29 Mart , 2024, 00:51:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuk hasretindeyim :(

Başlatan Serpil Uyanık, 19 Ekim , 2017, 12:07:22

« önceki - sonraki »

Serpil Uyanık

Ben Serpil 37 yaşındayım, 7 yıldır evliyim, son 3 yıl hamile olamıyorum.. İstambulda 5 defa ayrı kliniklerde İVF tedavisi yaptırdım, tüm klinikler çok tanınan kliniklerdi, doktorlara da sorum yok, ama maalesef sonuç başarısız.. Son doktor bana donör yumurtası ile tüp bebek yaptır söyledi,  kendi yumurtaların bitmek üzeredir.. Vallahi şok oldum, kocamla ilişkileri bozmaktan korkuyorum((( yani yaşım o kadar da çok değil ama anne olamıyorum((( yumurta donasyonu için doktorum bana Kıbrısda iyi bir tüp bebek merkezi var olduğunu söyledi, bir hastanenin sitesini ve numarasını verdi, çok düşündük ve umutsuzluktan Kıbrısa gitmeli olduk.. Tüp bebeğim tedavi merkezini beğendik, çok güzel ve  modern hasteneleri var.. Dr. Burcu Ozbakır'a ayrı minnettarım, tedavi zamanı hiç biç sorun görmedim..  3 deneme oldu ve maalesef başarılı sonuç sahibi olamadık(( kocamla yeniden para toplamaya başladık, ve bildiğiniz gibi tüp bebek tedavisi o kadar da ucuz değil((( biliyorum tüm dünyanın parası kendi cocuğa değmez, ama yine gerçek hayat.. Para toplandıktan sonra nereye gideceğimizi düşünüyoruz, ama bir daha başarısız sonuç olursa ne yapacağımızı bilmiyorum(((

hazalece99

serpil hanım hikayenizi gözlerim dolu dolu okudum, bunları yaşayan anlar ve ben sizi çok iyi anlıyorum, lütfen vazgeçmeyin çok çok yeni teknolojiler ve iyi doktorlar var size kendi doktorumu da öneriyorum bir araştırın, aynur erşahin instagram hesabına bakabilirsiniz, ekibindeki embriyolog çok başarılı ön görüşmesi ücretsiz

aylincoskun17

9 yıl denemediğimiz gitmediğimiz doktor kalmadı bizimde eşimle birlikte ayrılma noktasına dahi geldik.. lütfen sizde ümidinizi kaybetmeyin ! allaha sığının ve bu konuda bizi çocuk sahibi yapan feminart dr aykut coskunu bir ziyaret edin. hem fiyatı hem çalışması hemde size verdiği psikolojik destekle aslında ne kadarda boşu boşuna çile çekmişim diyeceksiniz.. lütfen bizi de haberdar edin :((