Beş adımda güzel bir cilt

Başlatan neşe, 19 Temmuz , 2008, 11:33:08

« önceki - sonraki »

neşe

Beş adımda güzel bir cilt 

Cildinizi bir temizleyici ile dikkatlice sabah ve akşam yıkayın. Temiz bir cilt, siyah noktalara ve lekelere karşı en iyi savunmanızdır.

Makyajınızın ve temizleyicinin kalan kısımlarını bir tonerle temizleyin, cildinize ferah bir nefes aldırın.

Ardından cildinizi yumuşatan ve koruyan nemlendiricinizi uygulayın. Bu aynı zamanda cildinizin susuz kalıp kurumasını da önleyecektir.

Gece kremi, siz uyurken gece boyunca cildiniz besleyecek ve onaracaktır.

Hafta bir veya iki kez cildinize uygulayacağınız arındırıcı ve maske, hem cildinizin nefes almasını sağlar, hem de günlük uyguladığınız bakımın etkisini arttırır.

her kadın güzeldir ama bakımlı kadın çok güzeldir. http://shopbeauty.tr.gg

neşe

oldukça basit adımlar bunlar arkadaşlar. cildimizi ihmal etmeyelim derim ben.

oozge

"Gece kremi, siz uyurken gece boyunca cildiniz besleyecek ve onaracaktır."

henuz hıcbısı kullanmıyorum cıldıme gerek vrmı snce neşemm gece kremı gnduz kremı fln :tongue3:

neşe

22 Temmuz , 2008, 18:16:24 #3 Son düzenlenme: 22 Temmuz , 2008, 18:19:20 neşe
kesinlikle gerek var tatlım. cilt bakımı 11 yaşında başlar. neden mi? çünkü ortalama olarak o yaşlarda regl olmaya başlarız ve cildimiz farklılaşmaya başlar. yağ salınımı artar, gözenekler açılır ve sonuç olarak ne olur? sivilceler ve siyah noktalar. geniş gözenekler  vb.

o yüzden evet, başlaman gerekiyor tatlım cilt bakımına. cilt öyle birşeydir ki, önlemini pırıl pırılken alman gerekiyor. daha sonra iş işten geçtikten sonra çare bulmak biraz zor oluyor. ileride kırışık kremi kullanmaktansa, şimdilerde doğru ürünü kullanıp, kırışma sürecimizi en uzaklara çekmek daha doğru değil mi ?

bu konuyu konuşalım seninle:)

oozge

konusalım neşem tekrar yazıom konusalımm :k06: :k06:

ama aslında blıodum kullanmam gerektıgını ama ıstemıom yaaaa kremlere boğmakk :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ama vrdır bı tavsıyenn dınneyımm neşemi benn  :icon_thumright:

-GAMZE-

anlat neşe anlat hayatımız sana borçlu bızı baştan yarat  :toothy10: :toothy10:

nilüfer elif

BUNLARI YAOMAYA CALIŞIYORUM AMA GOZLE GORULUR BI DEGIŞIM YOK CILDIMDE YAAAAAAAAAAA
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 31 Mayıs , 2011, 11:30:59
BUNLARI YAOMAYA CALIŞIYORUM AMA GOZLE GORULUR BI DEGIŞIM YOK CILDIMDE YAAAAAAAAAAA

bunlar tabikide düzenleyici onarıcı bakım verici uygulamalar bence önemli olan ne kullandığımız.cildimize tam uygun kremler ,bakım malzemeleri uygulayabiliyormuyus.yoksa hepsini yaparıs ama uygun deilse valla harita gibi olur cilt.  :tongue3: :tongue3:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...