Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

cnm hiç kullanmadıgım için yardımcı olamıcam isteren baska eczaneye sor kapıda ödeme seceneğinde bildiğim kadarıyla hepsi gecerli nakit kredi kartı

asya81

bende one step almıştım eczaneden içinden 5 tane çıkıyor bitanede gebelik testi çıkıyor nasıl dalga geçer gibi konuşmasına izin verdinki  :cussing: bende çok işe yaradı ben hep adetten 14.günü yumurtlama oluo die biliodum ama test sayesinde adetten hemn sonra yumurtladığımı öğrendim işe yarıo takip için ama 5tanesi yetmedi diğer ayda aldımdı.her eczanede olur bu sen sor eczanelere

duygucuk

ya sorma resmen önemsemedi geçiştirdi beni yaa... sinir şeyyyy.. neyse bende eczanelere sorayım bari... inşallah işe yarar. dr bana adetten hemen sonra yumurtladığımı söylemişti... bende eşimin değerleri düzelince almak istedim. garantilemek için. belki işe yarar ya.
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

asikizim

ya canim bende aldim icinde 50 tane test 10 tane gebelik testi var ama hergün mü yapacagim :dontknow: :dontknow: bu testleri hic bi sey bilmiyorum belki yarin gelir bugün gelmedi daha testlerim

asya81

Alıntı yapılan: duygucuk - 07 Ekim , 2011, 17:30:52
ya sorma resmen önemsemedi geçiştirdi beni yaa... sinir şeyyyy.. neyse bende eczanelere sorayım bari... inşallah işe yarar. dr bana adetten hemen sonra yumurtladığımı söylemişti... bende eşimin değerleri düzelince almak istedim. garantilemek için. belki işe yarar ya.
boşver takma sen.eğer adetten sonra ise hemen takibe alırsın çift çizgiyi görünce başlarsın çalışmalara.ben 7ay boyunca bilmeden uğraştım durdum şükür alıp öğrendim işe yaradı.içini rahat tut inşallah hemen olur canım :opucuk:

HASRET!M S@N@

cnm tetsin içinde yazıyor ne zaman baslaman gerektiği

asya81

Alıntı yapılan: asikizim - 07 Ekim , 2011, 17:36:04
ya canim bende aldim icinde 50 tane test 10 tane gebelik testi var ama hergün mü yapacagim :dontknow: :dontknow: bu testleri hic bi sey bilmiyorum belki yarin gelir bugün gelmedi daha testlerim
ooo ne güzel50 test zaten çok olması çok iyi  :icon_thumright: adet sürene göre ne zaman kullanman gerektiği yazıyor paketin içinde mesela ben adetin 8.günü başlıyordum kullanmaya adet süresine göre değişir.28günde bir olan farklı 30 günde olan farklı yazar onlar endişelenme

doruk38

canım ben gitti gidiyordan 30 tane aldım laboquik diye bir marka ama hiç menun kalmadım

asikizim

bilmiyorum ki canim deneyince görecegim bakalim banada esim aldi 10 tanede haamilelik testi varmis yaninda bi ark. aldi yararini gördü bakalim allah yardimcimiz olsun artik.. :amin: :amin:

duygucuk

allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar ya allah akıl ve ruh sağlığımız bozulmadan anneliği nasip etsin bizlere :) yoksa halimiz hal değil :D

asikizim

aynen ya esim merak etme olacak diyo hep bende hep sabirsizlik süt hormonumda düstü ama hale bi telas anladim gitti valla  :'( :'( :'(

duygucuk

ARKADAŞLAR OVULASYON TESTİNİ SİPARİŞ ETTİM DÜN. İNTERNETTEN GETİRTİYORUM. ÇOK MUTLIYUM YAA :) GALİBA BEN SIYIRDIM :d

suzannn

DOĞRU BİŞEKİLDE KULLANIRSAN DOĞRU SONUÇ ELDE EDEBİLİRSİN İNŞALLAH SONUCUNDADA HAMİLE KALABİLİRSİN

duygucuk

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 08 Ekim , 2011, 12:58:34
DOĞRU BİŞEKİLDE KULLANIRSAN DOĞRU SONUÇ ELDE EDEBİLİRSİN İNŞALLAH SONUCUNDADA HAMİLE KALABİLİRSİN

adetimin 8. günü başlayacam kullanmaya... çünkü ben 25 güne bir adet oluyorum.. zaten hafta içi dr gitmeyi düşünüyorum.. yumurtam çatlamışmı bir baktıracam.. çünkü yumurtlamam gereken günlerde çok sancılarım oldu 2 gün boyunca.. umarım kist felan oluşmamıştır... bu ayın 20 sinde adet olmam gerek.. sonrada ovulasyon testini kullanacam... allah yüzüme bakar inşallah işe yarar..

duygucuk

KIZLAR BENİM OVULASYON TESTİM GELDİ UMARIM İŞE YARAR... AMA BU AY YUMURTALARIM 2 KERE ÇATLAYACAK SANIRIM DR ÖYLE DEDİ BUGÜN... NE YAPACAM BEN YAAA....