Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleriniz ...

Başlatan emosum, 22 Temmuz , 2008, 21:55:02

« önceki - sonraki »

duru boncuk

VALLA KIZLAR BENDE AVONUN İR KAÇ ÜRÜNÜNÜ KULLANDIM KAPATICISINI ALMIŞTIM SURATIMDAN AKIP GİDİYODU EL KREMLERİ GÜZELDİ AMA
ORİFLAME KONUSUNDA YORUM YAPAMICAM AMA ARKADAŞLARIMA GÖRE ODA BERBAT BİŞEY AMA ABLAM AMWAY TEMSİLCİLİĞİNİ YAPIYO AMA SIRF KENDİNE ALABİLMEK İÇİN VE GERÇEKTEN ÇOK ÇOK MEMNUN SEMSEN'İNDE DEDİĞİ GİBİ SURATINDA NERDEYSE HİÇ GÜNEŞ LEKESİ KALMADI BENDE ALMAK İSTİYORUM AMA MALESEF ÇOK PAHALI AMA ABLAMDAKİ ETKİSİNİ GÖRDÜKTEN SONRA BEN ÇOK BEĞENDİM  :icon_thumright:

semsen24

Özgül ben Sema
dediğine katılıyorum ürünler biraz pahalı ama dünyada en iyi 4 kozmatik ürün arasında yer alıyor. Üstelişk diğerlerin fiyatları dahada pahalı. Bu nenim dediğim günlük bakım setleri 3 ürün temizleyici-arındırıcı jel , tonik ve nemlendirici 3'ü bir arada 97 ytl. Ürünler konsantre olduğu için sabah akşam kullansan dahi yaklaşık 6 ay devam ediyor. Üstelik cildindeki sonuçları görünce diğer ürünler gibi sıkılıp bırakmıyorsun cildine gereken özeni göstermeyi alışkanlık haline getiriyorsun. Ürünlerin doğal içerikli olmasıda ayrı bir ayrıcalık.
Sema&Sena

mavili

ben amway cilt ürünleri kullanmadım avon kremleride kullanmıyorum ama avonun duş jelleri gliserinli el kremleri parfümleri çok begenerek kullandıklarım arasında yüzüm için başka firma kullanıyorum çünkü allerjik bir yapıya sahibim her kremi süremedigim gibi ilk denemem bile bana çok soruna patlıyor kızamık çıkarmış gibi oluyorum ve bu daha sonra soyuluyor pul pul sokaga çıkamıyorum tesadüfen denedigim bir nemlendirici bana iyi geldi lorealin happyderm serisi bunu kullanıyorum yüz temizleme köpügü tonik ve nemlendirici krem başka bişey denemeye korkar oldum birde iyi gelen bişey bulunca başkasını aramaya gerek duymadım ama amwayin iyi oldugunu duydum iş arkadaşlarımdan biride priflame temsilcisi onun da rujları ve saç maskeleri hoşuma gitti birde üzüm çekirdegi içeren yüz maskesi çok güzel

nihalim

arkadaslar bende avondan memnun kalmadım sevda gıbı bende arkadasıma yardım olsun dıye almıstım goz kalemı hıc surulmuyo nerdeyse hıc markasız aldıgım kalem ondan daha ıyı cıktı...top allık almıstım hele oo hıc surmekle surmememk arasında ınanınkı bır fark yok el kremınden memnunum dıyebılırım...bırdaha avon alırmıyım asssllaaaa......

semsen24

:basardim: Ben ısrlarla Amway ürünlerinin de kararlıyım ve ürünleri temin etmek isteyen yada kendi satmak isten olursada yardımcı olurum. Sonuç olarak kaybedecek bir şeyiniz yok Amway'in hedefi %100 müşteri memnuniyeti olduğu için memnun olunmayan ürünleri para iadesi yapacak şekilde geri alıyor. Düşünün artık ürünlerinden okadar emin bir firma. :nazar:
Sema&Sena

kibar

akadaşlar biraz abartmıyormusunuz ben her ikisini de kullanıyorum ve gayet güzel ürünler özellikle oriflame bu kadar kötüleyip de almak isteyenleri ve satanları da mağdur etmeyin lütfen !!!

semsen24

bunlar biz kullanıcıların yorumları ayrıca ben avon'da satıyorum. Fakat Amway satmaya başlayalı Avon'un Yüz kremlerini ve makyaj ürünlerini satmaz oldum. Çünkü Amway'i dneyeneler inanılmaz memnun kalıyor. Avon'un Da diğer ürnlerini satıyorum. Bunlar benim sattığm kişilerin memnuniyetinden etkilendiğim görüşler.
Sema&Sena

kibar

olabilir herkesin görüşüfarklıdır ama ben de her ikisinin satışını yaptım ama şimdiye kadar hiçkimseden şikayet almadım ve kendimde kullandım hala da  kullanıyorum bebeğime bile hiç bi şikayetim memnuniyetsizliğim olmadı belkide üründen ürüne fark vardır ama bütün ürünler kötülenmesin lütfen

merazra

slm arkadaşlar,

eskiler hatırlar benim ilk yazılarımı.o zamandan bu zamana kadar baya bir zaman geçti ve arkadaşınız %15 oldu.anlayacağınız yola devam ediyorum.

