Şuan ki Ruh Halinizi İkonlar ve Smileylerle Anlatın

Başlatan ranişim, 22 Şubat , 2007, 15:06:39

« önceki - sonraki »

perçem

meleğim gelde hasretimi bitir

KUZEY

perçem

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: perçem - 12 Ekim , 2009, 14:45:19
Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 12 Ekim , 2009, 14:43:12
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:occasion14: :occasion14:oohhhh yandan yandan salla salla çalkala  :occasion14: :muzz: :muzz:
aynen perçemcim bugün çok mutluyum nedeni nedir bilmiyorum ama içim kıpır kıpır

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

perçem

:opucuk:allah  mutluluğunu daim etsin canım inş hiç mutsuz olma bugün bende mutluyum nedeninide bilmiyorum :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: perçem - 12 Ekim , 2009, 14:50:56
:opucuk:allah  mutluluğunu daim etsin canım inş hiç mutsuz olma bugün bende mutluyum nedeninide bilmiyorum :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:
amin canım allah kimsenin mutluluğunu bozmasın

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

evın cınde ıcmem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:koku sınıyo perdelerım sararıyo kım yıkayacak utuleyecek asacak :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: