27 Nisan , 2024, 15:15:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İZMİR BULUŞMASI

Başlatan duru boncuk, 05 Ağustos , 2008, 15:55:36

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

KREŞ ÇOK İYİ BİR FİKİRMİŞ AMA BİZİM  CEYLİNE BAKACAK BABAYİĞİT DAHA TANIYAMSADIM HİÇ....

ARMAĞAN

AYŞEGÜLCÜM BEN EVKA -3 DE OTURMUYORUM CANIM. GÜLTEPEDE OTURUYORUM. BENİM TAVSİYEM HERKESE TEK VESAİT OLAN BİR YER. BEN İZMİR'İN YERLİSİYİM AMA O SAYDIĞIN KAFELERİ BEN BİLE BİLMİYORUM İYİMİ. SADECE FORUM BORNOVA  ;D

Tebessüm :)

Armağancım ben seni evka-3te oturuyorsun diye biliyordum :-ooo Gültepe neresi oluyor ben ilk defa duyuyorum. :icon_scratch: Ben seni evka 3 te oturuyor bildiğim için dedim, çoğunluk Bornovada diye ::) Benim yazdığım yerler de Bornovada tabi haliyle. Başka öneriler bekliyorum o halde Armağancım  ;)

ARMAĞAN

VALLA CANIM ASLINA BAKARSAN HİÇ BİR FİKRİM YOK. AMA MERKEZİ BİR YER OLMASINI İSTERİM. YADA ŞÖYLE YAPSAK SİZİN OTOBÜSLERİN SON DURAĞI GÜMRÜK OLUYOR SANIRIM. GÜMRÜKTE ÖNCEKİ ADI ORKİDE A.V.M. ŞİMDİKİ ADIYLA PASTEL A.V.M. VAR. AYRICA ÇOCUKLARIN OYNAMASI İÇİN OYUN PARKIDA MEVCUT. TABİ 3 YAŞ VE ÜZERİ GİBİ BİR SINIR VAR. YAĞIZLA ZEYNEBİ BIRAKABİLİRİZ AMA DURU'YU ALMAZLAR SANIRIM. EĞER OLMAZSA DEDİĞİM GİBİ FUARDA OLABİLİR. TRAFİĞE KAPALI OLMASINDAN DOLAYI. HERBİRİ BİR TARAFA KAÇIŞSADA İÇİMİZ RAHAT OLUR EN AZINDAN. ONLARI EĞLENDİRDİKTEN SONRA DA BİZ BİYERE OTURUP ÇAY KAHVE İÇEBİLİRİZ. BAŞKA DA AKLIMA GELMİYORKİ.  :dontknow:

Tebessüm :)

06 Ağustos , 2008, 23:43:17 #19 Son düzenlenme: 07 Ağustos , 2008, 00:30:42 Tebessüm :)
Armağancım evet burdan gümrüğe otobüs var fakat bu sıcakta, Yağızla gidemem o kadar uzak yola, Yağız da durmaz zaten.Eğer oralarda buluşmaya karar verirseniz ben gelemem, gelecek olan arkadaşlarla buluşma olur. Konuyu ben açtım diye benim dediğim yer olsun bana yakın  olsun demem canım.Biz Özgülle yakın sayılırız o gitmeden her halukarda görüşürüz biz zaten.

duru boncuk

armağan ayşegül bence fazla stres yapmayalım kendimize forumda buluşalım hem açık hava hemde geniş üst katta çocuklar rahatça oynarlar hem sizinkiler için oyun yeride var orda iyi olur ne dersiniz bu gün bu işi halledelim tamammı cevap bekliyorum  ;)

ARMAĞAN

ÖZELDENDE GÖRÜŞMÜŞTÜK SENLE CANIM. EŞİNE SORUCAKTIN HANGİ OTOBÜSÜN ORAYA GİTTİĞİNİ. YAZARSAN SEVİNİRİM. SICAK MICAK GELİCEM. İNŞALLAH ZEYNEP'TE MIZMIZLANMAZ YOLLARDA.  :-\

semsen24

Bende bornovalıyım ama sizle tanışma fırsatı olmadı. Fakat doğma büyüme bornovalı olduğum için size 1-2 mekan önereyim istedim. Bornova Öğretmen evi ve Bornova Manavkuyu da Hanımın çiftliği olabilir. Manav kuyudan sanırım gültepe dolmuşlarıda geçiyor
Sema&Sena

duru boncuk

teşekkürler canım sende gelmeyi düşüüyomusun peki  ;)ben manavkuyu öğretmen evine yakın oturuyorum sen orayı diyosun dimi yanlış anlamadıysam

semsen24

evet doğru söylüyorsun. Ben çalıştığım için hafta sonlarım çok yoğun geçiyor ama fırsat bulursam gelmek isterim doğrusu benim için de bir değişiklik olur ben de Bornova Evka4 tarafında İnönü Mh. oturuyorum. Fakat doğma büyüme Bornova'lıyım çocukluğum Stadyum'un oradaki Fidanlık Camiinin karşı sokağında geçti.Ey gidi günler ey...... İçim bir tuhaf oldu. Bornova neydi bizler neydik ne olduk......
Sema&Sena

semsen24

Bayanlar buluşma nasıl geçti. Hiç birşey yazmamışsınız resim yok. Ben gelebilseydim ama kısmet değilmiş.
Sema&Sena

ARMAĞAN

SELAM CANIM. BULUŞMA FOTOLARI HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS BEBEKLERİ VE ANNELERİ SAYFASINDA.