28 Mart , 2024, 15:09:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kimyasal dusukten sonra hamilelik

Başlatan dilekylmz22, 31 Ocak , 2017, 15:06:23

« önceki - sonraki »

dilekylmz22

merhaba hanimlar yeni uye oldum ben.ayin 8 inde kimyasal dusuk yasadim kanamam 7 gun surdu parca dustu temizlendi.hic korunmadik duuakten sonra.ise baslamayi düşündügm icin iki gun once test yaptim bastan silik cizgi cikti sonra biraz yok olur gibi oldu.bende biraktm kuruynca daha net cikat diye en son baktımda sadece yeri belliydi renk yoktu.iki gun sonra yani dun yaptm negatif cikti.neden boyle oldu basina gelen var mi.eski degerler degil cunku degrrim cok hizli dustu

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Merhaba aramıza hoşgeldin  :flowers: bendekimyasal gebelik yasamıştım  kimyasallar ay sonra hamilelikte aldım inş biran önce hamile kalırsın

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Bad Cinderella

Merhaba canım bende yaklaşık 8 ay önce kimyasal gebelik yasamıştım ve doktorum hemen hamile kalabilirsin demişti ama benim örneğimde maalesef olmadı yaşlardan dolayı.En sonunda yurt dışına çıktık Ukrayna'ya tedavi görmek için ama sonunda demek istediğim şey şu ki eğer yaşların engell değilse hamile olabilirsin canım inşallah sagliklida olur çünkü bir sebep yoksa bir gebelikte sorun varsa diger gebelige hiç bir etki etmez her gebelik kendine hastir.Allah tüm isteyenlerin kucakları doldursun inşallah.