07 Mayıs , 2024, 12:57:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Başlatan ranişim, 22 Şubat , 2007, 14:13:30

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: karkop - 08 Kasım , 2007, 23:32:34
Arkadaşlar imza kısmına oğluşumun resmini koymak istiyorum ama yapamıyorumm  :crybaby2:

sanırım yanlış kodu almışsın, Hotlink for forums (1) bunu seçmen gerekiyor ;)

yeliz&osman

Alıntı yapılan: cerenay - 18 Kasım , 2007, 02:37:22
Alıntı yapılan: karkop - 08 Kasım , 2007, 23:32:34
Arkadaşlar imza kısmına oğluşumun resmini koymak istiyorum ama yapamıyorumm  :crybaby2:

sanırım yanlış kodu almışsın, Hotlink for forums (1) bunu seçmen gerekiyor ;)

yok ya beceremiyorum ben bu imza bölümüne resim koymayı neyse yinede yardımların için teşekkürler

ღ°cerenay.♥.

ricaederim , yardımcı olamadık ama...
son bir deneme :D
hotlink for forum(1)
yazan yerdeki kodu alıp ,profilden imzana yapıştırdın değil mi canım ?

yeliz&osman

hotlink for forum(1)    Bunun nerde yazdığını bulamadım ki  :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

sayfayı aşağı doğru indirirsen görürsün ;)

ღ°cerenay.♥.

;)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

yeliz&osman

Çok şükür en sonunda başra bildim yardımlarınız için teşekkürler  :icon_thumright:

gonca66

selam arkadaslar ben bu siteye yeni uye oldum ve hem siteyi tanimak hemde sizlerle tanismak istiyorum ve yardimlariniza ihtiyacim var mesela su sol tarafta yazan kisisel yazilari ve su sirin bebekleri nasil yapiyorsunuz bana yardimci olursaniz sevinirim ve tesekur ederim

semra

hosgeldin gonca  :flowers:

profil e gir .
ordan yan tarafta kimlik ayarlari yaziyor ne istersen yaz  :icon_thumright:

ve o sirin bebislere gelince nekadar mesaj yazarsan ve online olursan benisler cogaliyor :icon_thumright:
yani bizim yapma imkanimiz yok ;)

paprika

29 Eylül , 2008, 11:02:11 #26 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2009, 16:29:47 Emine
profilimden kendi resmimi yükle seçeneğinden resim yüklemeye çalışıyorum ama bir türlü olmuyor.. nasıl yapabilirim ???

Emine

Profilden kimlik bilgisine girip kendi resmimi yükleyeceğim seçeneğini tıklayıp browse den resmini yükledikten sonra el atta kimliği değiştir butonuna basmanız gerekiyor

öslem

24 Kasım , 2008, 23:36:46 #28 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2009, 16:30:47 Emine
Resmimi değiştirmek için profile giriyorum resmimi yüklüyorum ama eklentide hata var tekrar deneyin diyor :icon_scratch:
neden değiştiremiyorum ve nasıl değiştireceğim. ayrıca buraya kayılı olan mns adresimi açamıyorum. şifre yanlış diyor. üyeliğimde bir sorun olurmu :dontknow: :dontknow: :dontknow:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

Emine

Resminizi profil , kimlik bilgisi ,kendi resmimi yükleyeceğim kısımlarına sırasıyla tıklayarak yükleyebilirsiniz.Resim yüklendikten sonra en alttaki kaydet butonuna tıklamanız gerekmektedir.
Onun dışında msn adresinizle bu sitenin herhangi bir bağlantısı yoktur.Buraya üyelik için msn adresinizi belirtmeniz gerekmez.Güzel paylaşımlar...