eslerimizle tanisip evlilik hikayelerimiz ve bebek planlarimizi paylasalim

Başlatan Ecrin57, 19 Temmuz , 2008, 21:08:42

« önceki - sonraki »

Ecrin57

arkadaslar bir birimizi daha iyi tanima amacli  ilk ben kendimi size tanitayim biz esimle cocukluk  askiyiz ayn mahallede buyuduk ayni okula gittik  ve hep beraber oynardik o hep beni korurdu sahiplenirdi daha kucucukken ben biliyordum buyudugumde onunla evlenip bebislerimin babasinin onun olacagini 3 yil oncesine kadar arkadasligimiz devam etti iyi gunde kotu gunde birbirimizi hic birakmadik  kisa ayriliklar yasasakta her seferinde daha siki sarilmamiza sebep oldu askerliginden sonra nisanlandik  ondan oncede nisanli gibiydik zaten herkez bizim evlenecegimizi bilirdi ve ve artik beklenen an geldi evlendik 18.02.2006da hayatimin en guzel gunuydu yillardir bekledigimiz olmustu ve biz evlendik 2 bucuk yil olmus ve ne cabuk diyoruz o kadar cabuk gectiki  esim hemen cocuk istiyordu zaten birbirimizi taniyoruz niye bekleyelim diyordu ama erteleye erteleyee artik bende cok istemeye baslamistimm sevdigimden canim kocamdan bir bebek ve ayni ona benzesin istiyordum korunmayi biraktigim ilk ay hamile kaldim ve tarifsiz bir mutluluk yasadik yuvamizda ve su an 32 haftamdayim hamileligimin sonuna yaklasiyoruz  sabirsizlikla bekliyoruz kizimizii ismi nasipse melisa olacak bu aralar tatli heyecanlar yasiyoruz hazirliklar   yapiyoruz doktorlar bebisim icin bir ay oldu yaklasik bazi tesisler koydular ama genede esimle uzulmemeye calisiyoruz birbirimize destek oluyoruz :opucuk:onemli olan da bu degilmi iyi gunde kotu gunde destek olmak askim olmasaydi hersey dahada cikmaz olurdu iyiki var onu cokkkk seviyorum.insallah kizimda ona benzer ben onun kucuklerindende istiyorumm etrafimda gezsinler istiyorum allah hepimizin bebegini sagliklica dunyaya getirmek nasip etsin meleklerimizi allah korusunnn herseyden :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Ecrin57

lale canim sevindim burdasin canim toparlanicagini biliyordum hadi ama birseylerde yaz icimiz rahat etsin canim benim uzulme ettigimiz dualar karsiliksiz kalmayacak canim dualarim seninle unutma :amin:  :amin:  :amin:  :hello:

mavili

merhabalar eşimle tanışıp evlilik kararını nasıl aldıgımızı yazayım bende

benim tayinim çıkıp işe başladıgımda eşimde aynı işyerine birkaçay önce başlamış beni ilk gördügünde kim bu çoluk çocuk diye beni ve ev arkadaşımın kim oldugunu sormuş o günü hala hatırlar upuzun saçların vardı salıktı der :toothy10:

ben işe başladıgımdan ötürü günlerim çok yogun ve yorucu geçmeye başladı eee   birde küçük yer talipliler arttı yeni gelen kızlara bakmaya gelirlermiş erkek anneleri okadar bunlamıştım ki artık annemde bende evlenmemin zamanının geldigine inanıyorduk ama dogru kişinin kim oldugunu bulamıyordum eşim çok soguk bir insan gibi gelirdi bana koridorda yan yana geçer ama günaydın demezdik birbirimize aradan 6 ay geçti ben işe başladıktan sonra saçlarıma perma yaptırmış bakımlı ve sempatiktim dert yok tasa yok güler yüzlüyümdürde ayrıca

eşim birgün saçlarımın çok güzel oldugunu söyledi bende şaka yapmayın lütfen kimse begenmedi ama dedim gerçektende iş arkadaşlarım begenmemişti hülya avşarın gençligi gibi dolaşma ortalıkta derdi benim üstüm

seni kıskanmışlardır dedi bana ondan duyduguma inanamadıgım bir laftı bu çünkü dedim ya çok soguk biri olarak bilirdim onu

ogünden sonra iltifatlar felan birgün dişim çok agrımıştı ona gittim mecburen göstermeye dolgu yapılmaı lazım dedi

bizim muhabbet burada başladı işte bir diş çürügünden

ardından benimle ciddi düşündügünü v.s. detaylara girmeyeyim konuştuk ben hemen kabul etmedim tabi azıcık naz yapayım diye birde dogru kişinin o oldugundan emin olmak istiyordum o sırada başkaları da vardı ama onlar beni eşim kadar etkilememişti

aradan zaman geçti ne arıyor ne soruyordu ben henüz yanıtımı vermemiştim ama insan bir hal hatır sorar ne yani hemen atlayacakmıydım teklifine diye düşünüyordum meger o da utanıyormuş eli bir türlü telefona gitmi,yormuş hatta her çalan telefonu ben sanıp koşarak açıyormuş bir hafta sonu ben işteyken bir mesaj geldi bana dişin hala agrıyormu diye sadece 3 kelime

başladık mesajlaşmaya derken aramaya görüşmeye dişime dolgu yaptıktan sonra aradan çok geçmeden kabul ettigimi söyledim eeee   bende daha çok diş vardı dolgu yapılması gereken :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

şaka bir yana çok mutlu bir 9 ayın ardından nişan ve 1 yılın sonunda da dügünle mutlu yuvamızı kurduk evlendik evlenmesine de milletin agzı torba degilki büzesin nişandan sonra ne zaman evleneceksin evlenirsin bebek ne zaman 1. yaparsın 2. ne zaman bu böyle sürer gider kimseyi takmadık uzun süre evliligimizin üzerinden 1 yıl geçmeden eltim 2. çocugu da yapınca artık kimsenin dilini susturamaz olduk öyleki artık bende eşimde acaba bizde bir sorun olabilirmi bu millet niye bukadar konuşuyor diye düşünmeye başladık ve bebegimizin olup olmayacagını denemeye başladık ilk ay olmadı ikimizde keşke ta baştan hiç korunmasaydık felan demeye başladık dualar etmeye başladık doktora gittim daha 2 ay olmuş felan dedi doktor çok erken dedi neyse 2. ay Allahım bizi çok bekletmeden karnımdaki melek kızımı bagışladı bizeyavrumun ilk aramıza katılacagını ögrendigim  gün kurban bayramının arefesiydi ve biz çifte bayram yaptık çok mutluyduk arka arkaya kaç tane test yaptıgımı ne ben saydım nede eşim hepsinde çift çizgi çıkınca kesin oldugunu anladık ertesi gün bayramın 1. günüydü ve biz ailelerimize bayram hediyemiz olan kızımızın varlıgını bildirdik herkes çok sevindi ve çok mutlu oldu

Allah olmayanlarada versin ogünkü mutlulugumu ve hislerimi anlatmaya kelime bulamıyorum  çok farklı ve müthiş bir duygu artık tam bir aile oluyorduk eşim ben ve elamız

neyse arkadaşlar benim hikayem bu ayfercim açmış sayfayı bende yazayım dedim

Ecrin57

allah bir omur mutlu etsin canim kizinizla ve diger kardesleriyle insallah guzelmis hikayenizz eeeeeeeeee dislerindeki dolgularr bittimiiii simdi hepsii :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:   :ehi: :ehi:  :ehi:   :ehi:  :ehi:   :ehi:  :ehi:

mavili

eh yavaş yavaş tamamlıyor dolgular bitince bırakıp kaçmayım diye :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ecrin57

selmacim alemsin ya guldurdun beni :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:    :ehi:  :ehi:  :

bence bundan sonra hic kacma sansin yok esini ici rahat etsinn sirada kizzzzzzz var yadaha elosta var :toothy10:  :toothy10:

mavili

ay haklısın canım daha onun diş problemleri çıkacak diş çıkarmaydı ee büyünce çürüktü hiç şansım yok haklısın kaçamam artık :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ecrin57

sorma ya artik o bitse ikinci gelir derken senin tapu saglam yani :toothy10: :toothy10: allah bozmasin canimm

mavili

eh o da bana muhtaç ama annesini romatizma ignelerini kim yapacak kim tansiyonlarını ölçecek kim serumlarını takacak ya gittikçe gençleşmiyorlarki yaşlanıyor her gün hastalıkları artıyor

biz diş konusunda çok çeken bir aileyiz iyi yere kapak attık çaktırma :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ecrin57

kiz sen cem ozerin disisimisin bu gece patlatiyon espirilei karnimi tutuyom yoksa melisaa cikacak bu gecee  demmekki dengi dengine olmus canim kelleye gore tras misali :k06:

mavili

aman aman melisa dur canım sıranı bekle daha ela var bak deniz dogacak diye kıskancına tepiniyor şurada

emoş yok ya çeneme vurdu galiba uykum da yok bende konuşacak birileri vardır inşallah diye geldim  sen varsın canım ALLAHTAN

Ecrin57

bende beklerken sen geldin allahtan hala kimse yok emosta uyutamadi evdekileri galiba yoksa gelirdi o bende onu bekliyorum uykum gelmeden gelse bari yaa ben ciknmadan :amin:

mavili

inşallah gelirde hamişken sonkez konuşuruz onunla artık yarın hamiş olmayacak o hamişlikten terfi  ediyor arkadaşım

Ecrin57

evet saatler kaldi artik bir gun bile degil hayirlisiyla :amin:

gobisin son saatleri azcik daha tasiyacak sonra deniz dogacakkkk :hello2: