Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleriniz ...

Başlatan emosum, 22 Temmuz , 2008, 21:55:02

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

GüzeLCe

oriflame ya göre avon numbarone  :icon_thumright:
parfümleri ösellikle şimdiki JM var süperrrrr  :occasion5:

sedasyn67

Alıntı yapılan: sevda - 22 Temmuz , 2008, 22:09:26
BUDA AVONDAN...

Far Away'in kokusu ağır gerçekten ama Avon'un bazı parfümleri çok çabuk uçuyor. Mesela be kissable, be spontane gibi...Diğer e de toilette ler de uçuyor.

arkadaşlar hepinize bu linki tıklayıp okumanız önerebilirim http://skyfaceturkey.com/index.php

sedasyn67

ARAKADAŞLAR CİLDİNE VE KENDİNE ÖNEM VERENLER SEDASAYANMRKETİNG ÜRÜNLERİNİ SEDASAYANMRKETİNG İNTERNET SİTESİNDEN İNCELEYİN SALYANGOZ KREMİ İNCİTOZU KREMİVEMASKESİ CİLTTEKİLEKELER İÇİN MAVİANEMON KREMİ GENÇ KALMAK İÇİN SKYFACE KOLAJEN MASKEYİ http://skyfaceturkey.com/index.php  ŞİMDİYE KDAR KULLANDIĞINIZ ÜRÜNLERDEN FARIKNI GÖRECEKSİNİZ

sedasyn67

Alıntı yapılan: sevda - 22 Temmuz , 2008, 22:05:06
BAKIN KULLANALARDAN BAZILARI NELER DEMİŞ...

hem avon hemde oriflame kullanmıs ve kullan biri olarak avonun kremleri gercekten kötü göz makyajı temizlemek için krem almıstım kör oluyodum ama rujları ve el kremleri gercekten güzel oriflame ye gelince nemlendiri serumunu kullanmıstım ve cok memnun kalmıstım ayrıca rimeli vardı oda cok güzeldi ama cilt maskelerini tavsiye etmem:)

SEDASAYANMARKETİNG İNTERNET SİTESİNİ İNCELEYİN SALYANGOZ KREMİ VE İNCİTOZU KREMİ AYRICA SKYFACE KOLAJEN MASKEYİhttp://skyfaceturkey.com/index.php İNCELEYİN GÖRECEKSİNİZ FARKI

βαlκιz

avonun dul jellerinden aldım
habire duş alıyorum sırf o jeller için mis gibi kkokuyooolarrr  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 06 Şubat , 2010, 19:53:53
avonun dul jellerinden aldım

habire duş alıyorum sırf o jeller için mis gibi kkokuyooolarrr  :k06:

gülşah senin kociş avona bir teşekkür borçlu ozaman
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

βαlκιz

:k06: :k06:  zaten hep duş yapardım ama şimdi habire nasılsa duş alıcan diyo eşim beni sıkıştırıyoo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ertl

**yeliz**

βαlκιz

Lă_Tăhzen!

avonun sadece duş jelleri güzel sanırım el kremi ve yuz kremi almıstım avon care el kremi yuz kremi de family aile boyu bin pişman oldum mahfetti ellerimi  cildimi  :cildir: oriflame hiç kullanmadım

**yeliz**

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen!!! - 24 Şubat , 2011, 23:05:25
avonun sadece duş jelleri güzel sanırım el kremi ve yuz kremi almıstım avon care el kremi yuz kremi de family aile boyu bin pişman oldum mahfetti ellerimi  cildimi  :cildir: oriflame hiç kullanmadım
oriflame kullanmadım demişin bi işe yaramıyo ki ha kulandn veya kulanmadın fark etmiyo