28 Nisan , 2024, 15:59:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

farkettim de!

Başlatan yeşil, 22 Temmuz , 2008, 16:20:13

« önceki - sonraki »

sevda

FARKETTİMDE ZUZMU ÇOK ZOR GÜNLER BEKLİYORR... :-\

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

FARKETTİMDE SEVDA ÇOK DOĞRU SÖYLÜYORRR  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:

sevda

CANIM YAA ALLAH KOLAYLIK VERSİN....

FARKETTİMDEEEE BENNN ÇOKKK UYKUSUZUM YİNEEE... :-[ :-[

FARKETTİM DE BENDE BENDE  ;)

oozge

farkettımde bugun hepımız uykusuzuzzzzzzzz :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

farkettim de ben bugün yorgun ve bitkinim canım hiçbirşeye el sürmek istemiyor  :crybaby2:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

oozge

farkettımde tulınımde benm gibi yaaaa :y25: :y25:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

farketimde benim patronum gerizekalının önde gideni ya (yeni farketmedim tabi zaten hep öyleydi)
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

tüline katılıyorum farkettimde bizim patronda aynen öle  :ehi: tabi yeni farketmedik onu belirtelim....  :k06:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

AYYY ÇOK GÜLÜYORUM  :ehi:  :ehi:  :ehi: BENİMKİDE ÖYLEEEEEEEE  :ehi:  :ehi:  :ehi:

oozge

benımkı eksık kalsa olmaz sımdı bakk gucenırım darılırım walla hatrım kalır haaaaaaaaa

tulınnnnnnnnnnnnnn döferım senıı  en bası bızmkı çekıyoooooooooo sırasına gecır anacımmmmmmmmm sen senın GERRİ  yi

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

EVET KATILIYORUM EN BAŞI OSKİNİN ÇEKER(BİR GÖRSENİZ Bİ TARAFLARINIZLA GÜLERSİNİZ  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:)

oozge

zuzuuuu sen blmıonnnn guzellıgıne guzellık kattı o bu ara
gorsen nasıl gergın nsl sinirliiiiii neden acepp dıede kotu kotu dusunmuom degıl heeeee :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

gecenlerde saçlrını kesstırmıs bnde asadydım yusuf gelmstı ılaç vermeye anamm bunu bı gordumm prdon bnu degıll bı cıft kalça gordum bıobur tarafa gıdıo bı bu tarafa gelıo
boyle bı kıvırtış olamazzzzzzz ımkanı yokkkkkk
saçlar uçusuyo o kafayı tutamıyo zatenn sallamaktan burnu dusecek yakında havasından  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ustudne herzmnkı gbı paçoz bı kıyafettt :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ama sankıı parısten gıyınmış havalarında herzmnkı gbı

saç modelıde küt modeller vr ya arka kısa onler uzunn(çok gusell) ama kısıye gore degısıyoo :ehi: :ehi: :ehi:
senın tabirinleeeee tam biiii sefil fareeee oldu artıkkkkkkkkkkkkkkk kucucuk suratttt  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bu arada hıc hazetmıom onu oda benı hazetmıo zatenn vr bı kuruntusu ya annayamadım daha bı trıplerde fln böle sevgulusuylende kotüüüüü :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

amma fesatım ha sanıyede dökturdummm

hadee bunu gecebılcek ptron vrsa soleyınde gorelımm

AYYYYYYYYYYYYYY ÖYLE BİR ANLATTIN Kİ KARNIMA AĞRI GİRDİ GÜLMEKTEN GÖZÜMDE ŞÖYLE BİR CANLANDIRDIM  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:   :ehi:   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:SEN ÇOK YAŞA EMİ ÖLDÜRDÜN BENİ YAVV..

FEVKALADENİN FEVKİNDE OLMUŞTUR ARTIK  :k06:

oozge

offf offff sorma hem ne fevki ne fevki walla nasarım degcek dıe yuzune bakamıorummmm korkumdann :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: