.Annenin bebeğine okuyacağı dua mutlaka okuyun

Başlatan ranişim, 02 Mart , 2007, 09:49:25

« önceki - sonraki »

ranişim

Rabbim.. Sevginin ışığı çocuğumun üzerinde parlasın.Bütün hastalıklardan ve zararlardan koru onu.. Küçük ruhunda gülücükler yeşert ve rahmetinle onu rahatlat ki huzurlu uyusun.. O,benimle konuşmak için çok küçük,isteklerini ve cilvelerini insan sözlerine çevirmek çok zor.Ama senin için,onun küçük sesleri birer duadır biliyorum. Ağlamasıyla senden yardım istiyor ve merhametin için ağlıyor. Küçük bir çocuk olmasına rağmen senin yollarını öğrenmesini sağla.Büyüdüğünde senin sevgin yolunda,senin sözünün rehberliğinde yürüsün.Ona hayırlı bir ömür nasip et.Ve yaşlılık çağına geldiğinde sonsuz sevgi ve merhametinin bilincinde,emin bir sevinçle ölsün. Senden onun zengin veya ünlü olmasını istemiyorum.Ama seni severek,gerçek tevazu ile insanlara hizmet ederek,dua ile yaşamasını senden istiyorum Onu sev Rabbim..Ona gülümse..
:opucuk: :opucuk: :opucuk:
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

ranişim

Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

Emine

Almiş'inAnniş'i

ilknur

esra(azra)

ponçik

AMİİİN
bunu ezberlemeye çalışacağım ve her akşam kızımı uyuturken bunu okuyacağım  :love7:[/color]

sabiş

amiiiinnnnn..... Rabbim herkesin evlatlarına hayırlı ömürler versin... :icon_flower:

sude

cok guzel bır duaymıs bebegım olursa ezberleyıp bunu okucam bende hergun.ama once bı bebegım olsun ınsallah :y25:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

ARMAĞAN

papatyamm

:love9:amiiiiin Allah herkezin çocuğuna hayırlı sağlıklı uzun bir ömür versin

Balböceği

Cok guzel bi dua bayildim resmen tum ictenlikle amin amin  :amin:

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

asuman1981

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