BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

HAYDİ HAYIRLI OLSUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNNNN  :hieyt:
BAKALIM İLK KİMİN BEBİŞİNİN RESMİ KOYULACAK BURAYA!  :k06:

nagihan

RAZİ TEYZESİ KIZIM SANA TEŞEKKÜR EDİYOR. BUNLAR BİZDEN SANA  :flowers: :flowers: :love9: :love9:

adalet

dusunceli arkadasim ellerine saglik :icon_thumright:
sayfamiz hayirli olsun guzel bebislerle dolsun :muzz: :muzz: 

:nazar:

jbdun

sayfanız hayırlı olsun kızlaaarrrr,
bu da kızımla benden size  :flowers: :flowers:

nagihan

ღ°cerenay.♥.

04 Mart , 2007, 03:24:33 #5 Son düzenlenme: 04 Mart , 2007, 03:28:59 cerenay
BAHAR ÇİÇEKLERİ      :icon_flower:  BaHaR çİçEkLeRi    :icon_flower:  BAHAR ÇİÇEKLERİ
[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tebessüm :)

sayfanız hayırlı olsun kızlar, bekliyoruz artık minik beylerin ve minik hanımefendilerin resimlerini :flowers:

mirayım

vallaha ben pazt.sınırdan döndüm  :binkybaby:çok özledim bebeğimi gelsn artık :sad1:

Almiş'inAnniş'i

gülşah seninki çııktı çıkacak zaten artık  :k06:
sanırım ilk miray hanımın resmi gelecek bu sayfaya  ;)

mirayım

9 günüm kalmış ama bebeğim gelmicek sanki ya bu gidişle suni sancıyı yiycez napalım bebeğime kavuşayımda bakalım onunla her dakika iç içe yaşıyoruz ama neye benziyor allahım çok merak ediyorum en önemliside sağlıklı sıhhatli gelsin ya endişeleniyor insan

Tebessüm :)

Alıntı yapılan: mirayım - 05 Mart , 2007, 11:15:27
9 günüm kalmış ama bebeğim gelmicek sanki ya bu gidişle suni sancıyı yiycez napalım bebeğime kavuşayımda bakalım onunla her dakika iç içe yaşıyoruz ama neye benziyor allahım çok merak ediyorum en önemliside sağlıklı sıhhatli gelsin ya endişeleniyor insan
sakin olmaya çalış canım.benim oğlum da gelmeye niyetli değildi, hiç açılma da yoktu, sezeryanla aldı dr umuz. ikiniz de sağlıklı olun da gerisi hiç önemli değil, gönlünü ferah tut ve bol bol dinlen canım, Allah yardımcın olsun

Almiş'inAnniş'i

ohoooooooo gülşah 9 gün var daha endişe için çok erken.  ;)
bir gece ansızın gelebiliriiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm diyor şu anda kuzucuğun  :ehi:

nagihan

SABAHLEYİN ARKADAŞIM ARADI. HASTANEMİZDE ÇALIŞIYOR. ARKADAŞLARINDAN BİRİDE HAMİLEYDİ. DOKTORUMUZ ONA BUGUN İÇİN DOĞUM YAPIYORUZ DEMİŞ TABİKİ SEZERYANDIR. ARKADAŞIMDA BANA DİYOR. ON GÜN ÖNCEKİ TARİHİ BAZ AL .NİSANIN 10 OLUR GİBİ DEDİ. AMA GÜLŞAH SENDE HALA TIK YOK. AMANİN  :k06:

nagihan

amanin bizim sayfaya kime uğramamış.  :caca: nerdesiniz yahu  :tongue3:

mirayım

Alıntı yapılan: nagihan82 - 05 Mart , 2007, 13:39:35
SABAHLEYİN ARKADAŞIM ARADI. HASTANEMİZDE ÇALIŞIYOR. ARKADAŞLARINDAN BİRİDE HAMİLEYDİ. DOKTORUMUZ ONA BUGUN İÇİN DOĞUM YAPIYORUZ DEMİŞ TABİKİ SEZERYANDIR. ARKADAŞIMDA BANA DİYOR. ON GÜN ÖNCEKİ TARİHİ BAZ AL .NİSANIN 10 OLUR GİBİ DEDİ. AMA GÜLŞAH SENDE HALA TIK YOK. AMANİN  :k06:

nagihancım ya ben bu msj ı anlamadım nası nisanın 10 u falan olur demiş doktor anlamadım ya :dontknow:

bzı doğum hikayelerini okuyorum ya kadın 35+4 falan doğurmuş ben uzatmaları oynuyorum hiç dermanım kalmadı ama ya 1 haftada karnımda baya şişti baya hareketlerimde kısıtlandı hele gece sağa sola dönerken kemiklerim ayrılacak neredeyse