BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

adalet

YEMEKTE ZATEN COK AYRAN ICTIM BAKALIM FAYDASINI GORCEKMIYIM CANIM SIRTIM COK AGIRDI DINLENCEM IYI GECELER
YARIN INSALLAH GORUSURUZ :hello: :wave:

nagihan

bahar çiçeklerimizn ilki geldi. aslıhanın bebişiiiiiii. böcükmü desem cicekmi desem. erkek bebiş yaaaaa  :ehi:

adalet

aslihan hadi resimi ekle beni merakta catlatcanmi canim yakisikli yegnimi gurmek istiyorum

ღ°cerenay.♥.

15 Nisan , 2007, 00:53:30 #138 Son düzenlenme: 26 Haziran , 2007, 15:19:59 cerenay
 :D

ღ°cerenay.♥.

15 Nisan , 2007, 00:58:09 #139 Son düzenlenme: 15 Nisan , 2007, 01:56:29 cerenay
Allah iyiliğini versin adalet, nekadar komik oldu yaaa, ben bi çerçeve yapayım dedim ,tam resmi göndercem bi baktım mesaj diyo...bizim sabırsız adalet teyzemiz :k06:

nagihanın bebişinin resminide çerçeveleyip ekleyecektim ama izinsiz yapmak istemedim...neyse izin alalımda yeğenimizi sayfamıza ekleyelim :)

NEYSE İZNİMİZİ ALDIK ARAYI SOĞUTMADAN BAHR ÇİÇEĞİMİZİN RESMİNİ EKLEYELİM

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

41 masallah tam tosun olmus annesi allah nazarda saklasin  :nazar:
merakli teysezi resmi gormeden yatmazdi  :k06:

ღ°cerenay.♥.

amin teyzesi, razide bi iyi olsunda almirayıda görelim inşallah...bahar çiçekleri geliyooo :occasion5: :hello2:

nagihan

slıhancım resim çok güzel olmuş çookkkkk teşekkürler teyzoşuuuuuuuu  :k06:

jbdun

Almiş'inAnniş'i

bahar çiçeklerinin 2.si ve en acelecisi almira bebek 11 gün erken geldi kızlar.... bebeğim babasının kel kafasına inat saçlı başlı maşaallah diyin   :k06:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tebessüm :)

oooooy çok tatlı maşallah,Allah nazarlardan korusun. :nazar: yanakları çok tatlı tombik tombik. :opucuk: sarılık olmadı dimi?

Almiş'inAnniş'i

yok allaha şükür ayşegül sarılık falan olmadı. bende gebelik şekeri olduğu için 48 saat kan şekerini düşürmemek için sürekli emzirmem gerekti. meme ucrarım çatır çatır ayrıldı hala da düzelmiş değil.
bir de kabızlık sorunumuz var çok fena :(

aslında olanların hepsi bana oldu almiş hanıma bişi olmadı allahtan...

ponçik

ooy maşallah bu bahar çiçeklerine ve güzel annelerine  :nazar:  :nazar:  :nazar:
Allah sağlıkla kavuşturdu sizi yavrularınıza artık doya doya koklarsınız
Aslıhan senin oğlunun adı ne oldu şimdi  ::)
Razicim ayyyyy ben neler çektim o meme ucu çatlaklarından ama sabırlı ol geçecek sen Almirayı emzirmeyi düşün sadece  :aferin: inşalah çabucak iyileşir
Naz kızımıza da maşallah    :nazar:
Aslıhan teyzesi ne de güzel yapmış resimleri  :-[

Tebessüm :)

razicim hepsi geçecek, sabret canım. lansinoh kullanıyosun dimi? o olmasaydı ben yanmıştım, çok işe yarıyor. ;)

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: g10ca - 17 Nisan , 2007, 16:35:28
ooy maşallah bu bahar çiçeklerine ve güzel annelerine  :nazar:  :nazar:  :nazar:
Allah sağlıkla kavuşturdu sizi yavrularınıza artık doya doya koklarsınız
Aslıhan senin oğlunun adı ne oldu şimdi  ::)
Razicim ayyyyy ben neler çektim o meme ucu çatlaklarından ama sabırlı ol geçecek sen Almirayı emzirmeyi düşün sadece  :aferin: inşalah çabucak iyileşir
Naz kızımıza da maşallah    :nazar:
Aslıhan teyzesi ne de güzel yapmış resimleri  :-[

teyzesi  oğlumun adı alper oldu nihayet... :icon_thumright:

almiraya maşallah razi ,çok tatlı yeğenim, çiçeklerimiz birbirinden tatlı maşalllah :icon_flower: