28 Mart , 2024, 16:42:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kaza değil cinayet

Başlatan Tebessüm :), 02 Mart , 2007, 12:37:57

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

dün haberlerde izledim, şirinevlerde bir kız çocuğu öylesine taşla kapatılan bir kanalizasyon kanalına düşmüş ve malesef ölmüş.bu kanalın ağzını kapatmayan inşaat firmasını esefle kınıyorum. ve cezasının verilmesini istiyorum. bu bir kaza değil bir cinayettir!

Emine

Ben de duydum canım.Çok üzülüyorum bu haberlere izlemeyeyim diyorum ama izlesen de izlemesen de yaşanıyor bunlar malesef ne ceza verilirse versin o can geri gelmeyecek.Çok üzücü  :'(

aslı

bencede o firmaya çok yüklü bir para cezası gerekiyor ki diğer firmalarda ibret olsun. Para dedim çünkü firmaları ancak böyle korkutabilrsin zaten vicdanları olsa işlerini doğru dürüst yaparlardı.

Almiş'inAnniş'i

işlerini doğru düzgün yapamıyorlarsa böyle firmaları bir daha ihalelere girmememe cezası verilsin o halde. sadece para ile kurtaramasınlar!!! zaten deveyi hamuduyla götürüyorlar...

SEVİNÇ

Yurdumda bu gibi şeyler herşey doğal karşılanır.Kızcağız öldüğüyle kaldı,daha bir gün sonra gene aynı şekilde ölen 3 yaşında ki çocuk.Bunların katilleri ya kimler düşündünüz mü hiç!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111