Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

evet onlar garanti.ama ole bi imkanın yoksa yumurtlamanı hesaplat o günlerde sabah akşam çalışın.(sabahları daha önemli) kolay gelsin :opucuk:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yumurtlama döneminde gün aşırı ilişkinin daha uygun olduğu söyleniyor

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 24 Haziran , 2010, 11:51:20
yumurtlama döneminde gün aşırı ilişkinin daha uygun olduğu söyleniyor

bis ayrı olduğumus için ii değerlendirmek istedik ondan olabilir sanırım bu yoğun çalışmalar.

yaaaa bu arada bu kıs kimin yaaa ne kadan tatlı bişi bu böle.tam nasarlık valla  :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yiğenim canım bi konuşmaları var güzelliği bile sönük kalıyor öyle tatlı ki onları bırakıp evime gelmek çok zor oldu

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 24 Haziran , 2010, 12:02:31
yiğenim canım bi konuşmaları var güzelliği bile sönük kalıyor öyle tatlı ki onları bırakıp evime gelmek çok zor oldu

maşallah Belli saten ama tatlı dilli olduğu.Allah acısını göstermesin.hayırlı bi ömür nasip etsin ona :nazar: :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

amin canım küçük meleğim o benim
hepimize aratmadan versin rabbim,kucağımızı boş bırakmasın

ayysnn

çok sık ilişkiye girmek de sperm sayısını azaltmıo mu ? :icon_scratch:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ayysnn - 24 Haziran , 2010, 12:26:44

düzenli girmek dahada arttırır tatlım.tabi hergün hergün olduğunda sayıda azalır :tongue3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evt en iyisi 2 günde 1 kere ama nadir görüşenler gününe falan bakmaz artık dilara gibi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

insu

Merhaba kızlar...Site bugün çok sakin :BangHead: nerdesiniz kızlar :director: :director: :director: :director:
Herşeyin hayırlısı...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 24 Haziran , 2010, 13:14:09
evt en iyisi 2 günde 1 kere ama nadir görüşenler gününe falan bakmaz artık dilara gibi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

valla aynen ole oldu canım  :k06: :k06: :k06:

tuba_hkn

Alıntı yapılan: hanne - 24 Haziran , 2010, 10:46:39
CANIM BU LİNKTEN HESAPLAYABİLİRSİN...http://www.doktornevra.com/otomatik_hesaplayicilar/nezaman_gebe_kalabilirim.asp

nevra nın bu hesaplayıcısı hiç mantıklı degıl ben onun yuzunden 3 4 ay bosuna gectı. ever adet günleri tam cıkıyr. ama yumurtlama gunlerı bence  yankıs cunku adetın ılk gunun den sayınca 14 15 16 gunler onemlı denıyor ama  bu hesaplayıcı  oyle degıl adetten hemen sonra sı yada  2 3 gun sonrasını gosterıyor .bi yanlıslk var

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

tuba_hkn

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 24 Haziran , 2010, 13:12:42

düzenli girmek dahada arttırır tatlım.tabi hergün hergün olduğunda sayıda azalır :tongue3:

ben iğne vuruldum dr. 5 gun baoyuca hergun ılıskı dedı zaten esımın degerlerı sınırda.. bu benım kafamı cok karıstryor  ???

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: tuba_hkn - 24 Haziran , 2010, 18:05:05
Alıntı yapılan: hanne - 24 Haziran , 2010, 10:46:39
CANIM BU LİNKTEN HESAPLAYABİLİRSİN...http://www.doktornevra.com/otomatik_hesaplayicilar/nezaman_gebe_kalabilirim.asp

nevra nın bu hesaplayıcısı hiç mantıklı degıl ben onun yuzunden 3 4 ay bosuna gectı. ever adet günleri tam cıkıyr. ama yumurtlama gunlerı bence  yankıs cunku adetın ılk gunun den sayınca 14 15 16 gunler onemlı denıyor ama  bu hesaplayıcı  oyle degıl adetten hemen sonra sı yada  2 3 gun sonrasını gosterıyor .bi yanlıslk var

yok canım ya ben hesapladım mantılı çıktı adetimden 13.günden itibaren dedi..ama en önemlisi 14.15.16.günler diyolar..ben denedim ama tutmadı gerçi nasip tabi zamanı vardır elbet

izemsevi

mrb kızlar bende14 ve 16 olarak biliyorum bu ilk kez bizde denedik bu yönteme göre bakalım tutacakmı ama olmazsa arkdaşım gecen ay ovalasyon testine göre yaptı 5aydır olmuyordu takvim yöntemine göre yapıyordu bugün hamile olduğunu öğrenddi bence bu test gerçekten işe yarıyor