merhaba yeni katildim tanisalim mi

Başlatan _belgin_, 28 Temmuz , 2008, 16:18:30

« önceki - sonraki »

seyhan

çok sağol ya yardımların için. tanışalım evet.87 doğumluyum.evliyim.4 aylık bir erkek bebeğim var.adı kaan.ev hanımıyım.eşim çalışıyor.aslen samsunluyum ama iş nedeniyle bitlis te oturuyoruz

_belgin_

onemli degil canim yardimci olabildiysem ne mutlu hemseriyiz yani bende fatsaliyim ama pariste oturuyorum 9 aydir evliyim cocuk yok istiyorum ama bakalim kismet 3 aydir korunmuyoruz henuz olmadi allah oglunu size bagislasin

_belgin_

sen sayfada misin orada benim yazdiklarimi okuyo musun

seyhan

aa çok sevindim hemşeriyiz demek.eşin ne iş yapıyor canım

_belgin_

esim pariste insaatta calisiyor bende daha yeni geldim buraya evdeyim aksama kadar yangelip yatiyorum anlican  :ehi:

seyhan

ah canım anlıyorum seni ben de öyleydim kısa bir süre hastanede çalıştım tam iş kadını moduna girmişken hamile kaldım. bir buçuk sene korunmadık. olmuyor sandım ben ama aramızda da hiç konuşmadık sonra hamile kaldım hem sevindik hem üzüldük olmuyo diye rahattık yani

_belgin_

yaaa ben de olsun diye ugrasiyorum bosver is kadini cocuk buyudukten sonrada olursun bende evde patliyorum tek basima dil bilmiyorum ancak esim eve gelince gezdiriyor

seyhan

hiç uğraşma haat olmuyor diye üzülürsen gecikir. herşey psikolojik biliyorsun.

seyhan

canım ben buradan yazışmayı öğrenmek istiyorum hay allah neden böle acemi oldum bilmiyorum ki.

seyhan

_belgin_

yok canim simdi geliyo msjlarin oyle biliyorum ama iste elimde degil

seyhan

seyhan

hep evde kalmak sıkıcı oluyor evet ama çocuk olunca da eve tıkılıp kalıyosun canım şimdi gez toz ne güzel işte

seyhan

msn ye geçelim mi sakıncası yoksa buradan çok yavaş oluyor

_belgin_