29 Mart , 2024, 00:45:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuğu İlkokul 3. Sınıfa Giden Veliler

Başlatan ponçik, 22 Ekim , 2013, 11:12:17

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

yooo zor değil hatta daha kolay..2 . sınıfın tekrarı gibi

**fatoş**

yok cnm nerdeyse aynı gibi sadece toplama çıkarm aişlemlerine bi kaç rakam eklendi ikinci sınıfın biraz kapsamlı bi tekrarı gibi

ponçik

Neyse korkulacak gibi değil diyorsunuz yani  :laughing7: hayır yani 3.sınıfa geçtiğinde evde bir de bebek oalcağı için şimdiden gardımı alayım ona göre  ;D

ยรlคภ๓คz göภlüm

asıl zorluk 4. sınıfta olacak. eşim de seneye doktoraya başlayacak. iki oğluşun tüm işleri bana kalacak

ponçik

Senin için zor olacak, benim kız 4.sınıfa geçtiğinde küçüğüm 2 yaş sendromunda olacak
işte o zaman benim halim şöyle olur heralde  :cildir:  :cildir:  :cildir:

Emine

Merhaba çocuğu 3. sınıfa giden veliler  :ehi: nasıl giriş yapsam bilemedim :) Ceylin'i bu sene Yamanlar Kolejinden alıp Yönder Koleji' ne kaydettirdik arkadaş ortamı dersleri çok iyiydi sınıfının en başarılı öğrencisiydi genel deneme sınavlarında da dereceleri vardı fakat okulun siyasete karışması ve çocuğun cinsiyeti nedeniyle spor alanında yeteneklerini geliştiremeyeceğini düşünüp böyle bir karar verdik. Yeni okulunda çok mutlu okulunun yüzme takımına seçildi girer girmez her alanda kendisini daha iyi geliştirip daha iyi ifade edebileceği bir yerde Üstün Dökmen önderliğinde . Çok isabetli bir karar verdiğimizi düşünüyorum şimdilik Allah ileride pişman etmesin :) 3. sınıf 2. sınıfın konular itibariyle tekrarı gibi geldi bana da :) Olmasaymış da olurmuş yani  :k06:

ponçik

Selam hanimlar ben artik pc yi unuttum :) akilli telefonlar da olmasa bir de faceboook dunyadan haberimiz yok yani :) suanda da telden griyorum, Eylulu okula babayi ise gonderip genelde 9-10 a kadar bizdikla uyuyoruz ama bugun yatmadim evi b*k goturuyor :D sagolsun kucuk cok afacan hicbir sey yapamiyorum, kvalidem de kizinin yanina gitti, 15 gundur yalnizim, cuma donecek o yuzden biraz evi silip supureyim minnos uyanmadan.
Uzun zaman oldu herkesi cok ozledim Serifecim Feyza nasil kolay bebek mi, kim bakiyor , abileriyle arasi nasil
Eminecim belki yaz gelmeden gene bir İzmir kacamagi yaparsam haberlesiriz
Eylul cok inatci olmaya basladi, karne hediyesi halasi tablet aldi, ogun bugundur elinden birakmiyor hep 100-100 alirken notlar 85lere dusunce babadan fircayi yedi artik sadece babamiz isten gelince tabletle oynayabiliyor
Neyseki kitap okumayi seviyor resim yapmayi seviyor da okuldan gelince oyle idare ediyoruz, kardesiyle oyunlar oynamaya basladi cok egleniyorlar, yagmur da 1 ay sonra 1 yasina basacak
Bu arada ablamiz da spora basladi, haftasonlari hentbola gidiyor, simdi tek arzumuz secmeleri kazanip takima girebilmek , maksat spor olsun demistik ama gercekten dogru bir karar vermisiz, her cocuk imkan dahilinde spor yapmali.
Cooooooook opuyorum sizleri
Tekrar gorusmek uzere kizlar  :hello:

Emine

Eylülcüm inşallah seçmeleri kazanır ama amaç spor yapmaları zaten gerisi de gelirse ne ala. Ceylinin okulunda da etkinlik seçmelerinde jimnastik sonraki dönem hentbol bu dönemde de basketbol çıktı , 4 dönem okulları 1 tane spor olmak zorunda zaten her gün yüzmesi var okul takımında ve şavkar yüzme kulübünde yüzüyor bence de her çocuk spor yapmalı enerjilerini bi şekilde atmaları lazım. Miray da 1 sene yüzmeye gitti sonra jimnastik diye tutturdu şimdi zor gidiyor yüzmeye gidicem yine diyor bi koşucam diyor bi at binicem diyor kararsız karınca  :k06: Bakalım deneye deneye neye yeteneği var bulunacak inşallah  :amin:  :)

serife

Emine

Şerifecim geldik ama bu arada çocuklar 6. sınıfa gidiyor  yeni başlık açmak şart olmuş :ehi: