27 Nisan , 2024, 19:57:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

canım calısmalara basla aynı saatte cizgi koyulasana kadar yap ve hergün calıs cizgi koyulastıgı günü sakın kacırma gülüm
sonra devam et yine silikleşecek o cizgi

doruk38

kızlarr yardımlarınız için çok teşeşşkür ederim bu gün 16. günüm. yarında silik çizgi çıkarsa artık gelecek aya mı kalsın ???

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Haziran , 2011, 10:32:15
adetimin 26. günümdeyim bu gün. laboquick marka ovulasyon testi aldım. dayanamadım hemen yaptım tabi c de tam cizgi t de silik sizci çıktı bu ne anlama geliyoo. ne sıklıkla ve hengü günlerde bu testi yapmalıyım. yardımcı olursanız sevinirim  :flowers:
canım merhaba bende almıştım yapmıştım silik çıkmıştı çizgi ertesi gun gene yapmıştım gene silikti ve ondan sonraki gun gene yapmıştım net kıpkırmızı cizgi çıkmıştı yani testi yarında yap canım ama bu arada calış genede bugun çalış mesela  :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

suzannn

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Haziran , 2011, 10:37:38
kızlarr yardımlarınız için çok teşeşşkür ederim bu gün 16. günüm. yarında silik çizgi çıkarsa artık gelecek aya mı kalsın ???
evet bi dahaki ay denersin ama sen yinede çalışmalara ara verme

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Haziran , 2011, 10:37:38
hayır canım gene yap tam net çizgiyi yakalıcaksın sakın yapmamazlık yapma  :icon_thumright: testi yap hergun ama aynı saatte bide çalışın  :icon_thumright: hele koyu cıkarsa o gunu iyi degerlendir calış

doruk38

ayy birde hamile kalırmışım bu ayyyy çok güzel olur yaaa.. çok sağolun kızlarrr. ya iyiki varsınız

HASRET!M S@N@

doruk38

HASRET!M S@N@

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Haziran , 2011, 10:41:33
ayy birde hamile kalırmışım bu ayyyy çok güzel olur yaaa.. çok sağolun kızlarrr. ya iyiki varsınız
:opucuk: :amin: :amin: inşallahhhh canım benim

doruk38

kısslar teste şimdi tekrar baktım daha da koyulaşmış. nete yakın bir renk almış.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Haziran , 2011, 10:52:23
kısslar teste şimdi tekrar baktım daha da koyulaşmış. nete yakın bir renk almış.
canım bugun çalışın yarında testi aynı saattte yap kopkoyu olacak kesin ozaman yarında kesin çalışın  :icon_thumright:

ORNA

canım bende geçen ay kullandım hep 2. çizgim silik çıktı çok araştırdım silik olunca geçersiz oluyomuş ya ilki kadar koyu olucak yada ilki silik ikincisi çok koyu olacak yani 2. çizgi önemli olan geçen ay çok kullandım ama yakalayamadım çok koyu çizgiyi bu ay yumurta takibi yaptırdım klomenle beraber adetimin 14. günü çok agrım oldu zaten çatlamak üzereydi yumurtam yapayım dedim be kopkoyu çizgi hatta 1. silik kalıyodu yanında cumartesi gittim doktora yumurtan çatlamış dedi  :hello2: :hello2: :hello2: yani bu şekilde ögrenmiş oldum 16. günün yaptım bakayım devam ediyomu yumurtlamam diy malesef silik çıktı çok uzun oldu canım ama aydınlatmak istedim seni  :opucuk: :opucuk: