eslerimizle tanisip evlilik hikayelerimiz ve bebek planlarimizi paylasalim

Başlatan Ecrin57, 19 Temmuz , 2008, 21:08:42

« önceki - sonraki »

Ecrin57

ben daha almadim sanirim ilk kontrollerinde doktoru yazicak herseyini fitilinden  butun ilaclarina kadar bebisimin hayirlisi bir dogsundaa babasi cikaricakmis gazlarini sen doyur bana ver diyorr simdiden canim benim oda cok merak ediyorr

simdi bana cagriyor kizimiz oynuyoo demistim gel dinleyelim diyooo :aferin:

mavili

hadi bakalım gitde eşin sevsin kızınızı benim kociş çoktan rüya moduna bile girmiştir

Ecrin57

onceden kizimiz babasi dokununca inadina oynamiyodu yalanci durumuna dusuyordum hep ya simdi oynuyodu falan diyodumm

ama bu aralarr babasinin ellerine bir tepiyoo ben artik alistim ya uyuyorumm takmiyorum seviyorum konusuyorum uyuyorumm

ama esimin eli gece falan kizimda onu nla oynuyolar sanki esim seviyo eliyle  kizim melisam diyo oda cevap veriyoo cok hosuma gidiyo
giderim birazdan  banada geliyo uykuu  disimdee hafiflesti agrisi  uyuyabilirsem iyi bu aradaa  agrimadan

sende dinlen canim uzann rahat olmuyo yatarken hep sol taraff ama uyuyorumm uykum agirr

omur taraflara donsemde hemen gene aklim basima geliyo sola donuyorum amam cok aciyo sol kalcam artik

uzan sende elos dinlensin yorma onuda  :caca: :caca: daha sut icmem lazimm kizima vitamin cekeyimmm sen ictinmiiiiiii

mavili

bugün içemedim canım bende kalkayım artık süt içeyim ilçaları içeyim ve yatayım sabah görüşürüz o sıcak ekmekten yaparsan bizede gönder ayfer teyzesi

Ecrin57

ay canim yakin olsaydikk bnde yapardik kahvaltii  yapardim sizede hadi yatalim sut icip allah rahatlik versinn herkeze annisleri be bebisleri kocaman optuk melisamlaaa :flowers:

Ecrin57

ay valla bu konuyu acmisinm bulana kadar oldumm ya nasil actiigimida unutmustum

neden  cunku ben handan senin evlilik hikayeni cok merak ediyorumm yaz senin icinn cok aradim bu konuyuu

ask evliligimiydii yazz ok oykunun planlarinidaa ekleeeeeeeeeee  nasil evlendin merak ediyomm isteyende yazabilir :tongue3: :tongue3: :tongue3:

haydi handan bekliyorum meraklada okuyacagimm :flowers:

sabr

eevt sanki iknizin sayfası olmuş burası bende anlatacağım ama şimdi çıkıyorum sonra :)

Ecrin57

sabr merahaba canim yazmamissin yazicam demissinn neyse firsatin olmamiss demek yazarsan zevkle okurum tum arkadaslar icin gecerli

merveli_2008

mrb ben merve bend eesımın amca cocuklarıyla yıllardır aynı mahlalede oturmusum ve pek ıyı degıldı aramız bız otobuste tanıstık kacama k bakıslar yaptık ve ının ce baktım arkamadan gelıyo cok sorun yasadım ama sukur kavustuk bend e7aylık evlıyım bebek bızde ıstıyoruz esım askere gıtmedı unıverste okuyo kısa donem gıtcek ıns nısanda 5dersı var verırrse gıtcek bend egebeydım 2aylık bebegeım dustu gelısemmeeıs kurtaj oldum ıkıncısını ıstıyorum nasıpse bebesını op beneım ıcın kıb gorusmek ddılegıyle :hello2:

