Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

ayhhh tatlım marka aklmda değil ama seninki değildi ımm 25 tl ye almıştım içinden bi tanede erken gebelik testi çıkmıştı..piyasada 10 liraya kadar varmış ama hepsi iyi değilmiş..eczacım tanıdık o söylemişti  :dontknow:

yagmur_gulu

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 25 Eylül , 2011, 14:37:46
ayhhh tatlım marka aklmda değil ama seninki değildi ımm 25 tl ye almıştım içinden bi tanede erken gebelik testi çıkmıştı..piyasada 10 liraya kadar varmış ama hepsi iyi değilmiş..eczacım tanıdık o söylemişti  :dontknow:

valla bilmiyorum ki cnm bizim eczacıda tanıdık herhalde kötü bişey vermez. arkadaşımda bunu kullanmış memnun kalmış artık hayrlısı bunlarla sadece kendimizi tatmin ediyoruz. rabbim verince ovulasyon falan hikayee...

krizantem84

aslinda ovulasyon testine ben gerek duymuyorum cünkü yumurtlama dönemini zaten anlayabiliyorsun akintin cogaliyor,ates basiyor yani hissedebilirsin;)

karapnr

kişiden kişiye değişiyor yumurtlama zamanları , kiminin belli ediyor (mesela benim kasıklarım ağrırdı birde akıntım değişirdi) kiminin de belli etmiyor  :dontknow: tavsiyem gün aşırı ilişkide bulunmak, spermlerin rahimde yaşama süreleri 1-2 gün olduğu için kaçırmamışta olursunuz yumurtlamayı  :icon_thumright: Rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu inşallah  :amin:

krizantem84

ben valla anliyorum akintim cok yogunlasiyor,ateslenme,terleme,seninde dedigin gibi kasikta agri yani ben anliyorum gercektende dogru cikiyor :dontknow:

yagmur_gulu

ya bende hissediyorum aslında garantiye aLMAK için işte. 2 gündür akıntım kanlı geliyo yaa neden olabilir sizce ??

krizantem84

Alıntı yapılan: yagmur_gulu - 25 Eylül , 2011, 19:46:50
ya bende hissediyorum aslında garantiye aLMAK için işte. 2 gündür akıntım kanlı geliyo yaa neden olabilir sizce ??

valla akintinin kanli gelmesi adet bitimine denk geliyorsa ondan olabilir.mesela benim adet bitimime yakin kanli akinti oluyor sonra normallesiyor :dontknow:

yagmur_gulu

valla akintinin kanli gelmesi adet bitimine denk geliyorsa ondan olabilir.mesela benim adet bitimime yakin kanli akinti oluyor sonra normallesiyor

yok benim adetim biteli epy oldu ayın başında adet görmüştüm şuan yumurtla zamanındayım ondan dolayı olabilirmi sence ?

krizantem84

valla cnm bence bi doktora git yumurtlama döneminde kanli akinti olmamasi lazim ben hic duymadim yanlis bilgilendirmekte istemem seni :dontknow: :dontknow:

duygucuk

İNTERNETTEN GETİRTECEM HANGİ SİTEDEN ALAYIM MEDİA SMART DÜŞÜNÜYORUM AMA NETTEN NASIL ALINIR BİLMİYORUM. HANGİ SİTEDEN ALDINIZ SİZLER.. KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ VAR MI BİR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

@@@gözde@@@

canım burda bazı arkadaşlar kullanıp faydasını gördü inşll senin içinde çok faydalı olur ama ben hiç kullanmadım hiç bir fikrim yok :dontknow:kullanan arkadaşlar online değiller galiba yoksa mutlaka yardımcı olurlardı..  ama çoğu sitede kapıda ödeme seçeneği oluyor ;)

GÜL GÜZELİ

Canım ben kullandım ovilasyon testi ama eczaneden aldım.Niye internetten getirtiyosun  :dontknow:

ORNA

BENDE KULLANDIM CANIM GİTTİGİDİYORDAN ALMIŞTIM HEMDE UCUZDU.. MARKASI ONE STEP Tİ

duygucuk

ya kızlar buradaki eczaneye sordum yok ama getirtiriz dediler ama 30 tl idi. bende netten alayım dedim... kapıda öedeme seçeneğinde para elden veriliyor değill mi? eşim kredi kartını vermedi.. bide dalga geçer gibi konuştu napacan sen o testleri boşver dedi çok moralim bozuldu valla
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

GÜL GÜZELİ

tatlım ben 20 tl ye aldım eczaneden ama içinde hassas gebelik testide vardı..çokta memnun kaldım ama adını unutmuşum  :-\