27 Nisan , 2024, 08:52:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DİLEĞİ OLANLAR BURAYA...

Başlatan hazan, 28 Temmuz , 2008, 19:48:20

« önceki - sonraki »

hazan

efsane

hazan canım msnye hiç girmiyosun nerelerdesin kayboldun canım kandilin mübarek olsun dualarızda kabul olsun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ecrin57

:amin:  :amin:   :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:   :amin:  :amin:   :amin:  :amin:   :amin:   :amin:   :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:   :amin:   :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:   :amin:   :amin: aminnnnnnnnnnn canlarim ya agziniza yureginize saglik allah kabul etsin hepimizin dualarini  hic birimizin derdi drmensiz kalmasin insallah  allahin mucizeleri coktur insallah zor zamanlarimizda bizede bir mucize versin bebeklerimiz sagliklica dogsun allahim killarina zarar gelmesin hepimizin meleklerini allah korusun :amin: :amin:

lalecim allah allah en yakinda yuzunu guldursun canimm :amin: :amin:

mavili

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR

yüce Allahım herkesin duasını kabul etsin

bu mübarek gecede tüm bebiş isteyenlerin kucagı tez zamanda dolsun

Allahım dermansız dert vermesin hiçkimseyi darda bırakmasın

lalecim nasılsın bitanem umarım moralin yerindedir bu gece duanı eksik etme canım

efsane

canlarım sagolun ya cok şükür iyim artık steresde yok üzüntüde yok.rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin.hamişlere kolay dogum nasip etsin hasta bebeişlerimize acil şifa ve bütün sitedeki müyelerimize aileleriyle saglıklı huzurlu mutlu seneler nasip etsin  :director:tekrar tekrar KANDİLİNİZ MÜBAREK DUALARINIZ KABUL OLSUN

hazan

teşekkür ederim senin kandilinde mübarek olsun.offffffff offfffffff evin işi bitiyo mu?arada bi kaçamak yapıyorum işte
Alıntı yapılan: LALE24 - 29 Temmuz , 2008, 15:06:51
hazan canım msnye hiç girmiyosun nerelerdesin kayboldun canım kandilin mübarek olsun dualarızda kabul olsun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_belgin_

optimist hazan insallah yuce rabbim bu mubarek kandil gununde dualarinizi kabul eder kandiliniz mubarek olsun ben de bi bebegimin olmasini istiyorum benim icinde dua ederseniz sevinirim allah hepimizin gonlune gore verir insll

hazan

:amin:BU MÜBAREK GÜNDE HERKESİN GÖNLÜNDE HER NE HAYIRLI İSTEK VE DUA VARSA KABUL OLSUN :amin:ALLAH'IM ŞU SİTEDE NE KADAR  :binkybaby: İSTEYEN VARSA BİDAHAKİ MİRAÇ KANDİLİNİ  :binkybaby: LERİYLE GEÇİRİRLER İNŞ :amin: AMİİİİİİİİİİNNNNNNNNNN DİYENLERİN DAHA ÇABUK OLUR İNŞ. :amin:  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

efsane

hemen  :amin: diyim ya buarada belgin aşk olsun kıs insan herkes için dua eder.nese hayırlı kandiller hazancım inş.seneye bebeişlerle gireriz canım

*optimist*

Bizim dualarımız geneldi laleciğim o yüzden öyle yazmıştır.

Esselamu Aleyküm Yâ Rasulâllah, Esselamu Aleyküm Yâ NebiAllah, Esselamu Aleyküm Yâ HabibAllah,
Esselamu Aleyküm Yâ Seyyidi'l Rasul Yâ Seyyidi'l Nebî Yâ Seyyidi'l Ümmeti Yâ Sefaati'l Ümmeti Aleynâ ve Aleykumesselam..
[

oozge

bnde mı amın desem neeee smdıden kenarda bulunsunnnnnn sonra ugrastırmasın benı demı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :director:

efsane

kıs ösge alemsin ya valla ne diyim allah gönlüne göre versin canım

oozge

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

bak gulduruom işde sizii nguselll :basardim: :basardim: :basardim:

mavili

inşallah bebiş isteyen herkesin dilegi kabul olur bu gece :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

oozge