29 Mart , 2024, 02:31:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bu da benim hikayem kızlar

Başlatan Bad Cinderella, 02 Mart , 2018, 13:41:39

« önceki - sonraki »

Bad Cinderella

Merhaba kader arkadaşlarıma.Bende özellikle başarısız tedaviler sonrasında çok araştırdım karşıma yücel beyin ismi çıktı,hep düşünüyordum ki olacaksa burada da olur orda da her şeye sil baştan başlamak istemiyorum diye 3 ve 4. Tedavimi de aynı merkezde bu inançla yaptım çok umutlulardı benden ... eşimde sperm morfolojisi kötüydü yani %0-%2 arasında, bende edometriyozis, sol yumurtalıkta endometriomal kist... 2001 de alındı... kendimi yıllarca yarım rahimli sanıyordum 3 üncü öncesi çekilen hsg de böyle demişti doktorum ha olmaz mı olur ama şansın daha az... sol endometriomal kist, sağ yarım, sperm sorunu, pıhtılaşma (MTHFR C677T :Heterozigot MTHFR A1298C :Heterozigot) yücel hoca ilk muayenesinde böyle bir şey yok dedi yalnız rahim tepesinde miyom var dedi bu tutunmaya engel dedi onun için histeroskopi oldum ve uterus unikorn diye bir şey yokmuş ama rahim yapısı darmış 1,5 cm genişletildi ve miyom alındı akabinde ilaç tedavisi ve 5. Tedavimi Ukrayna'da başladı çok ilgili alakalı ve programlı bir tedaviydi bence hiç bir şey göz ardı edilmedi yapılması gereken herşey düşünüldü ve yumurta donasyonu yaptırmaya karar verildi.Yelena Mozgovaea doktorumdu ve 12 haftaya kadar kullan demişti başka ilde olduğum için takiplerimi Erciyes Üniversitesinde devam ettim Prof. Mehmet Tayyar O doğuma kadar devam edeceğiz dedi riske edemeyiz dedi . BioTexCom adlı kliniğe sonsuz teşekkür etmekteyiz çünkü sadece o mucize ekibin sayesinde çocuğu olmasını nedir bizde tattık çok şükür.Corasprin ve folikasiti de devam ettik doğuma kadar ayrıca transfer sonrası dektacortril kullandım 5 gün bence bunun bile bir etkisi vardı. beni doğuma kadar aralıklarla aradılar nasıl gidiyor, gebelik devam ediyormu aksilik varmı diye ... Ve kafamın gerçekten çok rahat olduğu tek tedavimdi bence hepsi tek tek etkendi ama emin ellerde olduğum kesindi, nasipte varsa o oluyor ama bence vesilelerde var.. herşey gönlünüzce olsun, allah kucağını hasret olduğunuz yavruyla doldursun inşallah :amin: