28 Mart , 2024, 18:14:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DUDAK MAKYAJI...

Başlatan sevda, 22 Temmuz , 2008, 18:36:49

« önceki - sonraki »

FeHi

Bencede pek hoş görünmüo, çok vahim durum olmadıkça Rabbimin bize yakıştırdıgını bizim bozmaya hakkımız yok

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: FeHi - 02 Eylül , 2010, 22:29:10
Bencede pek hoş görünmüo, çok vahim durum olmadıkça Rabbimin bize yakıştırdıgını bizim bozmaya hakkımız yok

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

AککORTįє

kesinlikle, bu lafın altına imzamı atıyorum  :icon_thumright:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

--elif--

garibim güzel oldum sanıyo  :ehi:  :ehi:  :ehi:
hiç güleceğim yoktu  ;D

мiŁenα.

mirayın yazdığına güldüm ya travesti dudağı gibi olmuş yazmış :ehi: :ehi: :ehi:/b]

:love9: :love7: :love9:

çağınım

gerçekten alınmasın ama çok kötü görünüyo yani yazılan şey yerinde tam oturmuş  :igrenc: :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

Alıntı yapılan: iLkNu® - 02 Eylül , 2010, 22:37:09

kesinlikle, bu lafın altına imzamı atıyorum  :icon_thumright:
:icon_thumright: :icon_thumright:

derbeder

normaldede guzel bi bayana benziyor (eger avatarindaki kendisiyse), ama neden boyle birsey yaptirmis anlamadim  :icon_scratch:

en sevmedigim sey dudaklarin kenarina hala kalem cekenler. en son ben ortaokuldayken modaydi sanirim, cok demode  :igrenc:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

bende acı biber turşusu yersem dudaklarım öyle oluyo  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

:k06: :k06: :k06:  ALLAH SENİİ

SENDE ACI BIBER TURSUSU YEDIGINDE CEK DUDAKLARININ FOTUSUNUDA KOY BURAYA KARSILASTIRALIM  ;D

βαlκιz

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
bu arkadas tekrar gelirse foruma hepimizn dudaklarını şişirmesin sonra  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

valla foruma gelirmi bilmem ama birilerinin gerçeği söylemesi iyi olmuş

allah zaten seni yaratırken ağzınla burnunla kaşınla gözünle uygun olduğu gibi yaratıyo sen daha ne diye böyle şeyler yapıp kendini gülünç duruma

düşürüyorsunki

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 08 Ekim , 2010, 17:03:59
:toothy10: :toothy10: :toothy10:
bu arkadas tekrar gelirse foruma hepimizn dudaklarını şişirmesin sonra  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aynen katıloyorum nagehan

SiRiNe

guzel olmamis ve israf

paraya yazik