gelelim ürün tecrübesine.ben birçok şirketin temsilciliğini alıpta deneyen birisiyim.
oriflame ürünlerinde yaramaması kalitesinden değil.onu size satan danışmanın tecrübesizliğidir.arkadaşlar.ben 2002den beri bu işi yapan birisiyim.200 tane üyem var.sponsorlar danışmanlara düzenli eğitim verdikleri zaman ne ürünler yaramaz çıkar.nede sorun olur.sizlere bir tek tavsiyem aldığınız oriflame ürünlerini satan danışmanların mutlaka bilinçli sattığına dikkat edin.bu işi gerçekten bilen birisinden kendinize ürün almanızı tavsiye ediyorum.

avona gelince.neredeyse bütün ürünlerini kullandım ama mağlesef hepsi kalite bakımından yolda kaldı.
ne gibi derseniz.
far aldım taş çıktı.annemde far almış taş çıktı.annem duş jellerinden almış kaşıntı krizine girdi.doktora gitti.yanında götürdü ürünü.analiz sonucunda bundan kaynaklandığı anlaşıldı.
rol onların yazan kokular tutmuyor.örnek veriyorum vanilya kokuyor diye yazıyor ekşi ve karabiber çıkıyor.
anlayacağınız mağlesef avondan aldığım hiç bir üründen memnun kalmadım.bunun gibi daha nice aldığım ürünlerle sorunlar yaşadım üstelik iadede almıyorlar.

ben sattığım ürünlerin sonuna kadar arkasındayım toplam 6 seneden beri,1 allahın kulu çıkıpta ben memnun kalmadım,alerji yaptı v.s. gibi şikayette bulunmadı.
bu arada kayıt ücreti bu ay 5 ytl.arkadaşlar duyurulur. :hello: :icon_thumright:

çikolatalı

avon için olan kallitesizlik yorumlarına katılıyorum bir çok kez belki bu seferki yi çıkar diye sıvı farlarını almışımdır ama hep hüsran ayrca parfümleri piyasada satılan uyduruk açık parfümlerden kat kat pahhalı fakat kat kat kalitesiz bence

pinar79

arkadaşlar bende amway diyorum. ben hem cilt bakım setini,hem ev temizlik ürünlerini kullanıyorum. bir de diş macunu ve diş fırçasını şiddetle tavsiye ederim.çook beğeneceksiniz ve fiyatıda çok uygun.(küçük boy diş macunu 6 tl, diş fırçası 6tl) ev temizliğimdede lock favorim.avondan bende memnun değilim sadece geçenlerde bir ince bi katolokta  bir çanta beğendim çanta geldiğinde hiçte katoloktaki gibi güzel durmuyodu ve poşetin üzerinde çin malı olduğu yazıyodu.hani kalite hani müşteri memnuniyeti?   (gerçi hata benim çanta bi resimden görünüp alınırmı hiç? ancak çoğu kadında olduğu gibi ayakkabı ve çanta takıntısı bendede var gördümmü dayanamıyorum)

begüm

selaam  kıs sevdammmm beben begüm aranızande kuladın ilacı igerennnyaaben begüm aranıza yeni geldim kızlar cok gülüyorum ürünleri satanlar enayı   :ehi: :ehi: sayıyorlar bizi aaaaa  :aferin: :aferin: :ehi:

zelis

benim kiz kardesimde tr de avon satis temsilcisi bana bi kac urununu aldi , maskarasi guzel dus jeli guzel , parfumleri eh iste ,birde maskesi var oda iyi
kremler konusuna gelince arkadaslar bazi bayanlar kremleri yanlis kullaniyor , benim komsumda ayni sekilde yani yuzunu temizlemeden pis ve yagli yuzune nemlendirici krem kullaniyor sonrada sivilce yapti diyor , bilincli kullanmak lazim .....

ben hollanda da yasiyorum avon burda da satiliyordu en son duyduguma gore satislar durdurulmus burda sebebini bilmiyorum ama ......

avom urunleri ne cok kotu diyebilirim nede iyi , urunune gore degisiyor....

мiŁenα.

[arkadaslar bende dus jelını kullanıyorum hatta bundan 3 yıl once arkadasım satıcılıgını yapıyodu bende bankada staj yaptıgım ıcın yardım edıyodum ona ve bır suru urun satrdık rujları cok hoss bazı parfumlerınınkokuları guzell yanı genel olarak hos bence bıde crıstal dı sanırsam bı parfumu vardı onun dus kremını kullandım esımmm koklayıp koklayıp duruyodu cok hostuuu ;) ;)/i]

:love9: :love7: :love9:

oozge

kızlar orıflamede satıyorum avonda kullanıyorum fakat hıcbırı 4-4 lük değilll  tüm urunlerı yani :icon_thumright: