28 Mart , 2024, 20:53:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GÖZ KALEMİ VE EYELİNER NASIL KULLANILIRR...

Başlatan sevda, 22 Temmuz , 2008, 18:23:29

« önceki - sonraki »

sevda

Eyeliner ve göz kalemi kullanmadan önce bilmeniz gereken en önemli şey, her iki malzemenin de mümkün olduğunca ince çizgilerle çizilmesinin gözü daha güzel göstereceğidir.

Siyah göz kalemi, siyah saçlı, esmer tenli bayanlar için çok uygundur. Esmerler dışındaki bayanlarda bu renkte bir göz kalemi ve eyeliner çok koyu sayılabilir.

Beyaz tenli kadınlar yumuşak kahverengi ya da gri tonlarını tercih etmelidirler. Gece ise, göze sürülen fara uyan renkli bir kalem tercih edilmelidir.
Eyeliner'ı çok ince uçlu bir fırçayla sürmek güzel bir görüntü oluşturacaktır. Eğer eyeliner sürmeyi bir türlü beceremiyorsanız işte size bir öneri.

Mümkün olduğunca aşağıya doğru bakın ve elinizle gerdiğiniz üst gözkapağınızdaki kirpiklerin dibine mümkün olduğunca yakın bir çizgi çekin.

Bu çizgi göz kuyruğunda sona ermeli, dışa doğru uzamamalıdır. Alt gözkapağına kesin bir çizgi çizmek istemiyorsanız, buraya eyeliner'la yanyana noktalar yapın veya eğrilemesine kısa kısa çizgiler çizin.

Bazen gözün üst kapağındaki kirpiklerin altına çizgi çizilmesi de hoş bir görünüm kazandırır. Bunun da yine ince ve düzgün olmasına dikkat edin.

oozge

eyeliner konusunda ustalaştım ;D ;D ;D :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

göz kalemı kullanmıyorum  :-\

emosum

bende eyelineri dogru düzgün süremiyom hala  :k06:
oyuzden göz kalemi kullanıyom

oozge

bacargansızzzzzzz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben ıyıyım o konudaaaa hehe 1-0 öndeyım emoşşşşşşşşşş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

emosum

oozge

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hade hade gulme dökül dha bak kac sıfır öne gecıomm
korkuon demiiiiiiiiiiiiii

sen prfumunu tenıne uydur.uyduramazzsan uydururlar heeee :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

he heeeeeeeee
:k06: :k06: :k06:

benim parfümler tenime uyuyo ya şimdiye kadar uymamazlık yapmadılar :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sevda

BAK SENNN BURDA BİR TATLI REKABETT GÖRÜYORUM SANKİİİİ...

BU ARADA BENDE GÜZEL ÇEKERİM EĞER O GÜN FORMUMDAYSAMMM... ;D

emosum

kızlar ben eminim makyaj konuusnda sizin yanınızda sıfır kalırım yani

sevda

BİTANECİK EMOŞUM BAK BİZZ SANA  BİR GÜZELL MAKYAJ YAPARIZZ OSKİCİMLEE

ELİMİZDEN GELENİNİN EN İYİSİNİ YAPARIZZ İNAN BANA...

oozge

öle deme emoşum ya ıstesen yapabılırsn bısı yokkı sadece özenmen gerekır yanı sıkılmadan aynanın karsısına bı gec bna ogreten olmadıkı deneme yanılma bısklde yaptım  ama bazı bayanlarda o ıstek olmuo sıkılıo makyaj yaparken yada bı baskası bıle yapsa sıkılıo

sevdala yaparıs bak ıstersenn sna en kralından bı makyajj ;) ;) ;)

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

valla özge dogru söylüyor emoş bende kendim ögrendim kimseden birşey ögrenmedim yane hatta köye gidiyoruz ya bizim dügünler kapı önlerinde yapılır bütün mahallenin kızları geliyor makyaj yaptırmak için bende bir kere alıştırdım çok seviyorum makyaj yapmayı hele ki gece makyajını çok güzel yaparım eşim hep kızıyor bazen bütün servetini makyaj malzemelerine yaırıyorsun diye ne yapatım dayanamıyorum girince hepsını almak geliyor içimden kardeşim avon temsilcisi o yüzden çok uygun alıyorum
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

oozge

oh oh snde bndnsın tulın makyaj manyaqııııııı dmkk :k06: :k06:

bn avondan far turu almıorm sadece dıger hersyı aldım ama artık orıflame denıcemmmm satıorum artkmm  :muzz:

DER!N

Eyeliner sürmeyi beceremeyenlerdenim, hipermetroplar nasıl becerebilir bu işi?

Var mı püf'ü?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Valla eyeliner sürmekte üstüme kimseyi tanımam  :ehi: :ehi: :ehi:
Ama en önemlisi doğru eyeliner ya da dipliner ı kullanmak  :icon_thumright:
Dünya kadar para verip çeşit çeşit markalarınkini aldım ama şimdi Mybelline ninkini kullanıyorum bir efsane diyebilirim ve şiddetle öneririm  :icon_thumright: