29 Mart , 2024, 14:43:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DUALARIMIZDAN EKSİK ETMEYELİM

Başlatan Tebessüm :), 16 Ocak , 2007, 20:56:00

« önceki - sonraki »

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 25 Şubat , 2007, 00:59:32
yok böyle genellemeli dualar etmeyecem bi daha ben asla!!! demek her kadın hak etmiyor anne olmayı!

razicim niye boyle dusunuyon hayatim

ranişim

Alıntı yapılan: adalet - 25 Şubat , 2007, 01:03:33
Alıntı yapılan: safakrazi - 25 Şubat , 2007, 00:59:32
yok böyle genellemeli dualar etmeyecem bi daha ben asla!!! demek her kadın hak etmiyor anne olmayı!

razicim niye boyle dusunuyon hayatim
BENDE ANLAM VEREMEDİM YA RAZİ NEDEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORSUN CANIM YAAA ALLAH İSTEYENE VERSİN
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

Almiş'inAnniş'i

benim psikopat yan komşum yüzünden kızlar 2 gündür huzurum yok allahın cezası kadın çocuklara bütün gün ağırıp olmadık beddualar ediyor. o da isteyerek 2 tane yaptı peş peşe. demek ki istemekle olmuyormuş bu işler. bi de anneliğe layık olmak var. o sorumluluğun üstesinden gelebilmek var!
ben sabahları o manyağın sesinden zıplayarak uyanıyorum yatağımdan bir de o çocukların halini düşünün!

ranişim

DOĞRU AYNI KOMŞU BENDEDE VAR KIZI 3.SINFA GİDİYOR BENİM KIZLA ODASI YAN YANA AKŞAMLARI DERS YERİNE KADININ SESİNİ DİNLİYORUZ GEÇENLERDE BENİM KIZ 3. SINIFA GİDEN KIZA EL KALDIRMIŞ Kİ BENİM KIZIM ZAYIF O KIZ İSE İKİ KATI DÜŞÜNÜN KIZ ÜRKMÜŞ ANNE ALEYNA BEN ONU DÖVECEM SANDI DEDİ HER AKŞAM ANNEDEN DAYAK YİYOR BU KIZ VEDE BABASI YOK ANNE ,İLE AYRILAR COCUĞUN HEM BABA ÖZLEMİ VAR ANNE NEFRETİ VAR BENİM KIZIMADA ANNEMDEN NEFRET EDİYORUM DEMİŞ ÇOK ÜZÜLDÜM DOĞRUSU  :caca: :caca:
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,

Almiş'inAnniş'i

umarım beni şimdi daha iyi anlıyorsundur. benim bahsettiğim daha bebek sayılır. peş peşe 2 tane yaptı araları 1 yaş bile yok ve büyük olan konuşamıyor onun yaşındaki çocuklar büyüklerle bilmiş bilmiş konuşurken o adını dahi söyleyemiyor :(

ranişim

ÖNEMLİ OLAN ÇOCUK YAPMAKTA DEĞİL BU ÇOCUKLAR GELECEĞİN SUÇLUSU ARKADAŞLAR YAA ANNEDEN BABADAN ŞİDDET GÖRENLER ONLARI MODEL ALIYORLAR VE KARŞIMIZA SUÇLU OLARAK ÇIKIYORLAR RABBİM GERÇEKTEN İSTEYENLERE VERSİN HAYIRLI EVLET YETİŞTİRMEYİDE BİZLERE NASİB ETSİN İNŞALLAH
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,

Almiş'inAnniş'i

ya hayatım herkes istiyor çocuk yapmak. kimisi yaşlandığında kendine bakacak biri olsun diye istiyor! kimisi "bak çocukları olmuyor" diye arkalarından konuşmasınlar diye istiyor! kimisi de gerçekten bu kutsal duyguyu tatmak bir aile olmak için istiyor!

ranişim

Alıntı yapılan: safakrazi - 25 Şubat , 2007, 01:47:27
ya hayatım herkes istiyor çocuk yapmak. kimisi yaşlandığında kendine bakacak biri olsun diye istiyor! kimisi "bak çocukları olmuyor" diye arkalarından konuşmasınlar diye istiyor! kimisi de gerçekten bu kutsal duyguyu tatmak bir aile olmak için istiyor!
DOĞRU CANIM YAA :sunny:
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,

mirayım

Alıntı yapılan: safakrazi - 25 Şubat , 2007, 01:26:27
benim psikopat yan komşum yüzünden kızlar 2 gündür huzurum yok allahın cezası kadın çocuklara bütün gün ağırıp olmadık beddualar ediyor. o da isteyerek 2 tane yaptı peş peşe. demek ki istemekle olmuyormuş bu işler. bi de anneliğe layık olmak var. o sorumluluğun üstesinden gelebilmek var!
ben sabahları o manyağın sesinden zıplayarak uyanıyorum yatağımdan bir de o çocukların halini düşünün!

bir tanede benim başımda var ya bana oturmaya geliyor çocukla ilgilenmiyo çocuk oraya buraya emekliyo mesela 8 aylık falan bacağından bi asılıyo yada kolundan yerinden kalkmasın diye çocuğun kolu çıkıcak çocuk ağlıyo geçen gün dedim acıdı herhalde sen çekince acımışmıdır diyo aptal ya hiç istemiyorum bana gelsin ben ona hiç gitmiyorumo bana çıkıp çıkıp geliyo birde bi çenesi var geldiği zaman geriliyorum resömen o öyle yaptı bu böylr yaptı kızımda karnımda tekmeleyip duruyo hı hı deyip geçiyorum sırf stres kadın birde çocuk ağlıyo diye diyorki bana seninde çocuğun olsun hayatın bitcek kendine bakamıcan kocasıyla olan kavgalarını anlatıyo nasıl sinir oluyorum hayatın bitcek deyince herkes birmi onun yetiştireceği çocuktan hayırmı gelir

Almiş'inAnniş'i

işte bunlasr kendilerine sunulan mucizenin kıymetini bilmeyen dengesiz ve cahil insanlar  :caca:  :cussing:  :violent1:  :cildir:

mia

Alıntı yapılan: mirayım - 25 Şubat , 2007, 13:26:07
birde çocuk ağlıyo diye diyorki bana seninde çocuğun olsun hayatın bitcek kendine bakamıcan kocasıyla olan kavgalarını anlatıyo nasıl sinir oluyorum hayatın bitcek deyince herkes birmi onun yetiştireceği çocuktan hayırmı gelir

Bize de komşum olan bir abla ve eşimin bir arkadaşı bu nevi bir şeyler söylemişti... İnsan ister istemez kötü etkileniyor. :crybaby2: :crybaby2: Sonra komşum olan o abla bir tane daha bebek yaptı bozulan evliliğini kurtarmak için. Zaten bu mantığından bellli ya çocuktan ne anladığı.. Bir de öyle tatlı bir oğlu vardı ki.. Ne zaman camdan bizi görse kocaman gülücükler atardı bize.. :love7: Tatlım benim.. inşallah psikolojisini bozmamışlardır. :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

YUUUUUUUUUUUHHHHHHHHHHHHHHHHHHH diyorum buna ne demek bozuk giden bir evliliğe çocuk yapmak haaaaa. ya biterse 1 yerine 2 çocuk üzülecek bu nasıl bir egoistliktir anlamıyoruuuuuummmmmmm  :cussing:  :caca:

mia

ve bir yerine iki çocuk ailenin gergin ortamından etkilenecek.. İnsanları anlamak mümkün değil.. :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

eyyyyy hayırlı evlat dileyen aileler! sizler hayırlı bir ebeveyn misiniz lütfen önce bunu bir düşünün!

ranişim

Alıntı yapılan: safakrazi - 26 Şubat , 2007, 18:27:34
eyyyyy hayırlı evlat dileyen aileler! sizler hayırlı bir ebeveyn misiniz lütfen önce bunu bir düşünün!
:icon_thumright: :icon_thumright:
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,