ikinci bir annelige hazırmıyız

Başlatan seren, 29 Temmuz , 2008, 17:33:40

« önceki - sonraki »

sizce anne olmak nekadar kolay yada ikinci kez anne olmak nasıl bir duygudur

mükemmel
9 (64.3%)
çok zor
2 (14.3%)
ikisini hatta üçünüde idare edebilirim
0 (0%)
bir bebek yeterli
2 (14.3%)
pekiya kardeşini kıskanırsa
1 (7.1%)

Toplam Oy Verenler: 13

efsane

bitane :binkybaby:olsun da 2, ALLAH KERİM :amin: :amin: :amin:

office

Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

nihalim

bencede annelık dunyadakı esı benzerı olmayan mukemmel bır duygu ve ben bu muhtesem duyguyu bır daha yasamak ıstıyorum busem gıbı ama esımın talebını beklıyorum  :toothy10: bakalım o ne zaman ıstıcek... :honk: :ehi: :ehi: :ehi:

semra

bende 2.ci bebisi istiyorum fakat simdi degil rabbim nasip ederdse 2 sene sonra düsünüyorum malum yunus emre cok yaramaz :cussing: :k06: :opucuk:

guguş

Allah nasip ederse 2011 de 2. kez anne olmak istiyorum
eeeeee oğluşum 4 yaşında olmuş olcak
tabi o zamana kadar bi kaza olmazsa  ;)

ilgin0707

gerçekten annelik çok muhteşem ve kutsal bir duygu yüce rabbim herkese yaşatsın inşallah benim kızımda 5 yaşına girdi ve ikinciyi planlıyoruz tabi hayırlısı herşeyin hamiş olursam buradan sizlere yazacağım arkadaşlar dua edin benim için benim dualarım sizinle  :love7:

yeşilim

benim kızım 3 yaşında oldu, ben hala 2.bebek konusunda kararsızım, bir yanım çok istiyor, bir yanım korkuyor...hayırlısı...

selinim

kizim nerdeyse 11 aylik oldu bende hemen ikinci bebisi istiyorum allahim nasip ederse cok zorlanacagim ama goze aldim artik hayirlisi insallah hemen olur ikisi bir buyusun istiyorum  :cildir: ama buarada ben nolcam onu bilmiyorum  :ehi:  :ehi:

miray

benim kızımda 16 aylık oldu ama ben ikinci bi anneliğe hazır deilim suan cünkü kızım buara bana cok düşkün cok nazlı mızmız o böyleyken ikinciyi düşünemiyorum
gecenlerde adetim gecikti diye cok korktum hamişim die  :-\

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

slmm bayanlarrr ben tek cocukk  buyuyen biri olarak tüm arkadaslara  sölüyorumm bakma gücünüz varsa mutlaka  ikinci cocuguda yapınn inanın cok zor tek cocuk buyumuk evlenenince daha cok anlıyosun bi kardesin eksikliginii  :y25: :y25:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

havva nur

merhaba kizlar ben 25 yasindayim ve iki cocuk annesiyim  kizim 6 yasinda oglum ise 5 yasinda biraz zorlulari olsada kucuken simdi iyi ikise okula gidiyor bende yaklasik birsenedir 3 cocuga urasiyorum olmuyor :amin:ALLHIM ISTEYEN HERKEZE NASIP ETSIN :amin: :amin: :amin:

___kıymık___

ben 2. annelige hazırımda....
ikinci annelik bana hazır degıl galıba :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
1 yıldır büyük bir caba içindeyım :crybaby2: :y25: :crybaby2:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

havva nur

olur ins hanimcigim bozma moralini herseyin hayirlisi ALLHIM HERKEZIN YUZUNU GULDURSUN :amin:

___kıymık___

Alıntı yapılan: havva nur - 08 Kasım , 2009, 14:19:29
olur ins hanimcigim bozma moralini herseyin hayirlisi ALLHIM HERKEZIN YUZUNU GULDURSUN :amin:
amin canım aminnnnn :amin:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

мiŁenα.

ben ılk cocuguma hamıelyım 19 haftalıkk bazen dıyorum ayse bozver yap pespese buyusunler durumun var yap yanı :k06:

:love9: :love7: :love9: