet

hepinizin anneler gununu kutluyorum
benim kara bocogum durmuyor :crybaby2:
yazacak cok sey var firsat vermiyor biraz dursa araniza gelecem
hepinizi opuyorum

jbdun

senin de anneler günün kutlu olsun adaletcim :flowers:
kara böcüğünü bolbol kokla yerimize,biz buralardayız zaten hiç acele etme :k06:

Almiş'inAnniş'i

sen kara böcüğüne danışmadan sözler verir misinn? işte böyle yapar sana  :muzz:

ღ°cerenay.♥.

ayyy  ayyy kara böcüşümüz çok tatlı maşallah.tombiş yanaklarını yerim ben onun.adaletcim sana son bi mesaj atmıştım görmedin herhalde.ama resme bakınca cavabımı aldım canım :k06:

nagiş seni ekledim msn ye :icon_thumright:

razicim ben pek açmıyorum msn yi,genekde emzirirken yazdığım için tek elle yetişemiyorum.açtığım zamanda bende senide adaletide görmüyorum,sizde pek açmıyosunuz sandım bende ::) açarım bundan sonra canım

Zara82

bende sayfayi takip ediyordum arasira adalet ne zaman dogum yapacak diye...sahsen tanimasamda canim seni...yazilarini firsat buldukca okuyordum....Sende kavustun cennet kokulu melegine...Allah anali babali büyütsün...Cooooook tombik maasallah  :nazar: :nazar: tirnaklari da dikaktimi ceti annesi....benim kizimin dogdugunda tirnaklari cok azdida...öpüyorum sayfadaki tüm bebekleri..  :-*

nagihan

Alıntı yapılan: cerenay - 14 Mayıs , 2007, 20:41:52
ayyy  ayyy kara böcüşümüz çok tatlı maşallah.tombiş yanaklarını yerim ben onun.adaletcim sana son bi mesaj atmıştım görmedin herhalde.ama resme bakınca cavabımı aldım canım :k06:

nagiş seni ekledim msn ye :icon_thumright:

razicim ben pek açmıyorum msn yi,genekde emzirirken yazdığım için tek elle yetişemiyorum.açtığım zamanda bende senide adaletide görmüyorum,sizde pek açmıyosunuz sandım bende ::) açarım bundan sonra canım

aslıhancım ekledin mi. bende engellemişimdir kesin. adresini bilmediklerimi engeliyorum. bana özelden yada hotmailime adresini mail at ben ekleyeyim canım.  :honk:

nagihan

Alıntı yapılan: Zara82 - 15 Mayıs , 2007, 01:32:43
bende sayfayi takip ediyordum arasira adalet ne zaman dogum yapacak diye...sahsen tanimasamda canim seni...yazilarini firsat buldukca okuyordum....Sende kavustun cennet kokulu melegine...Allah anali babali büyütsün...Cooooook tombik maasallah  :nazar: :nazar: tirnaklari da dikaktimi ceti annesi....benim kizimin dogdugunda tirnaklari cok azdida...öpüyorum sayfadaki tüm bebekleri..  :-*
zaracım iyi dileklerin için teşekkürler

şerife Berat

adaletcım hayırlı olsun erdem bebeğin maşşallah çok tombiş yaw ben 3 kılo beratımı dogururken geberıyodum ii çıkarmuşsın aman nazar değmesin  :nazar:

senın 2. cocugundu sanırım yoksa yanlıs mı hatırlıyorum?ALLAH analı babalı buyutsun