BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

nagihan

bulgur pilavını jbdun de söyledi. yarın ilk iş bulgur pilavı yapmak. sonrada minik kuzumun ütülerini yapmak.  :-[ :ehi:

puysal

Nagihan pişik için bir çözüm buldun mu bilmiyorum ama sana bir iki tane önerim olacak:)

Öncelikle bebeğinin poposunu su ile temizleme
z.yağını biraz ısıt ve sonra soğumaya bırak.. sonrada onunla sil...
kesinlikle nemli kalmasına izin verme.. ve birde TROSYD diye bir mehellem var 5 YTL falan fiyatı.
Günde 1 kez sür. 2. günün sonunda hiç bir şey kalmıyor..

:) umarım geçer... pişik bir çeşit mantardır ve mantar ıslak ortamda hızlı olarak ürer:) bu nedenle ıslak bırakmamak çok önemli..

nagihan

sağolasın canım.
eğer pişikler ilerlerse senin yöntemi uygulayacağım.  :icon_thumright:

nagihan

işte bugun banyodan sonra uyuyorkenki halimizzz  :occasion16:  :nazar:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

jbdun

nagihan

büyüyo her geçen gün jbdun teyzesi. bugun anneannesi geldi üç gündür görmemişti. yanakları tombullanmış minik kuşumun dedi. büyümüş gördüler. tabi ben bu kadar farketmiyorum çünkü hergün onunla birlikteyim.  :nazar:

nagihan

alooo sayfaya uğrayan yok muuuuu???
çiçekleri bir tek ben mi suluyom yani.  :caca:  :caca:
hadi sayfanıza sahip çıkın. beni  :cildir: tamam mı ?  :BangHead:

adalet

41 kere masallah :nazar:kuzuma ne tatli yatiyor

evet raziyle aslihan nerdeler benim kuzum gelsin bos birakmam buralari sizde gelin bak nagisi kizdirmayin  :k06:

Almiş'inAnniş'i

adalet senin bebiş gelsin sende zor uğrarsın hayatım. inan bir gün yetmiyor insana. bebekle ilgilen kalan zamanda kendi işlerini yap  :cildir: annemle kardeşim de gitti zaten  :y25:

jbdun

aman aman maaşallah naz hanıma,tabi büyüycek annesi hem de o kadar çabuk büyüyolar ki maaşallah,
ben geçenlerde ecrinin küçük çoraplarını ayırıyordum anaaa bi baktım ki minnnniiiiciiikklerr, sonra dedim kızım sen bu çorapları mı giyiniyodun,bu kadar minik miydin sen dedim gözlerim doldu valla :y25: daha sık almaya başladım ecrini kucağıma :love9:

Alıntı yapılan: nagihan82 - 02 Mayıs , 2007, 22:38:13
alooo sayfaya uğrayan yok muuuuu???
çiçekleri bir tek ben mi suluyom yani.  :caca:  :caca:
hadi sayfanıza sahip çıkın. beni  :cildir: tamam mı ?  :BangHead:

kız nagihan kızmak sana çok yakışıyo yaw :toothy10:  sen forumumuzun bahçıvanı olmaya ne dersin :tongue3: sulama falan :k06: :opucuk:

aslı

Nagihan naz çok ama çok tatlı yaaa  :nazar: . Cennet kokuluyu benim için kokla annesi  :opucuk:

şerife Berat

maşşallah nagihan naz bebeğe evet her geçen gün büyüyorlar.oğlum tepinmekten tulumunun ayaklarındaki dikişleri yırtmıştı  :ehi: :k06: ana dedim ne oluyor diye topragı delip gün ışığına çıkan fidanlar gibi bebişlerimiz .rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın saglık huzur mutluluk versin inş.
şafakrazi almira da büyümüş yeni fotografını görünce anladım onada koccamannnnnnnnnnn maşşallah :nazar:

Almiş'inAnniş'i

bu sabah kızım feryat figan bağırıyodu. naptıysam susmuyo. tulumunun içinde ayaklı penye vardı. tepine tepine sol ayağını sen ordan çıkar git sağ ayağına sok... tabi iki bacak birden sığmayınca sıkışsın  :k06: her gün beni hayrete düşürecek birşey buluyo bu çocuk

ponçik

MAAŞALLAH Almiraya
hareketli bi bebekolacak demekki annesi  :nazar:

nagihan

Alıntı yapılan: safakrazi - 03 Mayıs , 2007, 13:19:19
adalet senin bebiş gelsin sende zor uğrarsın hayatım. inan bir gün yetmiyor insana. bebekle ilgilen kalan zamanda kendi işlerini yap  :cildir: annemle kardeşim de gitti zaten  :y25:
allah kavuştursun hayatım. sen ne zaman götürücen memlekete almişiiii?