Ecrin57

canimm daha cok taze citir evlisinn allahh mutluluguna daim etsinn insallahh

sonunda kavusmussunuzz ne guzell allah sevenleri ayirmasinn  vallaa zor ask acisii

canim gemiss olsun uzuldum ya ama herseydede bir hayir varmiss oyle dusunmek lazimmm

insallahh gene olacaktir bebegin alah kalbine gore versinn

insallahh hersey yoluna gircektirr uzulme sakinn
operim teyzesii  hep opuyorumm zatrenn allah tum isteyenlerede nasip etsin insallahhhh sende kendine iyi bak

bu arada ben ayfer memnun oldum aramizada hos geldin canimm

sabr

Ben öğretmen olarak atandım. İşlemlerimi halldediyordum. Bir öğretmende atanmış peşime oda işlemlerini hallediyor. Neyse ertesi günü okula gittim aa o da bizim okula atanmış.
  Kendisiyle hiç sohbetimiz olmamıştı. Ama çok beyefendi diye en samimi arkadaşım adını ne şeker çocuk diye diye şeker koymuştu. Artık ona şeker diye hitap ediyorduk lakabı:)
  Bir gün o arkadaşım sündüs üniversiteden bir arkadaşının resmini göstererek oan tasiye etmiş. Oda hayır ben Esra'yı seviyorum demiş. Tüm işler arkadaşımın eşime yardımıyla başladı. Bana msn adresi alındı önce ozaman bilmiyordum öyle şeyler sonra eşimin msn si kaydedildi . Eşim konuşuyor benimle bir de arkadaşım. Arkadaşım bana şiir yazsana diyor bende saftirik ne şiiri diyorum meğer eşimle benimle aynı anda yazışıp eşime benim sevdiğim şeyleri söyleyip öyle yaklaşmasını sağlıyormuş ona yazacağını da bana yazmış.
  o yüzden msn de bana şiir yazıp evlilik teklifi yapma işleri suya düşmüş. Bir gün arakadaşım beniyemeğe davet etti. Meğer eşimide davet etmiş. Bir lokantada yemek yedik. Sonra Eşim gitti bizde gezdik gel bir de kahve içelim diye tutturdu sündüs. ee gittik bizde. Biraz sonra eş adayım :flowers: :flowers: elinde kocaamn gül buketi , yüzükler ile geldi ben şok vaziyette. Bana bir ömür katlanabilir misin ? dedi ben de ne diyeceğimi bilemedim. YAnıtım evet algılandı . Ama ilk defa böyle bir şey yaşamıştım. Şok olmam normal. Ertesi günü kendime geldiğimde aslında hiçte evlenmek istemediğimi düşündüm bahaneler bulmalıydım. Ve sonunda bir bahene bulamayınca senin sevgine inanmıyorum dedim. BEnim dersim bitmişti ama o derse gidecekti. Hatta ders saati başlmasına ragmen hala peşimden geliyordu. Gelme dedim inanmıyorum. İnanmam için ne yapayım dedi. Bilmem onu da ben mi söyliyim dedim. 20 ocak günü Erzurum'un soğuğu her yer buz kesiyor. İstersen şu dereye atlayayım dedim. Atla demele birlikte atlayıverdi. Köprü çok yüksek ve su azdı ve donmuştu . Kesin öldü diye düşündüm ama biraz sonra suyun üstüne çıkmış herkes şahit olsun seni seviyorum diye bağırmazmı? MAhalelnin gençleri onu alkışlıyordu. Bir babaanne ise oğlum eve git gebereceksin diyordu :toothy10: Ben ise utanıyordum onu apar topar evine götürdük . Artık bahenm yok derken annem vermedi beni ona
-- ALıp seni götürür dedi benim var yok iki kızım var. Eşm burada Erzurum'da kalacağına anenme söz verince iki sene uğraştıran annem askerliğini yaparsa verirrim diye şart koştu. O da zaten askere gidecekti askerliğe baş vurdu. Ve askeri öğretmenlik çıktığı için  17 günlk askerlik yapıp geri gelip okulunda askeri öğretmen oldu. Annem ne bileyip bu kadar kolay dedi ama sözünden dönmeyerek beni ona verdi. Ve evlendik...  Şimdi bir bebişimiz  :binkybaby: olsa daha mutlu olacağız.

Ecrin57

COK ILGINC YA hele kopruden atlamasi falann

super asikmiss valla hic dusunmeden atlamiss annede vermis cok cilgin bir hikaye aslinda cocuklarina anlatabileceginn cok guzel bir hikaye tanismaniz felan ve seni evlilige iknea ediyi sonundada basarmiss su an esisin

allah kat kat mutluluk versin insallah  yuvanizaa askinizin meyvesinide versinn insallah o zaman daha guzell oluyorr askin meyvesini alinca insan  benim kizim 7ci ayinda ve evimizi  dahada bir renklendi hersey daha dabir cokk guzelll

keske hemen olsaymiss diyorumm  bazen evlatt bir baska oluyorr ya
canim cok guzeldi paylastigin icin sagol allah gonlune gore versin insallah

guzel haberlerini bekliyorumm insallah bizimle burda baylasirsin :flowers:

sabr

Evet ben evlenmeden öncede zaten 8, 9 ayda bir regl oluyordum. Ve hep endişeliydim ve evlenmeden önce kocama benim çocuğum olmayacak dedim direkt. Olsun dedi. Evlendiğimiz ay doktora gittik içimiz ferahlasın diye ve o aydan beri tedavi görüyorum eşim GAziantepli orda ilk çocuk hemen yapılırmış bana çok baskı yapıyorlar. Eşimde hemen beni savunuyor. Ben istemiyorum düşünmüyorum diyo. Eğer daha fazla sıkıştırırlarsa suçu kendisi üstlenip benim çocuğum olmuoyr anne diyecekiş kaynanama.

sabr

Alıntı yapılan: Ecrin57 - 15 Mart , 2009, 22:13:52
COK ILGINC YA hele kopruden atlamasi falann

super asikmiss valla hic dusunmeden atlamiss annede vermis cok cilgin bir hikaye aslinda cocuklarina anlatabileceginn cok guzel bir hikaye tanismaniz felan ve seni evlilige iknea ediyi sonundada basarmiss su an esisin

:flowers:

Ya aslında aşık olmasada çok çılgın herşeyde öyle çok uç benim kocam. GAziantep sprun sıkı hastası her maçına gidermiş. Bir gün sahaya atlamış ta nerden . Polisler yaka paça çıkarmışlar. Ünv nerde konuşa olsa mikrofon kapar çılgınca sorular sorup millleti kırıp gfeçirirmiş. Şİmdi de öyle.

Ecrin57

cok guzel esinin seni sahiplenmesi ve sanada cok guzel destek veriyo ve rahatlatiyo bence aiesine onu demeyi bile dusunuyo kendi uzerine almayi dusunebiliyo senin gercekten uzulmemen icin elindn geleni yapiyoo
allah bozmasin canimm

cilginliga gelince baya bir kipir kipir yaramaz yerinde duramayan cocuklar gibi desene :k06: :k06: :k06:

canim regel konusunda benim yengemde ayniydi
bir doktora goturmustuk istanbulda onunda ici rahatlasin diyee yani goturdukk
cok sikinti yapiyordu kendi kendine yeni evli olmasina rahmenn

sonra istanbula goturdugumuz doktor demezmi evet senin cocugun olmazz

yengem ordan salya sumuk cikmisti

neler ediler

inanmadik baska baska doktorlara gitti  hic bir sey yok dediler kafada stres yok demisler

o cocuk hastasi abimde oyleydi abimi cok sevdigi icinde hemen cocuk istiyordu abime benziycekmis falan

iste agbin cok sevinir hamile olursan gibi kendini cok bunaltiyordu

bizde daha dur hayatinizi yasayin felan diyorduk acele etme diyordukk

o hep yok regelim gene bir seneden fazla gelmedi diyorduu hep uzulurdu
sonra iste kendiliginden oldu 2ci senede ve suan 2 tane var yegenim 3cuyude dusunuyorlarr
simdide kafasina vuruyo cok kendimi bunaltiyordumm cok bile acele etmisim diyor
o yuzden sende rahat ol cevreyi kimseyi dusunme
o bir bakarsin senin icinde annesii stres en buyuk etken olmamasinda birde bunaltiyorlarsa senii sen kenini  rahatlat bence duyma kimseyi
daha sende sonucta yeni evlisinnn  cok yillar gecmemis

ben bile ilk korunmayi biraktik esimle 2yil sonra ilk ay olmuytu benimm cok sukur

ve ben delirmistim o bekleyiss cok heyecanliydi

ve ben regel olmamistim hemen hamile kaldimm
dusunuyorumda bir kac ay beklesemm ne olurdumm
o bekleyisler cok heyecan yapiyor  insan ben kisa yasadim ama olucakmi olmayacakmi gibi  oluncada cok garip bir duygu yasamistimm

evett oldu suan hamileyim ne yapacagimi sasirmistim

esim testleri alip geldi denedim hamileyimm o hopluyor zipliyordu o heyecanla bekleyen ben donup kalmistim sankii

allah herkese yasatsin bu duyguyu
simdi uyandi kuzum benim oynuyo yataginda gidip onunla ilgileneyim birazz optum canim icini rahat tut sen