Makyaj çantanızda ne var

Başlatan neşe, 22 Temmuz , 2008, 17:39:25

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ne yok kiii :laughing7: :laughing7:ben goz makyajını çok sevıyorum..pudra ve fondoten kullanmıyorum  :laughing7: :laughing7:

мiŁenα.

BENIMDE EN SEVDIGIM SEY GOZ MAKYAJI OZELLUKLE GRI MAVI KAHVE VE YESIL  TONLARI ACAYIP YAKISIYOR

:love9: :love7: :love9:

GüzeLCe

düzenli olarak rümel likit +kalem

Demet_dk

göz altı kapatıcı rimel ve ruj  :icon_thumright:

far hiç sevmem

tuana16

rimel göz farı fondöten top allık göz kalemi likit ruj  :icon_thumright:
bunlar sürekli yanımda oluyo  ;)
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

мiŁenα.

lıkıtı hayatta suremem beceremıyorum :ehi:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 17 Kasım , 2009, 16:25:04
lıkıtı hayatta suremem beceremıyorum :ehi:

aynen gözümün üstünde ağırlık varmış gibi oluyo temizlemeside zor oluyo

мiŁenα.

dun she nın gz kalemını aldım bıtmıstı sıyah goz kalemeım cok gzuell begendım

βαlκιz

likit göz kalemi yüzünden kör oluyodum bikere sürmüştüm o gün gözümü açamadım kaşınıyo allahım nasıl kaşınıyo içii yaşlar akıyoo gözümdenn yıka yıka off sonra çay bardagına su koydum gözümü içine soktum göz kırpar gibi yapıp gözüme su çektimm anca öyle yapa yapa geçmiştii bidahada sürmedimm  :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

gözlerinde alerjisi olanlar sakın sürmesın lıkıt eye lıner...bende goz kalemı kullanıyorum herkes likit zannediyor :k06: :k06:..bende goz makyajı yaparım bıde dudak parlatıcısı kullanırım..makyaj çantamda butun urunler var ..ama ozel gunlerın dışında ne fondoten nede pudra kullanmıyorum.. :laughing7: :laughing7:

βαlκιz

bende aynen herşey oluyo ama boşuna bi göz kalemi bi far dudak parlatıcısı bitti fondeten allık falan süremem hiçç :hieyt: :hieyt:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

benim kociş kısıyo makyaj yapmamı istemiyo dısarı cıkarken
ama bazen düğüne falan giderken caktırmadan göz kalemi sürüyorum
farkedince bi daha olmasın dio ama ben yinede sürüyom  :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benım esımde sevmez ama karısmaz arada carsıya cıkcagımızda hadı cabuk cıkalım der yuzunu boyama bugun der :ehi: :ehi: :ehi:

hamıel kaldıgımda berı makyaj nadır yaptım

< ESLAL >

ben çok severim makyaj yapmayı heleki rujlar favorimdir markete giderken bile boyanırım çaktırmadan :k06: önceden eşim dışarı çıkmadan bi yüzüme bakardı güzel olduysa illa ters bişey söyler sürmesen çok daha güzel derdi  :k06: ama hamile kaldığımdan beri hiç tepki vermiyor hatta bekliyor beni işim bitsin die sanırım bu koca göbeğimle zaten ilgi çekemiycemi düşünüyo  :ehi: :ehi: :ehi: ama ben zaten kendim için makyaj yapıyorum kendimi daha iyi hissediyorum ozaman  ::)

Balböceği

benimkide hoslanmiyor halbuki rimel goz kalimi likit nadirde yaparsam yapiyorummm
gozlerin koyun gozu gibi oluyor diyorr  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sen kendi gobegine bak diyom bendeee :ehi: :ehi: