Şuan ki Ruh Halinizi İkonlar ve Smileylerle Anlatın

Başlatan ranişim, 22 Şubat , 2007, 15:06:39

« önceki - sonraki »

Bluegirl

:sad1:  :sad1:  :sad1:  :sad1:  :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1: Yorgunum dostlarım yorgunum yorgun

kelebegimm

]

Aşkk

kelebegimm

hmmm gidecek canim kendini oyle teselli et herzaman basinda olanlar ne yapsin felan dee
hem fazlada sinirenme kiz ona malum hamilesin :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

Aşkk

yok canım ne başkası ne de bebeğim beni durdurabiliyo şuan içimi bi bilsen patlayacak gibi ölücem sanki  :y25:

kelebegimm

napiyoki canim sinirlerini bozuyo git yat yatagina yorgunum de zaten gecde olmus
aman ne varsa gordun git isde

]

Aşkk

bişi yapmıyo canım varlığı yeter içimi sıkmasına  :sad1: dün gebermiştim yorgunluktan yemekti ev işiydi saat yarım olmuş eşime dedim çok yorgunum uykum da var yatayım hayırdır sen bu saatte yatmazdın dedi yatmazdım ama en azından uzanıyodum dedim şimdi kazık gibi oturuyorum o uzanıyo daha çok zoruma gitti koca da beni sinir etti  :caca: :caca: :caca: şimdi hele bu saatte dersem iyice kıllanır  :sad1:

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

muhribe

_inci_tanem_

dr.gittik betülcüm cumartesi sezeryan tarihimiz diye biliyodum pazartesiye verdi tarihi  moralim ona bozuldu biraz duygusala bağlandım  :'( bu bebeklerin boynuna kordon dolanması içimi sıktı burda nilgün arkadaşımızın birde dün bir ark.duydum kötüyüm anlayacağın  :y25:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

muhribe

canım ya öyle düşünme Allah korusun  :amin:
hepimiz O'na emanetiz  :amin:
sağlıkla al yavrunu kucağına kaç ay sabrettin bi hafta daha sabret sonu selamet olsun inş  :amin: